Jump to content

ESL national cup


sreta

Recommended Posts

Mislim da bi ti trebao ovde najmanje da se bunis setise kakav si ti turnir organizovao.

Neshto se ne secam da si ti bio na njemu!!! Barem je svako mogao da igra bez drajvera koji na xp baguju,pajse nemash dve blage veze ako ti je normalno ti idi pa igraj u mojo ja na driverima nemogu ni vola u dupe da ubodem a kamoli coveka

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 70
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Neshto se ne secam da si ti bio na njemu!!! Barem je svako mogao da igra bez drajvera koji na xp baguju,pajse nemash dve blage veze ako ti je normalno ti idi pa igraj u mojo ja na driverima nemogu ni vola u dupe da ubodem a kamoli coveka

Izvini kobrice pro playeru koji si me dobio svaki put kad smo igrali !

Ei Aaniigoo 'Ahoot'e

Link to comment
Share on other sites

Neshto se ne secam da si ti bio na njemu!!! Barem je svako mogao da igra bez drajvera koji na xp baguju,pajse nemash dve blage veze ako ti je normalno ti idi pa igraj u mojo ja na driverima nemogu ni vola u dupe da ubodem a kamoli coveka

Od tvog tima samo si se ti zalio...ili od bilo kog tima koji je prosao kroz MOJO.

Masa ljudi igra na intelliju u mojo-u i ne zale se, valjda je njihov mish iz bolje serije:)

GCV sigurno nije ispao zbog misheva, veruj i vecina njih je igrala u MOJo timu, i radili su im mishevi.

Btw cujem da ste izasli pre kraja mecha sa 4gl....verovatno mish nije radio.

Pa da zakljucim, reklamiraj misha kod microsofta:D

Edited by Still.mojo
Link to comment
Share on other sites

E ovako prvo bi zeleo da se zahvalim u ime eSport-a svim igraonicama koje su ucestvovale(Vuk,Relax,ATG,AGD, a posebno KGB i MoJo). Posebno se zahvaljujem odlicnom official staffu koji su maksimalno odradili svoj posao i veoma profesionalno se ponasali i poneli prema celom turniru(Zola(moj brat:), SVeta, Kwar, Woodoo, Sima, Crowa, Kojot, Cali, Toma, Striker, Kesar, Srba(moj brat:)GRIM, Adder, Sweeper). Tu su naravno i radnici igraonica, a izdvojio bi Ays -a, Osamu, Sigmu, Half-a, Sakal-a, Mistika, Kabastog i naravno SEKIJA CARA :) i devojke koju su radile kao konji. :)

Ovo je sada bio da kazemo probni turnir koji daje uvod u ono sto ce se desavati u oktobru i nadam se da ce mnogo bolje biti organizovano i mnogo bolje poseceno. Naravno hvala i ljudima koji su u organizaciji, koji su se isto namucili da ovo sto bolje izgleda iako smo imali jako, jako malo vremena.

Zahvalio bi se i sponzorima koji su ucestvovali i koji ce nadam se krenuti mnogo vise da ulaze u ovaj nas svet.

U svakom slucaju, nadam se da ste se svi dobro proveli i da smo vam kolko tolko izasli u susret (iako znam da nismo mogli svima da pomognemo- kobrice stvarno smo isli na to da nema nikakvih prednosti ona ili ova ekipa i tako je i bilo), ali jeb ga. Desava se i pokusacemo da sve to saniramo i sprecimo i dovedemo da ne kazem savrsevnstva na sl. turniru.

Kao sto sam vec rekao da bi nesto promenili moramo svi treba da se potrudimo i da se svi iscimamo jer kao sto znate imali smo do nedelje problem sa uplatam iako smo vas molili da uplatite mnogo ranije. Ali dobro, bice dana za megdana. I na kraju hteo bi da se zahvalim svima koji su ucestvovali na turniru, igracima tako i svim ljudima pored njih koje nisam nabrojao.

Vidimo se u oktobru na jacem,vecem, spektakularnijem i naravno bogatijem turniru.

Pozdrav

Edited by zEki

V

Link to comment
Share on other sites

Zeleo bi da pohvalim organizaciju (iskljuchivo chika kojota) i ostale na strava odrzanom turniru... i zeleo bi da chestitam gloriji na velikoj pobedi... takodje zelim da chestitam i kgb-u na dobroj partiji. Toliko od mene... P.S. PLAK

ONE LOVE, TJM!

www.last.fm/user/uNkindTJM

Link to comment
Share on other sites

Turnir je stvarno odradjen na maksimalnom nivou i sto se tice staffa i sto se tice satnica i sto se tice sponzora.Pre svega hteo bih da napomenem max korektnost igraca koji su igrali u agd i stvarno moram da napomenem da nikakvih problema nije bilo ni sa jedne strane sto mi je drago.I naravno bih istakao ljude koji su i napravili ovo i treabalo bi da buduci organizatori slede ovaj put jel tako dobijamo bolju igracku scenu a takodje i vise sponzora koji su nephodni da bi se stiglo do nekog veceg uspeha.

Toliko od mene!

Edited by esl.dejan
Link to comment
Share on other sites

Od tvog tima samo si se ti zalio...ili od bilo kog tima koji je prosao kroz MOJO.

Masa ljudi igra na intelliju

Edited by kobrica2004

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

Sve pohvale na organizaciji na turu...Sve je funkcionisalo kako treba...Od kompova (u agd-u radili sasvim ok), satnice i svega ostaloga.Svaka cast klanovima koji su dosli iz unutrasnjosti a pogotvo momcima iz bosne.. Kojote legendo [:D][:D]

GG 4gl (steta sto neigraju vise),kgb-u (koji ce se sigurno spremiti bolje za Pariz), FP-u (menka sabijac [:o)] ) kao i svim klanovima na turu, pogotovo klanovima koji su nas dosta namucili (clan+,pak..).

vF.plato+ je napokon uspeo da bude treci a ne cetvrti(ukelto cetvrto mesto) na nekom vecem i jacem turu..Mada smatram da je ovo iznanadjenje koliko igramo zajedno i koliko smo vezbali u ovome sastavu ... Nama predstoji da u buducnosti napravimo korak dalje... hvala svima koji su bili uz nas...GL & HF

McGulash (Stepa) - U Zemunu zhive 4 choveka: ti (pokazuje na dodza), opti i josh jedan lik

Link to comment
Share on other sites

Sve pohvale na organizaciji na turu...Sve je funkcionisalo kako treba...Od kompova (u agd-u radili sasvim ok), satnice i svega ostaloga.Svaka cast klanovima koji su dosli iz unutrasnjosti a pogotvo momcima iz bosne.. Kojote legendo  [:D]  [:D]

GG 4gl (steta sto neigraju vise),kgb-u (koji ce se sigurno spremiti bolje za Pariz), FP-u (menka sabijac [:o)] ) kao i svim klanovima na turu, pogotovo klanovima koji su nas dosta namucili (clan+,pak..).

vF.plato+ je napokon uspeo da bude treci a ne cetvrti(ukelto cetvrto mesto) na nekom vecem i jacem turu..Mada smatram da je ovo iznanadjenje koliko igramo zajedno i koliko smo vezbali u ovome sastavu ... Nama predstoji da u buducnosti napravimo korak dalje... hvala svima koji su bili uz nas...GL & HF

normalno da cete napraviti korak dalje kad nema 4gl i gcw a !! [:D]

chucknorris1205880463.jpg
Link to comment
Share on other sites

Potrebno je da zakljucish da nemozesh tako da se ophodish prema nekome ko ti je dao 3000 din drzish igraonicu u metropoli tj beogradu a nemah 2 tastarure da rade a nisam se samo ja zalio vec ceo moj klan tako da ono nema potrebe da se svadjamo jer ti za razliku od Dejana drzish igraonicu za koju te mnogo zabole kad bi mi samo dao jedno logicno objasnjenje zashto drzish drivere od logitecha u igraonici poljubio bih te za laku noc keve mi ej bwe koje je to ne znanje i ne profesionalizam da nemozesh da se skinu drajeveri josh ja kazem meni bwe ne odgovara da igram tako a onaj kaze jebiga sta da ti kazem.Poz DEJANE KRALJU NAD SVIM KRALJEVIMA VLASNICE NAJ MOCNIJE IGAONICE U BG,zato ce sve ostale oko kgb vrlo brzo da se zatvore zbog svog ne profesionalizma !!!!!!!!!

Kralj si stvarno ,jel znas.

Aj napisi jos nesto:)

Samo nemoj da mi objasnjavas kako i zasto oko igraonice, bio si dosta miroljubiviji uzivo.Btw, svima je receno da se igra na defaultu u igraonici, to sto si ti dete jadan igrac i neznas da gubis jbga.Porasti, ali dotle nas zabavljaj svojim postovima:D

Edited by Still.mojo
Link to comment
Share on other sites

ako neko moze da prigovori zbog BILOCHEGA na ovakvom turniru , onda bih zamolio drage 4umashe koje chitaju ovo da priloze 10 din za lekove pa cemo ih proslediti tim osobama!!!

p.s:gg 4gl

LOOOOOOOOOOLchina!!!!! ZNaci shodo post je VRH !!! A ti kobrice isqliraj keve ti...Pa niko ti bre ne odgovara...Mojo je xtra igraona i nisam josh cuo da se neko zalio na nju...A still je u pravu...ZABAVLJAJ nas josh malo...

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Poz DEJANE KRALJU NAD SVIM KRALJEVIMA VLASNICE NAJ MOCNIJE IGAONICE U BG,zato ce sve ostale oko kgb vrlo brzo da se zatvore zbog svog ne profesionalizma !!!!!!!!!

jao vidi roze pertlice vire [:D]

da li ti zaista verujesh da ima protekcija medju beogradjanima?

Link to comment
Share on other sites

Kralj si stvarno ,jel znas.

Aj napisi jos nesto:)

Samo nemoj da mi objasnjavas kako i zasto oko igraonice, bio si dosta miroljubiviji uzivo.Btw, svima je receno da se igra na defaultu u igraonici, to sto si ti dete jadan igrac i neznas da gubis jbga.Porasti, ali dotle nas zabavljaj svojim postovima:D

mozda ja i jesam dete i tako se ponasam ali kobrica je kretencina svoje vrste i moze da jede govna iz kante ili kao sto je vec poceo direktno iz bulje !!!

@kobrica - tvoja igraonica ako tako moze da se nazove nema normalne stolice a kamoli nesto jace od mojo-a kgb-a ili neke malo slabije beogradske igraonice (i novosadske)...tako da seljane nemoj da seres za igraonicu... oni nisu ni morali da ostave svoju opremu (default), kontas ? ne :/ jbg to je do tebe

a da bi postao igrac ili nesto nalik tome moras mnogo kite da se naprimas, i mnogo puta da stavis svoju bulju u procep i da kupis opremu posto ti je 100% niko nece dati :/ kreten si :)

nhf kobrice kao i svi ostali ako neko ima nesto da mi kaze neka dodje na #team-scg @ qnet dok nisam banovan ili tako nesto :/

Edited by Sale <die bitch>

krile/hamla.... GG MOMCI !!!!

Link to comment
Share on other sites

Kralj si stvarno ,jel znas.

Aj napisi jos nesto:)

Samo nemoj da mi objasnjavas kako i zasto oko igraonice, bio si dosta miroljubiviji uzivo.Btw, svima je receno da se igra na defaultu u igraonici, to sto si ti dete jadan igrac i neznas da gubis jbga.Porasti, ali dotle nas zabavljaj svojim postovima:D

haha i meni se svidelo :D

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

jao vidi roze pertlice vire [:D]

da li ti zaista verujesh da ima protekcija medju beogradjanima?

Naravno da nema protekcije ........ mi smo stajali jPiiiiPih sat vremena ispred jPiiiiPog AGD-a na 60 jPiiiiPih stepeni a jPiiiiPni Sveta (Dechko koji je u organizaciji i koji je bukvalno svaki jPiiiiPni dan sa nama) nam jPiiiiPno nije dao da jPiiiiPno udjemo i jPiiiiPno vezbamo za jPiiiiPnu osminu ....

toliko o protekciji ...............

BTW nista lose jPiiiiPni Sveto samo si radio svoj posao, no hard feelings [:p]

e a sada turnir .... :

neko reche da nije bilo red bulla .......

mislim da je to zato sto nisu spozorisali sa dovoljno kartona ..... to je jedini minus (ali za sponzore naravno) ali opet das 3k dinara i otjes djondje na rolerima (mmmmmmhhmhmhmmhhhhhhhhhmhmhm [:D] svaka cast za njih) + otjes red-bull + otjes coca-colu +otjes vodu + otjes DJ-a + otjesh robne i novchane nagrade ..... e pa ne moze dosta ti je i ovo [:D]

sve u svemu tur je max organizovan ....... SVAKA CHAST SVIM ORG I IGRAONICAMA ...... ponovite sve u oktobru (naravno da ce biti josh bolje)

e a sada pozdravi i cestitke :p

cestitke :

cestitam svim pobednicima u svim disciplinama gj guys

pozdravi :

pozdravljam norveskog kralja , kraljicu elizabetu , novog papu (kako god se zvao) ima toga josh :D salim se netju da smaram (a kao nisam do sad , BTW mislim da ko je procitao ovaj post do kraja treba da ode do Palmotitjeve [:p] )

Link to comment
Share on other sites

Uh evo i mene konacno ...posle 2 dana spavanja...mislim HVALA SVIMA, sta da vam kazem, ucesnicima,prolaznicima,navijachima [:D], nadam se da ste se svi lepo proveli i da ste se zezali, iskreno se nadam da cete doci u jos vecem broju u oktobru kada budemo pravili jos vecu i bolju stvar, nadam se [8D] .

@sa1nt- Truja cita forum

@sale < die-bitch> - Ne kenjaj toliko sale stvarno

@kobrica- E nosonja brate, nemo da sere* puno [:D]

Edited by SaKaL_HuNtEr

die.like.the.rest.and.fuc*.only.the.best

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...