Jump to content

Ajmo sad malo i na H U N T E R A


MadFarmer

Recommended Posts

  • Replies 78
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja licno od beast talenata imam jedni Aspect of the hawk svih 5, ostalo mi je sve na Marksmanship do Troushoout aure...sad planiram da nastavim survival...koj ce mi kurac pet i onako ga niko ne de dira u PVP-u, jedino koristi za tanking ali ako imam u damage sve talente nece dugo ziveti da ga ubiju. Po meni pet talenti je uzaludon bacanje bolje investirati u sebe i u survival.

Link to comment
Share on other sites

pa da, to ti isto kad bi priestu dao neko epic sekirce :). Jedino melle oruzije koje bi im dao je typhon. To je donekle i pala oruzije, a za warriora je prebrzo.

Edited by Immortalis

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

e terba mi mala pomoc...procitao sam na netu da je snasa Dual Wielda da promasi 24%!!!!! Trenutno koristim 2 one hand macha i interesuje me sledece:

zavrsio sam kvest u ScarletMonastery i imam mogucnost da biram izmedju 4 extra plava itema , one hand sword , 2 hand axe ,dagger i neki offhand shit...

Sada sledi pitanje : Da li da uzmem sekiru Bonebiter koja je inache extra ili da nastavim sa dual wieldom ?

Link to comment
Share on other sites

worst thing in wow is greedy hunters !

E to je vala tacno, a vec se dugo ljudi sprdaju u fazonu koji god novi item se pojavi ono ma pusti to je hunter item :)

A sad za pve hunter je dobar iz grupni pvp jer ima taj traking a i veoma tesko mozes da pobegnes od njega......mada generalno ono sto sam ja citao "svi" (ovo nemojte bukvalno shvatiti to je ipak presirok pojam ;) kazu da su oni jako slabi u pvp-u. Ja licno neznam, nikad nisam igrao sa njima a na njih nisam naletao puno puta 1v1 uglavnom u nekom grupnom fajtu pa nemgu da dam neki licni sud...

Eh...da

Link to comment
Share on other sites

Po meni hunter je najbolji za PvE jer moze da ima peta koji moze da bude prilichno jak i odlichno tankuje, dok hunter pichi sa svojim lukom/pushkom i marksmanshipom, mada stvarno za PvP je go ku*ac ! Ja kao mage sam uspeo bez problema (dobro sa malim :)) da dobijem huntera 4 lvl jacheg od sebe (jedini problem je shto resistjume magije)!

taktika: Prvo vidim shta ima kao peta, od njega zavisi dosta jer ako je pet nabudzen moze da zabrlja posao, koristim fire/arcane talent build,

inache: sheep na huntera, pet krene na mene, nova na peta, pyroblast na huntu, fireblast na huntu, blink na huntu, blastwave, cone of cold, arcane missiles i to bi bilo to! ukupno damaga: 30+300+130+200+100+400=1160 (prosechno) shto izvedem za nekih 20 sekundi :)

Link to comment
Share on other sites

bitje jedan moj ogromni topic o hanterima...netje niko hteti da ga chita...vetj 3meseca i kusur ga spremam... =o))

elem kad vidim huntera koji nosi bonebitera plache mi se...ima li ikakav agi modifikator na tome?!? nema => chemu ga taj hanter nosi??? =o) da se razumemo i ja nisam napirao neke stvari i do lvl 35 sam gledao dps na machu a ne agi bonuse i nosio stvari kao emil's brand ili archeus... =o)))

takodje ekstremno ruzhno mishljenje imam o prehvaljenoj "hanterskoj sekiri" lord alexanders battle axe...obichna zelena lvl 51 2h sekira sa modifikatorima monkey je jednako dobra kao lord alex, a sa modifikatorm of agility je josh i bolja (jer ko dobro kajtuje ne treba toliko stamine)

a da ima pohlepnih retarda ima...kad vidim da pored prista i vorloka hanter rola za int/sta ring nisam mogao da verujem...mada i kad paladin rola za of the monkey pored hantera i druida koji forsira cat i posle kazhe "i always gor for stamina mate" mislim retard....

za hantera je dual wield vijabilan na kraju kada se ide ili na 2 bone slicing axe ili na dalrend's arms (jer set daje vetji + to damage, attack power i crit nego pomenute dve sekire koje daju 26 agi) no dok maleki ne pljune dve sekire najsretniji ste sa dvoruchnom sekiretinom of the monkey ili agility...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...