Jump to content

Moja Mapa


InaCCessible

Recommended Posts

extra je jes da ima malo bug-ova i da se jos neigra ali...........

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

extra je jes da ima malo bug-ova i da se jos neigra ali...........

el.Sendador hvala sto si pogledao mapu, znam da ima po koji bug, ali kad sam pravis mapu od 170 triggera i nemas sa kim da je isprobas... Da li si isprobao zadnju magiju kod far sira? Ako jesi kako ti se svidja, i kazi mi koje si bagove uocio ja sam kod DK video da ne rade dve magije...

Ako je jos neko pogledao mapu neka kaze svoj komentar.

Link to comment
Share on other sites

Time to Register!

Thanks for using our site. You have downloaded at several of our maps, we now ask that you register in order to continue browsing. Please read why...

Ajde sibni mi na lucky et klanrur co yu pa cu okaciti ...

Sto se Salvadora tice, mislim da on nije ni probao da skine mapu :))

Link to comment
Share on other sites

sve bagove cu ti reci za koji dan kad isprobamo vecinu heroja, za sada sam odigrao par puta.....

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

pa vec je imao onaj link koji je INACC dao,ja sam stog bez problema skinuo

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

Skinuo sam tvoju mapu i probao da igram! U sustini nije lose jes da nisam puno igrao i da nisam zapazio neke bagove ali sam zapazio da expiriens dobijas gde god da si tj. i kod fontane i kod kripova :(((

Ja sam se na ovaj forum registrovo bas danas tj. nov sam pa me zanima kako editujes tu mapu odnosno dali postoji nekakav program za to?

Link to comment
Share on other sites

Za map-makera svaka ti cast, jer hvala bogu da se neko potrudio da pravi nesto za wc3 a ne samo da ga igra. Ja sam pre pravio mape za wc3 ali sam poplizdeo zbog virusa na kompu koji mi je obrisao apsolutno sve. sada sam prestao da pravim mape, ali znam da pravim magije, ako ti treba neki savet ili pomoc, ili zelis neki spell da ti uradi neko,radu cu ti pomoci,ionako bih zeleo da se prisetim starih dana editovanja. nego da te pitam, kako radis magije? u jassu ili guiju ?

pm mene ako ti treba neki spell request k ?

btw, ako se bude otvarao neki posebni "dota forum" sto ne bi mogao da se otvori i forum "world editor" kao sto je nekada bilo na junku ?

ja iz nekog misterioznog razloga ne mogu da probam mapu. situacija je kao kad imas mapu za 1.18 a imas patch 1.17. ti je vidis ali nema map previev, i kad kliknes "start" ono te vrati opet. nemam pojma sta je. a posto si je protektovao ne mogu da je otvorim. otvoricu njen jass scirpt(preko WinMPQ-a i videcu neke magije itd. tako sam ja naucio kako se prave neke magije u DotA allstars.

cime si ti to protektvao kad pokusam da otvorim mpq arhivu samo za ovu mapu meni zabode winmpq ? jel bi mogao da posaljes unprotektovanu, ne bih ti ukrao nista veruj mi.

Edited by neeboja
Link to comment
Share on other sites

Naravno neeboja, mogu da ti posaljem ne protektovanu mapu, ja sam mapu protektovao jer je manja za 32 % brze ucitavai ne koci, uradio sam remake mape, 2.01 sredio sam dosta bagova. Daj mail. Naravno ako hoces da mi se pridrusis u pravljenju mape 3.0 samo reci. Dobro bi mi doslo poznavanje magija, sve sam pravio u world-editoru, a neke sam magije krao iz dote tj. jednu.

Theinaccessible@hotmail.com

Link to comment
Share on other sites

moj email je combustion@sezampro.yu btw, malo da se upoznamo, ja zivim na nbg-u,blok 28, 89god(mozda te je ovo iznenadilo [:)] ). hteo bih da vidim kako izgleda mapa jer ne mogu uopste da je pokrenem [:(]. koju si magiju ukrao iz dote? bas bi voleo da znam.

ne kazem da sam ja absolutni pro spell maker kao na primer Daelin sa wc3sear.ch-a ali znam dosta,sigurno bismo mogli zajedno da napravimo nesto do jaja. ja smislim sta cu, pa napravim u gui-u pa convertujem u jass da bi napravio localne promenljive i izbacio globalne, sklonim memory leakove i one blizzardove loop sisteme jer se tako smanjuje velicina skripta i samim tim velicina mape. dosta sam naucio sam a i citao sam tutoriale za jass. sve je koliko toliko lako, ali meni je najteze da smislim sta cu da pravim, nedostaje mi ideja.

iz dote znam da napravim

-ravage

reaper's scythe

mana void

nether swap

freezing field je zajeban ali imam ideju o tome

echo slam

omnislash

eclipse

overgrowth

sunder

chain frost(imam ideju)

ali naravno ima i onih o kojima nemam predstavu :P

Edited by neeboja
Link to comment
Share on other sites

Vladimir 88 god. Kovin. Freezing field sam maznuo. Poslacu ti mapu. Jel znas da pravis nesto na primer mass sleep, critical aura, mass manu burn. Shadow strike fall (da umesto zvezda pada shadow strike i da oduzima neki damage.

Pravio sam Magije (nisu u ovoj mapi) 15% sanse da zaledi jedinicu, onda jos par zanimljivih. Saljem ti mail.

Edited by InaCCessible
Link to comment
Share on other sites

napravio sam mass storm bolt, tako sto mountian king kao da castuje Thunder clap(dummy spell), ali to nema efekat nego polete cekici iz njega ka obliznjim jedinicama, napravio sam na istu foru mass shadowstrike, napravio sam mass impale( umesto jedne imas 4 dummyja koji paralelno sa glavnim impaleom naprave 4 takve(ukupno 5). napravio sam spell, nisam mu dao ime ali ovako: tartgetujes nekoga dummyspellom(strom bolt) bez dmga ali sa stunom da se on ne pomeri, i skaces 7puta cik-cak prema njemu imas spec eff kao sto su blink na svakom doskoku, i svaki put kad doskocis, napravis jedan stun(ali nije stun nego ono da te uspori mspeed i attspeed kao thunder clap). jednom mi je bilo dosadno, pa sam napravio spell sa blademasterom(znas onu njegovu animaciju "spell slam" [kad baca kritikal, siba macem po sredini]) i tako da se brzina animacije prilagodjava udaljenosti od mete, i ti ''letis'' ka njoj i svaki put se zavrsi kao da zabadas macem u pravi trenutak. daj mi neke ideje i ja cu videti sta mogu da uradim.

Link to comment
Share on other sites

Igrao sam malo. Ako hoces da budes konkurentan moras stalno da menjas cene oruzja, a ne da ti recimo boots of travel jos kostaju 2900 ili koliko vec. Isto tako, nisi lepo zastitio glavnu gradjevinu, kad je heroj malcice jaci da prodje pored dve odbrambene kule mozhe najopustenije da roka gradjevinu a da ga kule ne pogadjaju. Inace, keep the good work, imas i nekih finih ideja.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...