Jump to content

Valter Zenga-Novi trener FK Crvena Zvezda


gruja

Recommended Posts

pretpostavljam da smo mislili na istu ekipu??? Neznam samo u koju bi grupu svrstao klubove kao sxto su Makabi ili nedaj bozxe Timo? Ili je mozxda ipak najbolje da svoju dnevnu kvotu postova popunisx spamovanjem po topicima na CS forumu?

aj sad lepo idi na cs forum i vidi jel imam ijedan post tamo, pa kad vidish da nemam pojedi to shto si napisao.

Makabi i Timok sam vetj svrstao u "vetje debile" shto si mogao i sam da prochitash koji post gore.

i da, mislimo na istu ekipu Bazela.

02/03 sezona Liga sxampiona

Basel 2 - 0 Spartak Moskva

Liverpool 1 - 1 Basel

Valencia 6 - 2 Basel

Basel 2 - 2 Valencia

Spartak Moskva 0 - 2 Basel

Basel 3 - 3 Liverpool

pa su prosxli u drugi krug takmicxenja po grupama gde su ispali kao treci

Basel 1 - 3 Man. United

Juventus 4 - 0 Basel

Basel 1 - 0 Deportivo

Deportivo 1 - 0 Basel

Man. United 1 - 1 Basel

Basel 2 - 1 Juventus

Deportivo 2 - 0 Man. United

04/05 kup uefa grupa A

Schalke 1 - 1 Basel

Basel 1 - 2 Hearts

Ferencv

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 223
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

i da, mislimo na istu ekipu Bazela.

osim pobede kod kutji protiv Juvea od 2-1 i 1-0 protiv Deportiva (te sezone) i nisu neki breathtaking rezultati. I, kao shto i sam vrlo dobro znash, ovakvi rezultati su prilichno realni... prvo) zato shto su ostvareni protiv jakih klubova (svi znamo za onaj efekat lozhane kad igrash protiv jakog kluba), drugo) ostvareni su u ranoj fazi takmichenja

WTF??? O cxemu ti pricxasx o kakvoj ranoj fazi??? Ti rani rezultati ostvareni su u drugom delu takmicxenja po grupama...znasx ono prvi krug po grupama pa drugi krug po grupama(sledece sezone je ukinuto to pravilo)...i tako nikako nije moglo da se odigra u ranoj fazi takmicxenja...molio bi te da razmislisx bar malo pre nego sxto krenesx sa takvim izjavama

, koje i nije takmichenje za vetje klubove,

??? nego Liga sxampiona je noob takmicxenje je l` da?

U svakom sluchaju mislim da je Zvezda mnogo vetji tim od tog Bazela (chitaj: Bazel=debili u odnosu na Zvezdu) i da ne sme da dopusti sebi da u vazhnim tekmama gubi kutji od takvih

Napokon da iscedim i nesxto pametno iz tebe ;)

fml

Link to comment
Share on other sites

WTF??? O cxemu ti pricxasx o kakvoj ranoj fazi??? Ti rani rezultati ostvareni su u drugom delu takmicxenja po grupama...znasx ono prvi krug po grupama pa drugi krug po grupama(sledece sezone je ukinuto to pravilo)...i tako nikako nije moglo da se odigra u ranoj fazi takmicxenja...molio bi te da razmislisx bar malo pre nego sxto  krenesx sa takvim izjavama

??? nego Liga sxampiona je noob takmicxenje je l` da?

Napokon da iscedim i nesxto pametno iz tebe ;)

podvucheni deo treba da pokazhe kako si ti superioran u odnosu na mene?!? aj idi izdrkaj, bitje ti lakshe...

te dve pobede kod kutje protiv Juvea i Deportiva su ql ali sama chinjenica da su na kraju ispali dovoljno govori da su to bila dva user rezultata, i da su 2 gorepomenuta kluba kiksnula i potom se malo uozbiljila i proshla.

dalje, ovo

koje i nije takmichenje za vetje klubove,
je skratjeno od ovoga
koje i nije takmichenje za vetje klubove, vetj samo par tekmi koje moraju da odigraju da bi proshli dalje gde tek pochinje njihov interes
.

shto ukratko znachi, ukoliko me nisi dobro shvatio.. ili nisi hteo da shvatish, da su te grupe glupost koja je uvedena iz nebitno kojih razloga. Da je od pochetka kup sistem, ne bi nijedan tim poput Bazela video osminu finala, a ako bi se tako neshto i desilo, u pitanju bi bila najverovatnije sretja.

i za kraj,

Napokon da iscedim i nesxto pametno iz tebe ;)
ovakav tip izrazhavanja jasno pokazuje tvoj enorman ego i pretpostavku da si bolji od nekog lika o kome imas, kakvu-takvu predstavu, samo iz 2-3 njegova posta koja si prochitao.
Link to comment
Share on other sites

koliko ste me samo vas 2ica nasmejali to je strahota....

skapirali smo da je ramirez hteo da kaze da je basel ok klub ali da je zvezda bolja ;) isto to je i shoosh rekao i super sad,idite i lecite komplexe negde drugde....

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

Vadio se-ne vadio se...isto mi je...

pratio sam tekmu preko radija jer sam bio u skoli...

kapiram da smo imali dosta sansi ali po pravilu posle toliko gresaka uvek sledi kazna...

valjda jos nista nije izgubljeno...SAMO HRABRO ZVEZDO!

a ovi grobari i firmasi (pronacice se oni)-TUZNO JE TO STO VISE MRZITE ZVEZDU NEGO STO VOLITE SVOJ KLUB!

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

ja samo zelim da kazem da je Bazel te sezone u prvom krugu uspeo da izbaci Liverpul iz daljeg takmicenja a u drugom delu valjda Deportivo tako da ne stoji ona teorema da se uozbilje veliki klubovi...a inace Wanderer je lepo rekao tako da vratimo se desavanjima na jucerasnjoj utakmici...:))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Vadio se-ne vadio se...isto mi je...

pratio sam tekmu preko radija jer sam bio u skoli...

kapiram da smo imali dosta sansi ali po pravilu posle toliko gresaka uvek sledi kazna...

valjda jos nista nije izgubljeno...SAMO HRABRO ZVEZDO!

a ovi grobari i firmasi (pronacice se oni)-TUZNO JE TO STO VISE MRZITE ZVEZDU NEGO STO VOLITE SVOJ KLUB!

A to si zakljucio kako? Zato sto sam rekao da vam se smejem jer od 1000 shansi vi sikoristite 0 , ajde razmilsli malo pre postovanja...

Link to comment
Share on other sites

Necemo da se svadjamo ali opet se retardishesh , normalno da vishe volim da moj klub dobije i opet bezveze pricas kad sam ti lepo rekao sto mi je smesno , i da drago mi je sto ste pukli bash zbog takvih napaljenika kao ti sto misle da svi zavidimo mocnoj Crvenoj Zvezdi i molimo se da ona pukne kako bi izlecili komplekse nize vrednosti , ja svoju dusu i ego hranim na porazima Crvene Zvezde o da!!

Link to comment
Share on other sites

02/03 sezona Liga sxampiona

Basel 2 - 0 Spartak Moskva

Liverpool 1 - 1 Basel

Valencia 6 - 2 Basel

Basel 2 - 2 Valencia

Spartak Moskva 0 - 2 Basel

Basel 3 - 3 Liverpool

pa su prosxli u drugi krug takmicxenja po grupama gde su ispali kao treci

Basel 1 - 3 Man. United

Juventus 4 - 0 Basel

Basel 1 - 0 Deportivo

Deportivo 1 - 0 Basel

Man. United 1 - 1 Basel

Basel 2 - 1 Juventus

Deportivo 2 - 0 Man. United

04/05 kup uefa grupa A

Schalke 1 - 1 Basel

Basel 1 - 2 Hearts

Ferencv

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

nadam se da si uzeo u obzir da su od tada prosle 3 godine... i Partizan je nekada vishe nego casno ispao iz LS-a.. oke?

@topic

pa Walter je dobar trener... :)

Pa drago mi je da je Zvezda ispala... samo zato shto je 99% cigana kenjalo - "Ce odvalimo Basel bre..." "Neosvojiva tvrdjava", "Gazi sve..." ...

A shto se tiche Bazela... pa oke ekipica...ali ipak ekipa koja je izgubila od Strazbura koji je predzadnji[ili vec koji] u FRA ligi... bla, bla ,bla...

da ne duzim pricu... volim shto ste ispali pre svega shto je moj klub u govnima do gushe pa onaj koji nije zadovoljan sobom nije zadovoljan ni drugima shvatite tako redove gore napisane...

Pogledaj i jednu tekmu Strazbura pa ces da vidis zasto su predzadnji u francuskoj,imaju golmana koji kiksira jednom po tekmi sigurno,inace ljudi igraju veoma lep napadacki fudbal,a rezultati Bazela iz uefa kupa su od prosle godine...

a i koja je to logika...kao sad Petrzalka je ok ekipica,ali ipak ekipa koja je izgubila od Ruzomberoka...pfff!

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

ljudi.... preterujete.

igrali smo lepo u 1. poluvremenu. imali smo zrelije sanse, e sada sto ih nismo iskoristili to je druga prica. bazel jeste svoje. da li ste videli samo koliko su nasi igraci sebicni? imali su MINIMUM 2 izgledne sanse kada su mogli da dodaju loptu saigracu koji je bio u boljoj poziciji, i naravno, sta sledi...

ne znam, iskreno sam ocekivao da pobedimo, ali sta da se radi, imamo mi jos uvek sanse, nije sve gotovo, samo sto sada moramo, ali MORAMO da pobedimo tromso dvadesetinekog decembra, a potom sta nam bog da u francuskoj. romu ne ubrajam zato sto je to vidjen X, tj 1 bod...

ajde, ostaje nam samo da se nadamo...

Link to comment
Share on other sites

Pogledaj i jednu tekmu Strazbura pa ces da vidis zasto su predzadnji u francuskoj,imaju golmana koji kiksira jednom po tekmi sigurno,inace ljudi igraju veoma lep napadacki fudbal,a rezultati Bazela iz uefa kupa su od prosle godine...

a i koja je to logika...kao sad Petrzalka je ok ekipica,ali ipak ekipa koja je izgubila od Ruzomberoka...pfff!

golman je deo ekipe i samim tim ucestvuje u tome da li je ekipa dobra, srednja ili losa[klasifikuj po zelji]

to je ta logika! :)

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

grobari ajde otvorite topic o kk partizan i evroligi pa da napisem nesto :pPpPP

Ja bih otvorio, ali gledao sam samo par minuta utakmice. Mogao bi Bartuc, on je redovan u Pioniru, ili Dule 'Formica' Vujoshevitj.

A kad otvore topic, ti pazi shta tjesh napisati. [;)]

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

A kad otvore topic, ti pazi shta tjesh napisati.  [;)]

otvorio sam... pazi na ovog "malog"... nemoj da mi kvari topic :))

@weasel

ok, ja se nadam da ce biti tako ali... sanse su znatno, znatno manje...

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

u jeste culi za ovo klanje u tunelu kasnije?

Nisxta posebno...akteri Vlada Bulatovic vd generalni direktor OFK i naravno Zenga...u visxe navrata je dolazilo do kosxkanja i na kraju je Pedracini izvukao najdeblji kraj [b)] jbg josx je neiskusan :)))

Ni jedna ni druga strana nisu izdale zvanicxno objasxnjenje

fml

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...