Jump to content

Domaci klipovi


Recommended Posts

  • Replies 436
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ajde bre da se napravi xxx 4um, koliko puta smo trazhili samo tooooo... Dajte da tamo bacamo linkove, da se izmenjamo... :P

@ weasel

Necu da pravim topic i smaram, vidim ovde gomilu linkova sa zajebancijama, pa reko mogao se otvoriti xxx 4um, ko zna mozhda bash to nedostaje devojkama pa ne dolaze -_-

Shto se tiche ovih zajebancija sve sam ih vec imao ali vrh su... :P

Edited by domiNus
Link to comment
Share on other sites

e ne radi mi download sa rapidshare.de,posto nas mnogo ima isti IP (mamu im Beotelsku ADSLsku *ebem)..

------------------------------------------------------------------

SteX.jpg

....Watch the master. Follow the master. Be the master....

------------------------------------------------------------------

Link to comment
Share on other sites

stvarno ljudi,manite se tog rapidshare-a,ima mnogo boljih upload sajtova koji podrzavaju i download managere...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

brate sta ti je bre ne radi glupi sajt

This IP x.x.x.x.x.x. is not allowed to use the free-service anymore today.We detected very extreme downloads.Don't worry! This has not to be your fault.

A pazi ja nijednom nisam skinuo ovo a to znaci da svako ko ima sbb se racuna da je skinuo znaci da ako sutra neko ko ima sbb skine pre mene opet cu morati da cekam 1 dan.

useyouredit.com

Link to comment
Share on other sites

Ni ja iskreno nemam nikakvih problema.. ALI KAD TE MOLIM OKACHI KUPINJAK [:D]

Ili dodji na irc.quakenet.org #team-scg pa da mi bacish na dcc preko lokalne mreezhe (ne zauzima ti protok).

<edit> skinuo sam kupinjak sa huba, meni vishe ne treba i necu insistirati na kachenju :D

Edited by Pajser

Ei Aaniigoo 'Ahoot'e

Link to comment
Share on other sites

Imam ja kuci brdo nekih klipova sto stranih sto domacih, sve sam to pokupio iz jedne igraone, animacija i ostalih zajebancija... ali imam 56k... pa ako je neko zainteresovan mogu da mu donesem u metro pa nek on uploaduje... weasel npr.

Edit : Solana mi je bezveze...

Edited by Mario^^
Link to comment
Share on other sites

Provalio sam da je vecina domacih clipova sa TV Jagodine :))))

Znachi za sada shto sam provalio: zlzlzlzlzl, 300 godine, cvarci i kavurma, stranka srpskog jedinstva, mali gde cesh na zimovanje, Solana, mnjih prijatno (i to je uh super)...

Ei Aaniigoo 'Ahoot'e

Link to comment
Share on other sites

Pa da ... pored toga sto je vecina sa TV jagodina sve je snimala jedna te ista riba, voditeljka, sta li, samo obratite paznju na glas... Tako da je sto posto ovo pustio sve jedan te isti izvor. Zamisli kad se takav neki veseljak pojavi u TV Leskovac, TV Zrenjanin i slicnim i krene da salje dalje po netu, ko zna kakvih tu sve bisera ima.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...