Jump to content

Glupo pitanje


millanče

Recommended Posts

Nervira me,a ne znam da li je normalno sto tastatura ne moze da podnese pritiskanje vise tastera.Npr u Need4speed undrgr2 mogu da drzim accel(up arrow),i nitro(alt),i pritom mogu da skrecem desno,a ne mogu levo!Jel' ovo treba tako ili se moze mozda nekako promeniti?Promili smo se da igramo Cadillacs&Dinosaurs na MAME32,u paru,mnogo je jako,a i ColinMcRae u splitscreen-u je extra,a ovo mnogo iritira.Jel' moguce nekako povezati 2 tastature na komp i resiti se ovog problema?

thx in advance...

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

to je dobar fazon za warcraft na primer :) jedna je skroz normalna, a na drugoj povadis sve sto ti ne treba

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Hmmm... i ja imam taj problem dugo kod kuce na kompu i strasno se nerviram kad vidim one tastature u igraonicama od 150 kinti koje to mogu... Ni moja nije nesto extra, ali je sigurno bolja od gore pomenutih... btw imam onu crnu logitech dragonfly tastaturu. Pitao sam mnoge, a niko mi nije tachno odgovorio... jel postoji mozda neko podesavanje koje bi mi omogucilo to ?

Link to comment
Share on other sites

"to tako treba" ... jeftinije tastature, posebno ps/2 vole da prave frku sa pritiskanjem vise tastera odjednom. Dve tastature na jednom kompu? Jedna u ps/2 druga u usb (probano u praksi) ili dve na usb.

Probacemo to....

Inace,MK3 meni radi ok kad igram sam,ne blokira,cak sam igrao i preko LAN-a(onaj ZSNES emulator je CHUDO!),ali nismo probali na jednnoj tastaturi dvojica-o kakvom je kucanju rec?

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Ljudi i ja imam frku pa da ne otvaram novi topic.

Neke igrice mi se ponasaju kao da non-stop drzim pritisnute dugmice na tastaturi. Npr. u Icy Tower mi cikica sam skace, a kad udjem u Fifu meniji se sami otvaraju i zatvaraju. Ja ne mogu nikako da uticem na to, samo da ugasim igricu preko ctrl,alt,delete. Inace tastatura mi radi normalo sto se tice pisanja.

Jel zna neko u cemu je problem, mnogo se nerviram zbog Fife. Bas fina igrica. :)

Link to comment
Share on other sites

huh.. mozda je port u pitanju.. probaj na usb da je stavis?

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...