Jump to content

Sharm el Sheik


Recommended Posts

Nakon sto je u Kushadasiju eksplodirao minibus, evo sad gledam TV, najnovije vesti kazu da je u Sharm El Sheiku eksplodiralo nekoliko bombi, da su bile uzasno jake i osetile se bas daleko, cetiri auto bombe u pitanju, potvrdjene tri, mozhe ih biti 7.

Neki kazu 25 mrtvih, neki 30 ... preko 110 povredjenih, dosta u kriticnom stanju.

Uzas ... i ovo je jedna od popularnih destinacija kod nas ... Bombe su eksplodirale u 1:15h nocas, tako da je izbegnuta veca nesreca jer je vecina ljudi spavala.

Posle Kushadasija gomila ljudi je htela da vrati svoje karte tj. da uzme kintu za aranzhmane jer nisu hteli da idu, ali onda kao potpuni obrt, turisticke agencije su smanjile cene aranzhmana za tipa 50 posto, i onda su svi pojurili tamo.

Sta li ce da bude posle ovoga? :(

Za sada nema informacija da li su povredjeni neki nasi turisti.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 56
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

bas su preterali sa tim napadima .. koja su oni pa govna da mogu tako da zajebavaju ceo svet a niko od ovih silnih "mocnih" pedera da ih ne napadne... ma ... sve bi to trebalo pobiti makar bio i III svetski ;P

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

bas su preterali sa tim napadima .. koja su oni pa govna da mogu tako da zajebavaju ceo svet a niko od ovih silnih "mocnih" pedera da ih ne napadne... ma ... sve bi to trebalo pobiti makar bio i III svetski ;P

Errr... vazi.

Zivish ispod kamena? Boli te kurac...

Kako sam ja malopre chuo na vestima - 83 mrtvih, preko 200 povredjeno. Loshe. [xx(]

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

Strashno jebote, prvo London, pa onda Kushadasi pa o5 London sad ovaj Sharm el Sheik... Bash sam nocas kad sam se vratio iz grada video na TV, vrti se gore, kaze da je povredjeno oko 120, 30 ljudi, tako neshto ne secam se, i da je vecina u kritichnom stanju...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...