Jump to content

Counter-Strike banned in Iran


Recommended Posts

Moze po igraonicama tamo da se brise CS, ali ima mnogo vise korisnika koji imaju CS kod KUCE na svojim kompovima, tu tesko moze to da se izbrise :) ! !! ;)

Edited by Doa

HIP HOP SERBIA PORTAL

www.hiphop-np.com/forum

Link to comment
Share on other sites

zamisli kad bi toliko vreemna provodili na neke korisne stvari .. ucenje .. dobrotvorni rad ... sport ... i milion drugih ...

ili naprimer klanjanje alahu 20 od 24 sata dnevno ili jos bolje pravljenje bombi izuzetne razorne moci kloje ce ta ista deca moci da obuku i aktiviraju u masi neduznih ljudi...

iran je jedna od vodecih zemalja u islamskom svijetu kako po obrazovanju tako i finansijski ... a koliko navescu vam samo da prave nuklerku ... cemu se cijeli svijet protivi .. a da i prkose najvecoj sili USA i to uspesno ;)

Sloba ti je idol i te stvari ?

Ovo nije hejt

dobro mozda malo...

Pogledajte ove klince! Oni su tacno tako klinci kao kada sam ja bio klinac, oni se na isti nacin zabavljaju tako, vec vekovima i vekovima. Iste guzve, iste reci duha. Ista bezocnost, ista samouobrazenost, ista ludost iz koje ce uslediti mudrost zrelih ljudi. Vec vekovima jednog lepog dana oni ce na isti nacin ostariti. Istom pobunom ili istom pomirenoscu ili istim nacinom da o tome ne vode racuna. Kao i klinci iz prethodnih narastaja koji su ostareli, iste grcevitosti, iste plahovitosti.

Nikada nisam voleo ni klince ni matorce!

Link to comment
Share on other sites

sick ... poz

pazi preteravas ga malo ... jes da sam ja poceo o vjeri i politici ali to jesu razlozi zbog cega je zabranjen cs u Iranu-u

sto se tice klanjanja Allahu ... klanjam se i ja i redovno i opet stignem igrat cs i zezat se i tebi objasnjavat neke stvari .. nema tu niceg lose ... problem je sto neki idu extremno u tome i pogresno shvataju islam kako ovde tako i sirom sveta ... sto se tice pravljena bombi i ubijanja neduznih..

pazi sada .. vjera zabranjuje mrznju bilo kojeg naroda ... znaci ne smes mrzet ali smem da NE VOIM ! a ne volim jevreje ! kao znak podrske palestincima dao sam ime mom internet club-u NABLUS ( jedan od nekada najlepsih palestinskih gradova - sada je sav u rusevinama zahvaljujuci jevrejima ) ne opravdavam ubistva nevinih civila i protiv toga sam .. ali nikada nemozes sagledati stvari koje se tamo desevaju bilo u iranu ili palestini dok ne odes tamo i dozivis ne daj BOZ-e sto su oni ..

tako da ... play hard go pro :D ;)

Link to comment
Share on other sites

sick ... poz

pazi preteravas ga malo ...

Edited by s1ck

Pogledajte ove klince! Oni su tacno tako klinci kao kada sam ja bio klinac, oni se na isti nacin zabavljaju tako, vec vekovima i vekovima. Iste guzve, iste reci duha. Ista bezocnost, ista samouobrazenost, ista ludost iz koje ce uslediti mudrost zrelih ljudi. Vec vekovima jednog lepog dana oni ce na isti nacin ostariti. Istom pobunom ili istom pomirenoscu ili istim nacinom da o tome ne vode racuna. Kao i klinci iz prethodnih narastaja koji su ostareli, iste grcevitosti, iste plahovitosti.

Nikada nisam voleo ni klince ni matorce!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...