Jump to content

1.6 ili Source


Diego

1.6 ili Source  

73 members have voted

  1. 1. 1.6 ili Source

    • 1.6
      50
    • Source
      29


Recommended Posts

CS:S [:D]

Nosati bre sto ne prestanesh vishe dosadio si.ali confy te je ugasio za sva vrmena

"Sakal nema veze sa nama" hahahahahaahah a ti se neshto kao deresh-bodrish ekipu :DDDDDDDDD

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

1.6 fkors.

CS:S me je privukao na pochetku i mislio sam da ce se napraviti neshto od toga, da ce se igrati kol'ko tol'ko;hmm da je dobar jeste, ali nikad nece imati tu draz multiplayer (s)igranja kao 1.6.

Opet, ne verujem da ce ga iko izbaciti ili zabraniti na event-ima :).

||If this be error and upon me proved, I never writ, nor no man ever loved. .:: Sonnet 116 ::. ||

Link to comment
Share on other sites

Ma chisto moje mishljenje je da bi trebao da se igra 1.6.

Jer vecina nema uslova da igra source... em shto je zahtevan itd...

I u sluchaju da se igra... ja nigde nisam video zadnji patch... na kome su ispravljeni hit boxovi,promenjeni modeli,dodate sve mape i josh novih...

Tako da bi bilo bolje da se igra 1.6... to je moje mishljenje... PLAK

ONE LOVE, TJM!

www.last.fm/user/uNkindTJM

Link to comment
Share on other sites

1.6 for life..... :DD

Ali moram nesto da dodam. Ne verujem da sam ikada na turniru nekom video i pricao(upoznao se) sa ovima sto oce source da igraju... Nazovite to kako ocete ali vasi glasovi nisu merodavni bez ljutis....

poZ

!FC INTERNAZIONALE SONG

AAAAA upo sam u RUBU!!!

Kenjala mi keva 3 sata od 6 do 8

Zabo me u lobanju sa ledja u celo.....aaaaaA

alooo matoraaa...... Ko srafi adrenalin aaa :DD

Oces da te ugradim umesto coolera ?? !

Link to comment
Share on other sites

1.6 for life..... :DD

Ali moram nesto da dodam. Ne verujem da sam ikada na turniru nekom video i pricao(upoznao se) sa ovima sto oce source da igraju... Nazovite to kako ocete ali vasi glasovi nisu merodavni bez ljutis....

poZ

Pa mi ( bar ja ) glasamo kao neki navijachi i aj da se tako izrazim, patriote, t.j. mislimo da ce nas bolje u source-u predstavljati pobednik turnira u source-u nego u 1.6.

Nije iskljucheno da je to isti tim, ali u svakom slucaju, tako je najpravednije.

Edited by Mario^^
Link to comment
Share on other sites

Stvar koju ljudi nece nikako da prihvate je ona koju svi mi pricamo ovde zadnjih par dana.

Kada se pojavio 1.6 svi smo odma krenuli da ga igramo i to sa zadovoljstvom!! Znaci odusevili smo se igrom.

CS:S nam ne donosi taj isti osecaj koji smo pre 2god skoro imali. Ovo je sasvim druga igra od bilo kog prethodnog cs-a i nismo samo mi u pitanju. U pitanju je i brdo stranih timova koji se osecaju isto. Na svim sajtovima si mogao da citas kako pro gameri iz celog sveta hvale cs 1.6 kada se pojavio. Za CS:S je obrnuto. Valjda to govori da smo upravu. Steta da se igra source kod nas i iskreno ne sumnjam da ce ekipa koja osovoji 1.6&source otici tamo a da se ne sprema u istom.

!FC INTERNAZIONALE SONG

AAAAA upo sam u RUBU!!!

Kenjala mi keva 3 sata od 6 do 8

Zabo me u lobanju sa ledja u celo.....aaaaaA

alooo matoraaa...... Ko srafi adrenalin aaa :DD

Oces da te ugradim umesto coolera ?? !

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...