Jump to content

Valter Zenga-Novi trener FK Crvena Zvezda


gruja

Recommended Posts

dzaja je i otisao jer vise nije bilo para u zvezdi... znachi toliko je finansijki pukla da je to chudo!... samo je pixi mogao da je izvuche iz sranja u koje su je prethodnici doveli sa svojim vezama sa sponzorima...

a neka i pere pare sigurno ce to raditi sa manjom pohlepom nego njegovi prethodnici koji su za 10 godina doveli zvezdu do prosjackog stapa

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 223
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bash suprotno, ova zvezda je smorila... Znachi brate ne mogu da ih gledam, kako ne znaju, a toliko je volim <3

Ne znam, bolje da dodje i napravi reformu, nego ovako, dovedemo nove igrache i odma sledece sezone oni zavrshe u Rusiji ili Turskoj... jbg

Dobro, to ok, znachi voleo bih da dodje neko ko nece da krade i da prodaje igrache svake sezone... Znachi necu Abramovicha koji ce da dovede Ronaldinja i ostale nego neko ko ce da pazi da se ne krade i da zadrzi jednu istu ekipu 5 godina...

Link to comment
Share on other sites

Znam da je nemoguce ali

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Danas bi sigurno igrali u ligi sampiona da su ostali Vidic, Stankovic, Zivkovic i ostali... Eto barem te grupe bi igrali, kazem neka se dovede i stranac, ali od zvezdinih para a ne nekog Milijardera... Znachi prodash Stankovica dovedes... neznam, tamo nekog mladog talentovanog brazilca, znachi ne treba nam niko da nam kupuje igrache od svojih para, nego samo da pazi da ovi nashi ne kradu i zvezda bi imala lep tim.

Extra sto je dosla Toyota, gde dodju japanci tu nema kradje, dovoljan primer su zuti autobusi u Bg-u, jeste izvalili kako ih chuvaju i chiste. Nema, ako vidi japanc da si sjebo bus, sve ce da povuku nazad, verujem da ce tako da bude i sa Toyotom...

Link to comment
Share on other sites

» Click to show Spoiler - click again to hide... «
Sagnete se svi Mateusu!

» Click to show Spoiler - click again to hide... «
Vermez tata!

[8D] Jbg. moram malo da vas nerviram.

hehe...opet noodle i njegovi spoleri...

a sto se tice Zenge...videcemo...mora nesto dobro da se desi!

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

mario, ne kenjaj [:D] idi bre igraj dotu, ne proseravaj se na ruru [:D]

salim se, znaci taj si...

pozdrav od glishe [;)]

hahahahahahah gligo ti si :))))

E eyel, mi je sad poslao poruku... valjda i ti znas nesto o tome... igramo sutra... ?

A sto da ne kenjam, to je samo moje misljenje, to onda ne bi bila zvezda i to je to.

Link to comment
Share on other sites

Znam, bio sam... Bio sam na zapadu... chim Dramani dobiju loptu odma ovacije... kad nije kod njega odma mozes da chujes nesto ovako... :

" Baci crncu loptu pi*ka ti materina" ili "bacite chamugi loptu rasisti"

Ali kaze chamugi, a naziva ih rasistima... :))) Zapad je keva, majke mi... samo da sedis i da slusas matore kako lupetaju i to ti je dosta :D

Link to comment
Share on other sites

Jebi ga, nije fer, samo 7 minuta su vam produzili utakmicu :)

Zar je josh nekoga briga za nashu ligu u fudbalu?

BTW Voleo bih da nekim chudom dobijemo i drugog predstavnika u LS, da ovo sranje od domace lige nema bash nikakav znachaj... Josh bi samo Nebojsha Petrovic, Aca Kovandzic i Vlada Zivkovic balavili na Meridian Superligu pod palicom Dragishe Kovachevica...

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...