Jump to content

Recommended Posts

  • Replies 69
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

oa naravno da nemoze da se poredi ni jedan nas igrac sa stranim jer mi nismo zaludjeni kao oni koji provode 15h za ladderom a i imaju i uslova ping 0-5 a nama laguje nenormalno i kao oni imaju micro,pa imali bi i mi da igramo kao u lanu!

Nemoj o onome o cemu ne znas...Pogledaj Sharkyjev ili Fatin full games listings...Ima dana kada su igrali po 9,10 sati mozda i jace...Sto se tice pinga dosta igraca kod nas ima 47-90 ping sto je jako igrivo,naviknes pa micrujes malo ranije...big deal...

Link to comment
Share on other sites

lol vidi topica nisam ni video :) evo da odgonetnem misteriju :)

http://www.battle.net/war3/ladder/W3XP-pla...iD-08.Fashsieja

toliko od mene rep pack mogu poslati highliju vs audy[tt] ciare zeusa sase-a i svih "magova" ove igre ako zelite

Ehh vladice vladice, neznam koga ti pokusavas da prevarish xD, samo sam pogledao stranicu full game listinga i pise da poslednja ork partija je odigrana

22-6 -2005 , nakon toga je taj "neko" krenuo opet da igra na accu ali sa humanom i to mesec dana kasnije nakon sto je acc decayovao na 37 lvl sa 38og

xD sto objasnjava mali level sa tim brojem partija.

i onda je odjedamput krenuo loss streak, ahahahaha, aj ti lepo sada priznaj, ko ti je dao acc, ili da odigrash, nem pojma , tvog orka vs rasa mog izbora, i ako me dobijesh skidam kapu. kako si providan nemash pojma xDDD

Zovite me sherlok ghosts.

Edited by spo(ghost)

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

vladica je poznat na forumu kao mutikasa......

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

Vladice to je stari RotterDaMov acc koji ti je dao Goga :)

dao goga BUHAHAHAH :) ovo me je extra nasmejalo ne da nema veze ovo sa gogo ali onako ni najmanje :)) a roterdamovo jeste ali je sad moje i ja i yuri smo igrali i orca na njemu a ja sam i sve human partije :)

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

dao goga BUHAHAHAH :) ovo me je extra nasmejalo ne da nema veze ovo sa gogo ali onako ni najmanje :)) a roterdamovo jeste ali je sad moje i ja i yuri smo igrali i orca na njemu a ja sam i sve human partije :)

vladice zerox te izvalio, da se ne lazemo acc si dobio tako shto si iz igraonice molio rotterdama sa mog msn-a....

bnlsignature.jpg
Link to comment
Share on other sites

Goga 1 Vladica 0 :D

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

for the win

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...