Jump to content

Koja pesma ...


Recommended Posts

  • Replies 140
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pa ne vredja, znam ja da laki ume da prepozna prave vrednosti...

spot u sumi je keva, kad vidim husu u onoj odezdi uvek mi je toplo oko srca...

Naravno da znam da prepoznam prave vrednosti. A poredU toga mogao

sam u sto evra sa nekim da se kladim ko ce da baci post kada krene spika oko domaceg densa

devedesetih :)

Link to comment
Share on other sites

Ne slusam metal ali u zadnje vreme mi se svidjaju par manje vise starih pesama npr.

Iron Maiden-Fear of the dark

Pantera-Walk

COF-Ghost in the fog

i naravno Nirvana...

sad ce ch1zra reci vidi ovog amatera,ja sam ovo slusao pre 10 godina:)) [:D]

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

jedino sto mi pada , trenutno, na um je Darkwood Dub - Vrtlog Vira. Josh kada vidim onaj crno beli spot sa jednim od mojih omiljenih automobila (Sitroenom DS)...

a stranih ima sigurno mnogo vishe , npr : Stretch - Why did you do it

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Poslednja 2 i po, 3 meseca konstantno vrtim The Mars Volta - Cassandra Gemini. Bend pravi IMHO nesto potpuno novo i originalno i daleko su ispred svog vremena pogotovo sa novim albumom sa kog je ova pesma...

Inace pesma traje 32 minuta ali nikad ne smara vec konstantno vozi u neocekivanim pravcima... its just fuckin insane...

FZ: I have a message to deliver to the cute people of the world...if you're cute, or maybe you're beautiful...

there's MORE OF US UGLY MOTHERFUCKERS OUT THERE THAN YOU ARE!! So watch out.

Link to comment
Share on other sites

laki: pa nego:)

DA

Nekada?nji denser omaleni Husa nedavno je promovisao svoj solo album ?Mo?da nisam dobar?, u ribljem restoranu ?Penegale? koji se nalazi u Kote?u.

[roflmao] dadadadada, to je to, znam za ovo ahaha udri husoooo

topik:

-sve sjebljive od bijelog dugmeta i dobar deo nesjebljivih + dosta ex yu

-par od metalike

-nekih 60% pink flojda

-75% tupaka

-dobar deo ju densa devedesetih, jednostavno previse kul rima da bi mogle da dosade:)))

-osamdesete na devedesete nase ili strane isto dosta komada...

u principu sam najnostalgicnija osoba na svetu i radi me sevdah, zato imam toliko mnogo dugmeta i eks ju tripova...mislim, brate, da mi neko pokaze teglu kinder lade ja bi bukvalno umro od nostalgije na mestu, a kamoli kad cujem neku ziku koja je picila kad sam bio mali, samo idu flesevi:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Lui Armstrong - A kiss to build a dream on

Aaaaaaaaa, Kruko!!1!11one!11 Shto volim ovaj topic, bash me podseti na neke fine stvari. [:)] Moram ici ukljuchiti svoje verne p2p programe...

Inache, jeste li primetili da skoro svi topic-i o muzici teze da se pretvore u diskusiju o domacem densu iz devedesetih? [:D]

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

Ili domaca verzija u kojoj je umesto hitlera RTS :)

Sto se DVDja tiche, pre nekoliko meseci je ishla na RTSu ona matora-matora emisija o Beat Streetu kad su jos bili kao "samo reperi", malo pre Opsesije cini mi se, ono po 14-15 godina svi i to. Pa kao setaju svojim krajem, pokazuju lokacije, repuju :> Verovatno je to na dvdju, mada ko ce ga znati. Ako ima na trafici da se pazari, mozda i bude dobra prodaja.

Link to comment
Share on other sites

jedino sto mi pada , trenutno, na um je Darkwood Dub - Vrtlog Vira. Josh kada vidim onaj crno beli spot sa jednim od mojih omiljenih automobila (Sitroenom DS)...

Bravo,care,super si me podsetio...jos dodajem od Darkvuda,Zapremina Tela...Nocima sam uz ISS slusao ovu pesmu...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

A MUST HAVE!

Oteracemo Doolio-a da se izblamira pri kupovini, a ondak cemo svi prerezati skriveni od pogleda, u mrachnom kutku doma svog. [:D]

brate, istripovo si, pa to je najveca cast, ja cu s ponosom uzeti taj dragoceni materijal u trgovini nekoj:)))

ali necu dati vama, husa je zasluzio da mu se kupuje original ti prevrtljivce:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...