Jump to content

i shta se desilo sa tim


Recommended Posts

  • Replies 68
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Najvishe volim kad grmi... kad je bila ona olujchina pre 2-3 nedelje, ladno sam kroz prozor videla kako vetar nosi neshto ogromno, nisam sigurna dal je zavesa ili neka velika mushema, u visini 6-7. sprata

kojot?!?! [:D]

3,7-Dihydro-1,3,7-trimethyl-1H-purine-2,6-dione

Link to comment
Share on other sites

Najvishe volim kad grmi... kad je bila ona olujchina pre 2-3 nedelje, ladno sam kroz prozor videla kako vetar nosi neshto ogromno, nisam sigurna dal je zavesa ili neka velika mushema, u visini 6-7. sprata

Ma ovi sa egzita imaju neke price oko mushema, nemoj samo da vide ovaj topic, svasta ce da ispadne.

Ali tachno sam znao da ce brzo neko ovo reci [:D]. Nego shto se vremena tiche, ja sam se totalno smorio, znachi ni ovamo ni onamo. Vec 2 nedelje ovako smara vreme...shto je najgore i na moru nije nishta posebno bolje (~28-31 C), tako da se nadam da ce da se popravi i ovamo i onamo.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam negde cuo da su nekakva zracenja sa sunca "promenila" klimu, tj. da su donela ona dva hladna talasa shto su bila. Ono kad je padala kisha 7 dana :P.

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Ne znam kako je na "Balkanu", ali ovde u "Sibiru" je katastrofa - svaki dan pada kisha 15 min pa sija sunce 2 sata, pa kisha i tako ceo dan - kao da sam u Amazoniji - 30-35 stepeni i 200% vlaznosti...

pa ti kupi tako neko bilje iz amazonije da budesh u fazonu

ma ovde vreme smara nikad neznash kad da napravish roshtilj morash da gledash vremensku prognozu da vidish kad ce biti sunchano a ni njima nemozesh da verujesh i nakraju nishta od roshtilja :(

Link to comment
Share on other sites

Taj rad, kako ste otvorili topik tako se ishejtovalo sunce.

"pa oni mene zajebavaju, sacu da im gnnnnnnnnnnnhhhhhhhhhhhh [onomatopeja sunca koje se napreze]"

jebote, nebo je pri horizontu belicasto od vreline, pfff

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Najlepse od svega je ustati u 8 ujutro,vec je 30 stepeni, spremis krevet/sobu, preznojis se vec tu, sav si masan, i odes na mlako/hladno tusiranje, osvjezavajuca vodica ti se sliva, ah svezine, peres zubalo pola sata mint pastom, kosu (ili ono sto imas od kose) nekim mint samponom...mmmm

Jedini bedak je kad odvrnes slavinu i cujes shhhooooossss....jebem ti bre zivot vec 2 sata naemam vode!!!

Link to comment
Share on other sites

Jebote, bio sam u trznom centru gde svaka radnja ima klimu, mozete da zamislite kako je ispred radnji, gde se izbacuje sav onaj vreo vazduh, maltene nisam mogao da dishem, uzas :o

No, da se ne zalim, bolje ovo nego sneg, leto rulz, a i libido sljaka punom parom 8)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...