Jump to content

Valter Zenga-Novi trener FK Crvena Zvezda


gruja

Recommended Posts

Nemci placaju Zvezdi za prava prenosa utakmice sa naseg stadiona i to ti je to!Opste je poznato da nemci dosta placaju da prenose utakmice njihovih timova.Moze i vise da se uzme od cifre koju si ti pomenuo.Inace nije mi bas najjasnije to tvoje racunanje ali ajde.To vise nisu kvalifikacije,ovo se sad vec prati u Evropi.Pogledaj samo sastav grupa,videces da(sem ekipa iz lige sampiona)ovo su sve ostale najkvalitetnije ekipe u Evropi sto ce ti reci da su se svi itekako borili za Ligu UEFA

Daj bezi bre,ostale najkvalitetnije ekipe...Zvezda,Makabi,Tromso,Strazbur i kompanija...nemoj si smesan

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 223
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

stvarno je lepo bilo juce.

pristojno popunjen sever bez obzira sto smo igrali protiv javora. okupili smo se u velikom broju, po dosta hladnom vremenu i zajebanoj kosavi koja je iskulirala i dukseve i jakne, da ispratimo momke i pozelimo im srecu bez nas u cetvrtak protiv bazela.

nekih 8-10ooo ljudi na stadionu, mozda je toliko ljudi bilo zbog toga sto je bio upad za DZ.

celu tekmu se lepo pevalo a na pocetku drugog pooluvremena i gore vidjena koreografija.

na kraju utakmice se pevalo "hrabro zvezdo protiv bazela" i "zgazi ih sve, zvezdo zgazi ih sve!"... i tako dobrih 5-10min NAKON poslednjeg zvizduka!!! sve dok igraci nisu izasli iz svlacionica da pozdrave ODLICNO raspolozene delije... e tek onda se raspustilo i otislo kuci da se prate strane lige...

Link to comment
Share on other sites

i da se gleda kako mancester i juve pucaju:))

btw...lepo smo krenuli,bio je red da i mi zaigramo dobro! dace bog da se dokazemo...jdeva cekam Romu...samo da bude dobro vreme i nebi me iznenadila koreografija na sve 4 strane!

iskreno bih voleo i da se organizuje neki korteo recimo kod crkve sv. Marka...to bi bila ludnica;)

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

odusevio sam se sinonc kada sam na vestima video koliko je bilo ljudi na JEBENOM TRENINGU!!! znam da su vodje pozvale navijace da u sto vecem broju dodju da pomognu igracima na poslednjem treningu pred tekmu i da ih ,ako je to moguce, stimulisu za vecerasnju tekmu...

mozda bi i ja isao, ali sprecilo me je deriste od godinu i po dana..

Link to comment
Share on other sites

Jednostavno recheno domaci fudbal sisa tuki...

Da nije zhalosno bilo bi smeshno...

...ili je obrnuto...

[:D]

FZ: I have a message to deliver to the cute people of the world...if you're cute, or maybe you're beautiful...

there's MORE OF US UGLY MOTHERFUCKERS OUT THERE THAN YOU ARE!! So watch out.

Link to comment
Share on other sites

mishevi ne javljajte se, vi u zivotu ne mozete ovako da odigrate i stvorite shanse. Bolje i ovakvav poraz nego petarda od izraelaca.

Zveda je igrala lepo, i pored poraza, ja sam zadovoljan. Neka ovako odigraju preostale tekme, pa makar i izgubili ,to je vishe nego dobro. A vi glodari nastavite da strepite pred mecheve za vozdovcom, timokom i ostalom elitom.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

mishevi ne javljajte se, vi u zivotu ne mozete ovako da odigrate i stvorite shanse. Bolje i ovakvav poraz nego petarda od izraelaca.

Zveda je igrala lepo, i pored poraza, ja sam zadovoljan. Neka ovako odigraju preostale tekme, pa makar i izgubili ,to je vishe nego dobro. A vi glodari nastavite da strepite pred mecheve za vozdovcom, timokom i ostalom elitom.

word.

samo mi zao sto nismo lepo iskoristili sanse i poslali kuci basel sa jos jednim porazom...

gl nam bilo dalje....

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

mishevi ne javljajte se, vi u zivotu ne mozete ovako da odigrate i stvorite shanse. Bolje i ovakvav poraz nego petarda od izraelaca.

Zveda je igrala lepo, i pored poraza, ja sam zadovoljan. Neka ovako odigraju preostale tekme, pa makar i izgubili ,to je vishe nego dobro. A vi glodari nastavite da strepite pred mecheve za vozdovcom, timokom i ostalom elitom.

netju da ispadne da ja branim PFC, ali... tebi je do jaja shto je Zvezda igrala lepo... protiv jednog Bazela... i pritom izgubila??? Nikad mi netje biti jasna ta logika... "pa dobro, izgubili smo od debila, al ste vi izgubili josh gore od josh vetjih debila".

Link to comment
Share on other sites

netju da ispadne da ja branim PFC, ali... tebi je do jaja shto je Zvezda igrala lepo... protiv jednog Bazela... i pritom izgubila??? Nikad mi netje biti jasna ta logika... "pa dobro, izgubili smo od debila, al ste vi izgubili josh gore od josh vetjih debila".

Vidim da si "vrsni" poznavaoc fudbala te ti se klanjam [xx(] prvenstveno zato sxto je za tebe ekipa Bazela debili:

02/03 sezona Liga sxampiona

Basel 2 - 0 Spartak Moskva

Liverpool 1 - 1 Basel

Valencia 6 - 2 Basel

Basel 2 - 2 Valencia

Spartak Moskva 0 - 2 Basel

Basel 3 - 3 Liverpool

pa su prosxli u drugi krug takmicxenja po grupama gde su ispali kao treci

Basel 1 - 3 Man. United

Juventus 4 - 0 Basel

Basel 1 - 0 Deportivo

Deportivo 1 - 0 Basel

Man. United 1 - 1 Basel

Basel 2 - 1 Juventus

Deportivo 2 - 0 Man. United

04/05 kup uefa grupa A

Schalke 1 - 1 Basel

Basel 1 - 2 Hearts

Ferencv

fml

Link to comment
Share on other sites

jebiga kad imas panja Bisevca u odbrani onda mi je jasno zasto smo pukli...

Zvezda vecim delom tekme veoma opasna,ali osvetilo se sto Purovic nema dva grama mozga pa da vidi da sve vreme Bazel igra veoma visoku odbranu,a i ne znam koj' mu kurac bio danas,jebote okrece se ko kamion a trci ko da ima prikolicu :)))...i jos uvek mi nije jasno zasto Trajkovic ne igra...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...