Jump to content

Novi BS album...


Recommended Posts

Ostavio maharaja link ka drugom forumu gde se razvila diskusija. Evo i ovde.

Ja sam slushao samo povratak, evo c/p poshto sam vec trtljao shta mislim o njoj, samo da naglasim da mi se sada vishe svidja, baja koji ide prvi je od-li-chaaaan, a oni koji si mi bili ochaj sada su malo manji ochaj [:p].

[01:16] <Wulfgar> skinuo sam povratak od bs

[01:17] <Ivan> i?

[01:18] <Wulfgar> paaaaaa... kako da ti kazem, komsho

[01:18] <Wulfgar> pesma je u fazonu dolazisindikat2

[01:18] <Wulfgar> nazalost, nije istog kvaliteta

[01:18] <Ivan> taj rad

[01:18] <Wulfgar> ali slusham je po 5 puta dnevno

[01:18] <Ivan> jebi ga, napljuvasheih

[01:19] <Wulfgar> pazi, ima odlichnih rima

[01:19] <Wulfgar> ali ima i omg, what were they thinking

[01:19] <Wulfgar> refren nije dovoljno "jak"

[01:19] <Wulfgar> ne prenosi bash tu emociju koju bi trebalo

[01:19] <Wulfgar> cela pesma je u fazonu da joj treba patch

[01:20] <Wulfgar> s tim shto bih ja trtljanja pojedinih likova u potpunosti izbacio

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

ja sam cak skapirao da shkabo i djolo uopste vise nisu s' ostalom ekipom...znaci video sam ih danas na b92...kao i protu...sa cvidzama...lik je smeh...:)))

inace kupicu album ma kakav god da je za koji dan...cisto ono...respect...

Edited by xomi

...hopes need smashing!_

Link to comment
Share on other sites

gde gde...nisam te spazio...?...:)

sto se postave tice...ja sam skapirao da su se nesto malo posvadjali skabo i ostali...navodno zbog njegovog cd-a "sam"...i to nesto...kad se vratio iz vojske...ali to samo oni znaju...i kao sto su rekli...imaju jos valjda 13 pesama koje nisu stavili na album...i to je materijal za drugi...raduje me da su se malo vise angazovali ponovo...samo da ne postanu ko ovi ostali khm..."domaci reperi"...

...hopes need smashing!_

Link to comment
Share on other sites

ja ne patim tolko za manjkom shkaba, kolko shto uopshte nema djolodjolo-a. Mare i shef su mi skroz dobri, mozda zato shto odskachu od proseka :)

pesme koje valjaju : Povratak , Deo proslosti, Niko ne moze da zna ( u njoj su smorili sa moljenjem bogu, i moshtima svetaca i sl), Jednostavnost i sushtina. Enivej nije ni prineti tishinchini (a to su svi rekli 100 puta), ali jebiga skoro neshto dobro domace nisam chuo, te je ovo u tom smislu album dobar po meni.

3/5 neka ocena (a 2 je za prolaz jelte :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

» Click to show Spoiler - click again to hide... «
Ja sam relativno skoro otkrio BS. Imam Tisincinu+Govedinu jos odavno ali sam tek pocetkom godine poceo da ih slusam. Kad mi je bilo do jaja smor, da ne kazem tesko. Bolnica, ja skroz sjeban i fizicki i psihicki, a oni imaju puna usta jedinstva, vere, izdrzljivosti... Skroz su me podigli i od tada ih volim ko rodjene. :)

SviZajedno sam kupio prvog dana prodaje. U pocetku razocarenje, a sa slusanjem sve bolje i bolje. Onda sam se setio da je tako bilo i sa proslim albumom. :)

Od kad sam prvi put video spot na tv-u, dolazio sam 10 puta dnevno na Edesi da vidim jel stigo link. Ozario sam se ko jzma kad sam ga ugledao prekjuce. Juce skinuo spot, danas ga proucavam. Na par gledanja, oni me jebeno odusevljavaju. Kezual i po. Jebe se njima za duge lone, lance, katance. Milina ih je gledati.

» Click to show Spoiler - click again to hide... «
Ali lik u beloj kosulji. Moj idol!

Aj ko ih zna neka ih "identifikuje" u spotu i neka napise ko je ko. Hvala, unapred.

P.S. Ortak poneo orginal u Varvarin, napio se ko zver i nije ga naso ujutru. Ovu kopiju sto je meni ostavio sam izgrebao u jebenom kasetofonu. Ovih dana moram po novi primerak. Nije da razbacujem kintu, ali iskreno mi nije zao da dam 450 dindzi za njih makar narednih 10 dana nemao kintu ni za sta. Uostalom, ortak ima da pola, magarac pijani! [:)]

Edited by noodle
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...