Jump to content

O APM-u,SKILL-u,Replayevima,mapama


Recommended Posts

  • Replies 119
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hajli to je fata nemas sta da se cimas osecam da ni ne zasto je to rekao ^^

svejedno burazer je burazer :D

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

svejedno burazer je burazer :D

eeeeh da cujem da se i jedna "braca" podrzavaju,za razliku od ostalih koji se pljuju!sve pohvale..

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

sine ne pomaze micro kad imash manje vojske tad pomazu samo lv5 heroji

E fato sta si lupio i osto ziv a HU vs HU kad mu covek poveze bllizard+thunderclap+mortarci sa usavrsenim kamenjem pa da vidis mesa od sorsesa i pristova na kilo.................. za to glava sluzi eto toliko o tome

Link to comment
Share on other sites

Ocigledno kad god neko pokusa nesto konstruktivno da kaze na ovom forumu,javi se neki "gosha" da ga otera u ....bedak

Zato shto to u praksi ne radi. Ti sa Blizzardom u early-game HvH mozesh samo da se sagnesh na levak ako drugi igrach ima bar malo mozga i skilla. Samim tim, ne mozesh da stignesh do one faze koju je lik naveo (Blizz + Clap + mortari), jer ce lik da te pregazi chim dobije elementala lvl 2.

Link to comment
Share on other sites

Ej bre ljudove, nemojte se prozivate bzvz ! koj vam ku*ac, nemojte tako :(

Ajd sad kad sam vas smirio da postavim pitanje kako odigrati Hu vs Hu u pochetku ? a kako u kasnijem delu partije (15-30* minut) ?

*moze biti 16 minut a moze i 99999-ti, svejedno poenta je shacena nadam se [;)]

Link to comment
Share on other sites

Ej bre ljudove, nemojte se prozivate bzvz ! koj vam ku*ac, nemojte tako :(

Ajd sad kad sam vas smirio da postavim pitanje kako odigrati Hu vs Hu u pochetku ? a kako u kasnijem delu partije (15-30* minut) ?

*moze biti 16 minut a moze i 99999-ti, svejedno poenta je shacena nadam se  [;)]

Ako gledas da uradis neki pressing sto vise foota i brz upgrade, ako ne onda nekih 5-6 foota creep, kasnije sto vise najtova par priesta i mortari, mada ja ne volim ovu akciju posto je ne vezbam tako da me uvek osakate

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...