Jump to content

the 5 most impressive pictures of the year 2003


Guest sinister

Recommended Posts

reci mi samo kako si doshao da tog zakljuchka? ochigledno sam glup za fotografiju pa ne izvaljujem..

edit: mnogo ste smorili sa tim photoshop skepticizmom. zar zaista mislite da najuzbudljivije shto mozhe da vam se desi je turbulencija tokom putnichkog leta..

pa nije skepticizam napr. 100% svih magazina koji izlaze sa ribama su svaku od slika doradili bar malo

to ne mora da bude mnogo i primetno ali uvek je malo "poprave" sakriju neki mladez tet ili oziljak

Najsveziji primer koji sam provalio u poslednje vreme je u CKM-u (ovo nije reklama [:D] ) kad se slikala ona glupa bosanka Romana e pa ima jedan fotka gde je slikana iz profila gde je kao bez gaca a vidi se iz aviona da su samo "sklonili tange" [;)]

Tako da nemoj uvek da verujes u sve sto vidis [;)]

((((Q))))

SRBI su najgluplji narod na svetu!!!

Link to comment
Share on other sites

Slike su predrkane,a ova sa ajkulom je bas scary!Kad god sam na moru ronim,pogledam pravo,u dubinu i obuzme me neka jeza...Samo cekam da ispred izleti ovakvo jedno cudoviste kao na slici!Nego Laki ajd kaci te sa ajkulama sto imas! :)

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

mislis????

Aj sad zamisli kako izgleda talas, e onda jos zamisli da u tom istom talasu pri samom vrhu pliva ajkula od jedno brat bratu 4-5 metara i to apsolutno paralelno sa pravce kretanja talasa (meni se malo cini al kolko znam ajkule malo teze plivaju bocno  [;)] ) i to kako je uspeo da fokusira bas ledjno peraje ajkule da se to lepo nevidi mislio bi da je neka duguljasta senka

ne krece se paralelno sa talasom vec pod pravim uglom. nagnuta je ulevo (posledica udara vodene mase u ledjno peraje) i zato se vidi najjasnije peraje jer je najblizhe povrshini. Ajkula nema mehur, i kad bi jahala talas potonula bi.

radio sam za foto studio 'doterivanja' fotografija i znam u kojoj meri je to rasprostranjeno, ali u isto vreme poshtujem prirodu i svojim ochima sam video mnogo zanimljivih stvari, tako da nisam skeptichan prema neobichnim stvarima..

Link to comment
Share on other sites

ne krece se paralelno sa talasom vec pod pravim uglom. nagnuta je ulevo (posledica udara vodene mase u ledjno peraje) i zato se vidi najjasnije peraje jer je najblizhe povrshini. Ajkula nema mehur, i kad bi jahala talas potonula bi.

radio sam za foto studio 'doterivanja' fotografija i znam u kojoj meri je to rasprostranjeno, ali u isto vreme poshtujem prirodu i svojim ochima sam video mnogo zanimljivih stvari, tako da nisam skeptichan prema neobichnim stvarima..

al ajde zamisli talas kako izgleda BRE!!! I pastavi ajkulu tu!!

Uostalom sta ce ajkula tako visoko u talasu???

Mogu da se kladim u sta oces da je fake!!!!

Slika izgleda strava ali nije original!

((((Q))))

SRBI su najgluplji narod na svetu!!!

Link to comment
Share on other sites

al ajde zamisli talas kako izgleda BRE!!! I pastavi ajkulu tu!!

Uostalom sta ce ajkula tako visoko u talasu???

Mogu da se kladim u sta oces da je fake!!!!

Slika izgleda strava ali nije original!

Pa cek,jel si ti nekad bio u moru?Kad talas dodje,sta se desi?Jel ti ostanes na istoj visini,ili se pomeris ka gore?Isto tako i ajkula...Mozda sam losije objasnio,al to je to.

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

Mene nesto nije najezila prva slika... a nije ni fake... > slika je vidjena na milion site-ova na netu... ne verujem da bi toliko site-ova kacilo sliku koja je radjena u fotoshopu...

E sad onaj talas ( ne secam se tachno koja slika, valjda druga ) mi ne izgleda bas realno...

Link to comment
Share on other sites

Mene nesto nije najezila prva slika... a nije ni fake... > slika je vidjena na milion site-ova na netu... ne verujem da bi toliko site-ova kacilo sliku koja je radjena u fotoshopu...

E sad onaj talas ( ne secam se tachno koja slika, valjda druga ) mi ne izgleda bas realno...

pa bas to ti je dokaz da je radjena u shopu [;)]

da je neko stvarno uslikao prodao bi je za lepu lovu sa sve "autorskim pravom" (znam znam da je nemoguce ali...)

A ovako je sliku uradio neki tip i cim je zavrsio aj da se pohvali da kaze celom svetu ...

((((Q))))

SRBI su najgluplji narod na svetu!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...