Jump to content

Svetska Liga


Formica

Recommended Posts

SCG - Brazil 1-3 (21:25, 25:23, 24:26, 21:25)

Kuba - Poljska 2-3 (25:23, 24:26, 16:25, 25:22, 13:15)

U subotu, kada su na programu daleko vaznije utakmice u beogradskoj Areni od onih odigranih u petak, najpre ce se u 17:00h sastati Kuba i Brazil, dok ce "plavi" za ulazak u veliko finale igrati od 20:00h.

Nashi su imali dosta oscilacija u igri.... povedu 6-1 (IV set) i onda dopuste izjednacenje... Gotovo bez bloka smo igrala, dok je servis izvlacio utakmicu... sve u svemu idemo na Poljsku pa shta bude.

Savladali smo ih u Katovicama prosli put...

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Odbojka mi je neverovatno smoran "sport", ali pogledao sam malo 4. i 5. set...

Naravno, ako izvuchemo jedan set protiv Brazila sutra, treba da budemo srecni...

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

ne mogu da verujem kako smo uspeli da dobijemo! ali ipak kljuc je vec pomenuti 3. set... 22-17.

Svaka cast!

Sutra protiv Brazila shta Bog da.

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Definitivno je vec vidjen scenario, 0:2 pa onda 3:2 ... ali sa Brazilom ne mozhemo da racunamo na tako nesto. Sto se tice atmosfere u hali, voditelj unutar hale je neki raspad, i da hoce ne bi mogao da napravi atmosferu, a ovi nasi isto svi ljudi sede, gledaju i tek kad neko nesto uradi krenu da aplaudiraju i kao to je to. Ovih 50-100 Poljaka koji su bili cuda su pravili, pevali stalno, radovali se (dodushe, prva dva seta i jedan deo treceg ;)) a nasi su se tek posle treceg seta probudili i krenuli kao da navijaju.

No u svakom slucaju, protiv Brazila tesko da cemo moci ovako, posebno sa onim greskama koje su sinoc pravili.

Link to comment
Share on other sites

Naravno, ako izvuchemo jedan set protiv Brazila sutra, treba da budemo srecni...

Naravno ;)

Josh da uzmemo evetualno medalju na EP i to je to... Kraj nashe odbojke dok se ne pojavi neka nova dobra generacija...

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

Eto bili smo drugi, sto je vecina ocekivala... Mada sam se i ja ponadao da imamo sanse posle prvog seta... Mislio sam da ce im pasti koncentracija, da ce se iznervirati, da ce publika da radi svoje ali qrac ;)

Ali o5 dobro je, uzeo moj drug Ilitj medalju :))

Link to comment
Share on other sites

bojim se da je bartuc u pravu... ranije se nije znalo sa koje strane smo jaci... u kriticnim situacijama pucao je vujevic iz zone 6... a sada se zna kad je frka na korektora... podsecamo na spaniju od pre desetak godina paskval ima 40 poena/promena... ali glat se gubi od najozbiljnih reprezentacija...

mada su klinci daleko od losih igraca... mozda se nagruvaju...

i da... nevidjen je hendikep kad vanja nije na terenu... u odbojci je hemija tima mozda i najizrazeniji faktor...

Link to comment
Share on other sites

Ma opusteno ljudi, izigrali su se, uzeli pare, promovisali arenu, onaj stranac srecan sto je vid'o toliko ljudi, i svi otishli kutji srecni :) Realno, ne mogu ni oni bash uvek da budu najbolji ... Kroz koji turnir/ligu opet ce se pojaviti neki dobri igraci i tako to ide u krug.

Pustite vi bartuca, on je takav :>

Link to comment
Share on other sites

Ma opusteno ljudi, izigrali su se, uzeli pare, promovisali arenu, onaj stranac srecan sto je vid'o toliko ljudi, i svi otishli kutji srecni :) Realno, ne mogu ni oni bash uvek da budu najbolji ...

Cool razmisljanje. Samo opusteno. [8D]

Ja nisam gledao zato sto sam drkadzija i samo bi se iznervirao+bespotrebno kenjao. Jbg, i mene su razmazili medaljama. [8)]

Ako se shvati (ne)kvalitet domace lige, ovo je ohoho uspeh reprezentacije. Svaka cast!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...