Jump to content

najgori orgazam ili najbolja smrt?


Recommended Posts

ovako

za pocetak da vas pozdravim

ljudi na ovom forumu me se verovatno ne secaju

tu sam bio zasstupljeniji pre 4-5 godina

onda sam nesto isao slabije itd pa kad je bila ona kao neka rekonstrukcija foruma posle kad sam probavao da se ulogujem nisam mogao. ne kontam zasto ali ok. mozda me neko skinuo zato sto je mislio da vise ne koristim taj user ili sl ako to uopste rade.

nick mi je bio MIND_OVERTAKER

sad sam samo mind

e

Link to comment
Share on other sites

da pojasnim zasto onakav titl

gledao sam po ko zna koji put NISKE STRASTI, i

znate na pocetku filma kao policija skonta da je onaj lik ubijen dok je svrsavao

nesto me sad muci:

da li je to najgore svrsavanje ili najbolja smrt?

kome god postavim pitanje ljudi samo kazu:"HM"

Link to comment
Share on other sites

Uhhh, uvek kada gledam neki film gde lika ubija riba dok svrshava krene da me boli stomak... I kada gledam dokumentarce gde zenka bogomoljke jede muzjaku glavu dok on nastavlja da je puni... Po meni je to smor. Mada je dobar trip sa vezivanjem (ne lisicama i ne na mrtvo, nego onako kao igra :)

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

pa ono lik je mrtav... reklo bi se najgora smrt i najbolji orgazam prije da ce da bude... (sto se tice ovakvog umiranja:)

@zerBah aaaaaaa vezivanjeeeeeee aaaaaa .... :))) znaci tako se igramo [ nije lepo iznositi detalje iz rl ]

salim se naravno :)))

btw. da ne otvaram novi topic: sta mislite o perverzijama u krevetu...(na sta god i kako god...)

Link to comment
Share on other sites

@topic starter:Brate,sta je fazon,neki novi nacim za samoubistvo-nek ide zivot,ali u stilu,a?Salu na stranu,ako je to,dosao si na pravo masto,jer ovde imas DOSTA njih zagrejanih za iste ili slicne ideje(da ne imenujem,pretrazi starije topike,a mozda i ono cudo od topika 'aj pricajte'-majke mi uplasim se kad ga vidim:)

I zapamti-gubitak user profile-a na rur forumu nije vredan toga:)

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Uhhh, uvek kada gledam neki film gde lika ubija riba dok svrshava krene da me boli stomak... I kada gledam dokumentarce gde zenka bogomoljke jede muzjaku glavu dok on nastavlja da je puni... Po meni je to smor. Mada je dobar trip sa vezivanjem (ne lisicama i ne na mrtvo, nego onako kao igra :)

NIsi rekao kako to u Rusiji rade [;)]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...