Jump to content

Desktop screenshots


Recommended Posts

  • Replies 124
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

stvarno strava kako fensi desktope imate jel to namestate za slikanje ili su vam stvarno takvi nije mi jasno imate po jednu ikonu na desktopu!?!?

ja imam jedan odvratni cisto plavi desk sa milion ikonica tako da neverujem da bi se nekome svideo i zato necu ni da ga kacim

Link to comment
Share on other sites

zelim reci da je meni moj desktop super funkcionalan (iako se ne bi reklo), ali je fora sto bi to bilo josh funkcionalnije kad bih mogao to da organizjuem u tabove/barove/buttone (sta god da su) kao kod coreya...

"You may go if you wish. But remember this: walk away now and you walk away from your crafts, your skills, your vocations; leaving the next generation with nothing but recycled, digitally-sampled techno-grooves, quasi-synth rhythms, pseudo-songs of violence-laden gangsta-rap, acid pop, and simpering, saccharine, soulless slush."

Link to comment
Share on other sites

Lucky , malo sam staromodan, objasni mi na koji nachin funkcionishe ovaj tvoj desktop ? :)

Shta, spustish misha dole i podigne se taskbar or what ? :)

hm, mozhda bih i video poentu da ti je malo zanimljiviji wallpaper :)

Pa nema to puno veze sa modom ili zanimljivim wallpaperom koji bi opravdao to sto nema ikonica. Prosto, taskbar sa start menijem i ostalim stvarima se, u pravu si, javlja kada predjes misem preko njega, a sa desne strane postoji jos jedan bar koji se pojavljuje na mouseoveru i on sadrzi ikonice programa. Samim tim na desktopu ne moram da imam nista vise od dve ikonice koje se tu i nalaze jer volim da je desktop cist i minimalan.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...