Jump to content

Samo pitanje za pro Klanove u vezi WCG-a


Recommended Posts

  • Replies 151
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

e jebes baku u svim verzijama je bilo isto pucanje a sors je tolka promena da ce biti bolji igrac koji je igrao mrtvi medal of honor ili betlfild , zato se masa i tako buni i sto posto se nece preci na tu verziju

маракана дал је пуна ил смо само ми,

наша ће те песма увек звездо носити,

не жалимо наша грла нити дланове,

а ти само храбро бори се.

http://www.sk-gaming.com/member/stepa-/

Link to comment
Share on other sites

svipke nemoj me terati da trazim logove kad je izasao 1.6 dobro se secam svi su masovno presli i svi srecni (na netu) u novom sadu su posle bukvalno druge nedelje izbrisani iz svih igraonica 1.5

маракана дал је пуна ил смо само ми,

наша ће те песма увек звездо носити,

не жалимо наша грла нити дланове,

а ти само храбро бори се.

http://www.sk-gaming.com/member/stepa-/

Link to comment
Share on other sites

ako je trajalo i nedelju dana , koliko se ja secam

bolje znash verovatno :D

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

e jebes baku u svim verzijama je bilo isto pucanje a sors je tolka promena da ce biti bolji igrac koji je igrao mrtvi medal of honor ili betlfild , zato se masa i tako buni i sto posto se nece preci na tu verziju

E sad tje ti ljudi sto su igrali medal of honor i betilfild da igraju source, i samim tim tje nam se poboljshati malo CS:S (cs) scena [:D]

die.like.the.rest.and.fuc*.only.the.best

Link to comment
Share on other sites

usporite malo.. please..

Znachi ovo je tur u CS: Source.....

Da je u WarHameru bio bi u warhameru...

Nerazumem raspravu. CSS je apsolutno druga igra u odnosu na CS 1.6. neradi se o patchu ili blagoj konverziji nego o sasvim novom konceptu igranja. Stoga i sledi logika: Ovo je tur u CSS-u. Kraj.

Ko oce nek dodje. Ja lichno ne bih spajao ove dve igre jer su nespojive. CSS je blizi Raven Shieldu nego CS-u. Sporiji je par puta i dosta precizniji.

Kraj rasprave ko hoce da se takmichi u CSSu neka dodje.

E da Josh neshto, to je josh uvek source tj. nedovrshena i neoptimizovana igra. Dok neko dovoljno velik ne "pritisne" Vivendi igra nece doziveti pomak ka originalnom konceptu tj. CSu. Iz ovoga sledi da nedovrshena stvar uvek ima vecu hardwersku zahtevnost nego u potpunosti optimizivana igra. Stoga dzaba nama hardware-a kad moramo da premashimo realne prohteve za 100% da bi dobili "sportsko" upotrebljive performanse.

Ja lichno ne smatram da je vreme za Source u takmicharskom smislu. CS je evoluirao dobrih 2 godine do prave i maximalne expanzije i sportskog karaktera i prihvatjenosti.

Link to comment
Share on other sites

nadamo se da nece ni posle wcg-a da predju ;)

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

pa za sad nema nikakvih najava... ESL pocinje i EPS VII sa 1.6; eno i todi se ponovo vratio u a-L da igra 1.6, a bio je preshao na CS:S...

da sa jednostavnim razlogom onaj ko je dobar u CS nije i u CSS... jel u CSS mali igraci postaju veliki a veliki ako ne igraju dovoljno postaju mali.. :D

Link to comment
Share on other sites

svipke, cs:s jednostavno nije zazhiveo i to je to. Da li ce, ne znam, ali ako to zavisi od igracha onda je odgovor NE. Od EU top klanova trenutno jedino mTw ima cs:s ekipu, slichno je i u USA. I da, posto vec prichash kako je todi pocheo 1.6 ponovo zato shto mu u cs:s nije ishlo, evo ti p0s koji je igrao za powergaming (osvojili CPL cs:s) ili elude (igrao za TEC ranije) koji su takodje bili preshli na cs:s a potom se vratili da bi igrali za exigent, sasvim prosechnu cal-i ekipu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...