Jump to content

aj procitajte


Recommended Posts

igram war onako, srednje, nisam bas ni pro a ni noob.

da li je glupo da se prijavim na kvalifikacije za wcg? i mean, jel se tamo ovi sto igraju dobro smeju ovima sto nisu bas najbolji..?

aj odgovorite, i nemojte da me zajebavate, ko nece da mi lepo odgovori neka preskoci ovaj post.

pozdrav svima

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nije glupo, imacesh iskustvo vishe i verovatno cesh dosta nauchiti, a i proveshcesh taj dan do jaja. Na glavnim kvalifikacijama je zezanje, promocije, igranje Sony-ja, war, video beamovi itd, a na predkvalifikacijama je turnir k`o turnir. Eto...

Link to comment
Share on other sites

na jednom mestu cesh da vidish vladicu i sharky-ja, priceless iskustvo, prijavljuj se odma sada odma :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

na jednom mestu cesh da vidish vladicu i sharky-ja, priceless iskustvo, prijavljuj se odma sada odma :)

A i to, naravno. Mislim, burazeri Dzelebdzici su osvojili onaj turnir 2v2 kada su mogli da igraju samo braca. I priche koje samo oni razumeju, razmena charapa na sred WCG-a, i mirisanje istih (za srecu). Ma prajsles.

Link to comment
Share on other sites

A i to, naravno. Mislim, burazeri Dzelebdzici su osvojili onaj turnir 2v2 kada su mogli da igraju samo braca. I priche koje samo oni razumeju, razmena charapa na sred WCG-a, i mirisanje istih (za srecu). Ma prajsles.

i sve to zachinjeno grinovim i fatinim prisustvom, i ogromnim zrakanjem :)

(kad onda bolje razmislish, bolje je da ne dodjesh :))))

shalu na stranu sad, prijavi se ozbiljno, samo mozes da dobijesh iskustvo vishe,a nikad se ne zna ko ce da bude prvi.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

E jebi ga, kad ovako pricate i ja bi dosao a nemam pojma da igram. :)

pa dodji ko ti brani, shto nas je vishe, to je bolje

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Evo da se pohvalim igrao sam iz senke ovih par meseci neaktivnosti i dolazim da uzmeme tur :)

salim se naravski

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

i sve to zachinjeno grinovim i fatinim prisustvom, i ogromnim zrakanjem :)

(kad onda bolje razmislish, bolje je da ne dodjesh :))))

shalu na stranu sad, prijavi se ozbiljno, samo mozes da dobijesh iskustvo vishe,a nikad se ne zna ko ce da bude prvi.

heheh e peki je li ja zracim posto te posle svakog tura operem u PES-u?:) tt sto bi reko goten sta me poredis sa greenom ko da sam ti ubio mater.

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

E moj Fato, ti si van konkurencije u zrachenju, uvek bio i ostao, turniri se u tome ni ne prave zbog tebe, jednolichno bi bilo. Ja cu pred WCG da se poigram jedno nedelju dana, chisto da udjem u top8 [:D]. Freemana dobijam na mass air, a vs svih ostalih orcove [:)]

Link to comment
Share on other sites

E moj Fato, ti si van konkurencije u zrachenju, uvek bio i ostao, turniri se u tome ni ne prave zbog tebe, jednolichno bi bilo. Ja cu pred WCG da se poigram jedno nedelju dana, chisto da udjem u top8 [:D]. Freemana dobijam na mass air, a vs svih ostalih orcove [:)]

sacekaj sta sad ja imam veze s tim, nisam ja to izvalio?

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

Chek malo, Higli je pomenuo neke predkvalifikacije... ?

Ja sam iz BG-a, i procitao sam da je maximum 32 igracha i to po sistemu, ko se prvi prijavi, e sad ne bih da zauzimam mesto nekom boljem samo zato sto cu da se uvalim da chekam u red 2 sata ranije :)

Ne ozb. jel imaju te predkvalifikacije gde ce biti neogranicen broj ucesnika ili... ?

Link to comment
Share on other sites

Chek malo, Higli je pomenuo neke predkvalifikacije... ?

Ja sam iz BG-a, i procitao sam da je maximum 32 igracha i to po sistemu, ko se prvi prijavi, e sad ne bih da zauzimam mesto nekom boljem samo zato sto cu da se uvalim da chekam u red 2 sata ranije :)

Ne ozb. jel imaju te predkvalifikacije gde ce biti neogranicen broj ucesnika ili... ?

tih boljih 32 nema, tako da se prijavljuj

a ti fatalko, kod domija sam te ljushtio 6 partija za redom, padale bombe sa svih pozicija, a recoba poludeo na terenu,tako da psst :D

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

tih boljih 32 nema, tako da se prijavljuj

a ti fatalko, kod domija sam te ljushtio 6 partija za redom, padale bombe sa svih pozicija, a recoba poludeo na terenu,tako da psst :D

to tad kod domija jeste bila katastrofa nisam mogo go da ti dam ali opusteno sad ce wcg :)

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...