Jump to content

srpskih all-time top5


Highl1

Recommended Posts

Evo, pade mi ovo na pamet, koja bi bila vasha idealna domaca petorka svih vremena?

Moj izbor:

Predat0r - najbolji tl verovatno ikada kod nas

Mali Zen - najbolji snip, ne treba troshiti rechi

Fleka

Kwar - odlichan duo iz vx-a/gcv-a

philip - mozhda malo i neskromno, jer je fitja ako me secanje dobro sluzhi, pocheo da igra krajem 1.1 verzije, dok je ds/dc prvi put neshto znachajnije uradio na panzer turniru, trece mesto tad, izgubili od lemmingsa mill.

ima tu josh igracha koji bi mogli da budu u top5, kao shto su Vlada, Herga, neko iz risk-a, x3m-a, pilgrim i kitja takodje, teshko je svrstati pet igracha kad ih ima toliko :)

pokushajte da se ne ogranichite ljude koji su sabijali poslednjih 5 meseci kod nas :) jer topic nije trenutna najbolja petorka, vec najboljih pet svih vremena, shto znachi da oni ne moraju sad da igraju

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 119
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

1. Predator

2. Confy

3. Mileta

4. Mali zen

5. Phillip

pa sad, mileta je do ulaska u gloriju bio nepoznat, ko i bizha slichno, znachi tek su se probili u 1.6 verziji,a cs se igra kod nas od 7.1 bete, ne bih se nikako slozhio za ovu dvojicu, ostali su ok

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

pa sad, mileta je do ulaska u gloriju bio nepoznat, ko i bizha slichno, znachi tek su se probili u 1.6 verziji,a cs se igra kod nas od 7.1 bete, ne bih se nikako slozhio za ovu dvojicu, ostali su ok

Pa, paz' moj odgovor je bio delimichan, poshto jednostavno ne mozesh biti najbolji u svim verzijama cs-a, tako da je ovo moja lista za sadashnju situaciju.

<edit> stavljena druga lista <edit>

Edited by sTaLjin
Link to comment
Share on other sites

Predator (da ne pominjem sto su svi rekli mnogo puta ;) naj tl )

pilgrim (po meni lik koji je koliko god smesno zvucilo imao najvise talenta za cs igrao ga sa elanom :P )

philip (sta reci ;))

distro (bio uvek po meni dobar igrac )

neverhood (eto on naprimer kao 5ti jer je 1.5 kidao ;) )

vlada (uvek na nivou )

Edited by Wanderer

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

U kojoj je ekipi igrao c0nf pre nego

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

Old G, cela petorka, mozemo mi da pisemo ovde nasa misljenja 5 top igracha ikada, a kada bi ih sklopili u tadasnje vreme ili sada, mozda ne bi funkcionisali uopste, kao sto Real ne moze da se sastavi u fudbalu [:D], znachi moje misljenje je stari G

1.Vlada

2.Mali Zen

3.Pilgrim

4.Neverhood

5.Predator

A to sto se tiche ko je kada bio poznat i u kojoj verziji , ja mislim da to nema veze, miletu su svi znali kada je cs pocinjao da se igra, kao i jos neke igrace (mene) itd.. samo problem je bio u tome sto nije bilo mesta u jacim klanovima za takve igrace (nepoznate) itd itd itd itd itd itd itd.. [:D]

p.s.Jbt sta ti pises, kao da se oprashtamo svi od cs-a i da ne igramo vishe, pa kao "5 ikada najboljih igracha" mojne tako, istripovatje se ljudi da prestaj da se igra counter, i ovako se veoma malo igra...a sa ovom temom tje skroz da ZAMRE !!! [:D]

Edited by SaKaL_HuNtEr

die.like.the.rest.and.fuc*.only.the.best

Link to comment
Share on other sites

Old G, cela petorka, mozemo mi da pisemo ovde nasa misljenja 5 top igracha ikada, a kada bi ih sklopili u tadasnje vreme ili sada, mozda ne bi funkcionisali uopste, kao sto Real ne moze da se sastavi u fudbalu [:D], znachi moje misljenje je stari G

1.Vlada

2.Mali Zen

3.Pilgrim

4.Neverhood

5.Predator

A to sto se tiche ko je kada bio poznat i u kojoj verziji , ja mislim da to nema veze, miletu su svi znali kada je cs pocinjao da se igra, kao i jos neke igrace (mene) itd.. samo problem je bio u tome sto nije bilo mesta u jacim klanovima za takve igrace (nepoznate) itd itd itd itd itd itd itd.. [:D]

p.s.Jbt sta ti pises, kao da se oprashtamo svi od cs-a i da ne igramo vishe, pa kao "5 ikada najboljih igracha" mojne tako, istripovatje se ljudi da prestaj da se igra counter, i ovako se veoma malo igra...a sa ovom temom tje skroz da ZAMRE !!! [:D]

svako ko ima 2g mozga, i zna da prochita topic to nece da pomisli realno :) A to za mesto u jachim klanovima je po meni bezveze, jer su sve ekipe pochele od nule, g dok su vx/risk uzimali sve turnire, kasnije dc i zk kad je g uzimao turnire, kao i napolju, mora cela ekipa da funkcionishe i da ima dobrog tl-a da bi napredovala, zato kod nas ima bezbroj primera odlichnih pucacha, ali likova sa "kratkim fitiljem" koji teshko mogu da se dogovore, i da se sporazumeju, pa se zbog toga slabije ekipe raspadaju i sastavljaju, dok jache manje vishe samo izmenjaju igrache :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Old G, cela petorka, mozemo mi da pisemo ovde nasa misljenja 5 top igracha ikada, a kada bi ih sklopili u tadasnje vreme ili sada, mozda ne bi funkcionisali uopste, kao sto Real ne moze da se sastavi u fudbalu [:D], znachi moje misljenje je stari G

1.Vlada

2.Mali Zen

3.Pilgrim

4.Neverhood

5.Predator

A to sto se tiche ko je kada bio poznat i u kojoj verziji , ja mislim da to nema veze, miletu su svi znali kada je cs pocinjao da se igra, kao i jos neke igrace (mene) itd.. samo problem je bio u tome sto nije bilo mesta u jacim klanovima za takve igrace (nepoznate) itd itd itd itd itd itd itd.. [:D]

p.s.Jbt sta ti pises, kao da se oprashtamo svi od cs-a i da ne igramo vishe, pa kao "5 ikada najboljih igracha" mojne tako, istripovatje se ljudi da prestaj da se igra counter, i ovako se veoma malo igra...a sa ovom temom tje skroz da ZAMRE !!! [:D]

Debilcino glavata sto se guzis kad ne znas. Stari G nije bio ovaj sastav. Vlada nije igrao za G nego Heady. Pre Grcke je Vlada dosao i to umesto Pilgrima!!!

V

Link to comment
Share on other sites

ojhaa

1. Eliminator - sabijach

2. mali zen - jedan od najboljih snipova

3. Flekaja - extra igrach

4. predar0r - good game

5. philip - mislim sa retji !!!

to je moje misljenje [:D][:D][:D]

sha' bilo mishevi!

I Deniro bi ga sad na ovo mesto parkiro' ja nebi dzabe na medalju svoje ime graviro - Djus

amg.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...