Jump to content

Ajmo sad malo i na H U N T E R A


MadFarmer

Recommended Posts

  • Replies 78
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hullran lvl 60 hunter @ Dunemaul

Aj i ja nesto da kazem kad ste zakuvali... Primer: scholo raid 10man,dva huntera(oba 60),par magova(60 takodje) aj ostali nisu ni bitni za poentu,lik ima damage meter i na kraju instance lik izbaci score,i ja se slogiram(posto sam se vec bio skoro razocarao u huntera),znaci prvi je bio hunter,drugi mag,treci hunter opet (ja) i za nama ostali,tako da sto se tice dmg-a hunter nikako ne zaostaje za magom. A sto se tice mele-a,to treba izbegavati maksimalno,jbg,jednostavno klasa nije predvidjena za to( a i puno bi bilo da je i tu dobar).Savet za pvp:u talent buildu pod obavezno u survival ici do improved wing clip,daje 20% sanse da imobilizije metu na 5sec sto je dovoljno da se malo odaljis i zveknes mu neki sting.A sto se paladina tice,mana sting kod pametnog paladina ne pomaze,ima ono sranje kao purge(ne znam kako se zove) a ne trosi puno mane za to.Ja sam imao fajt sa paladinom u AV,trajao je min i po [:0] znaci ja concusive shoot i trcim i stingujem ga,a on samo purge,spustim ga na 20 %,klasika,shield ,heal i ajmo dalje,pridje improved wing clip,bandage,dotle on heal opet....smaranje,stvarno ga je tesko ubiti,bar sa hunterom,jbg.

Link to comment
Share on other sites

Pazi ja sam uvek voleo huntere i da igram sa njima u partiju,naravno sa onima koji vode racuna da ne navuku preveliki agro na sebe. E sad to za dmg., tacno je to ali uzmi u obzir da taj mag ako je pametan a sigurno jeste cim je dmg bio manji je vodio racuna o agru pa nije punio mobove pyroblastom ili fireballom ili tako necim vec ih je polako cepao sa arcane missiles ili necim slicnim sa manjim dmgom. Realno kad bi se takmicili mag bi napravio veci dmg. ali to nije poenta uopste. Tako da skratim pricu hunta je skroz cool lik i za manje inst. a tek za mc...sve pohvale za hunta(a tek sa novim patchom ce biti jaci)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...