Jump to content

Jel ana neko dal ovo radi....


Recommended Posts

  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Go Ask Alice!

alice,

i am a fifteen-year-old male. in recent years, i have developed a slightly large penis. it isn't huge, only about 7.5 inches hard (~19cm). the problem is that when limp, it is noticeable through my pants. Sometimes, i am accused of having erections when i do not have them and it is embarrassing when that happens at school. also, at places where that is very unacceptable, like family functions and work. wearing briefs isn't an option because they are constrictive. if i wear baggy pants(which isn't really my style), that helps a little, but then i really do get erections too easily since there isn't anything putting up any resistance. what i really need to know is if there is a comfortable way to hide it that i have not thought of.

p.s.: please nothing involving tape. it pulls off hairs when i take it off, but it does seem to hide it well when it's taped to my leg.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

O boze pa 99% riba ce vam reci da nije vazno koliki je nego kako se upotrebljava.... Tako da bolje za te pare da kuppis neku knjigu tipa "kama sutra" ili "11 minuta"... A i znate onu naradnu "U rukama Mandusica Vuka svaka puska bice uboita" [:D]

Link to comment
Share on other sites

Bogami, mogu ti reci da su u zadnje vreme krenule u pricu "velicina jeste bitna"...jebena jednakost polova i zenska emancipacija xP

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

o kojoj velichini prichate zapravo? realno svi ovi odgovori padaju u vodu jer nigde ne pishe koja je osnovna mera za uporedjivanje.

naravno, ako je nekome penis u erekciji 3 cm-a, jebeno je velichina bitna.. e sada ako je nekome 10 cm-a, ne znam stvarno.. nisam se raspitivao shta je u tom sluchaju.

Link to comment
Share on other sites

kad sam video da je laki odgovorio na nesto sa ovakvim naslovim morao sam da pogledam...i na njegovo insistiranje ;o) pogledao sam gorenavedeni sajt... na osnovu onog sto sam video da oni reklamiraju oma da vam kazhem - nema te manuelne stimulacije koja ce da poveca irigirani ili neirigirani penis 2-4 cm, da ima mnogi ljudi ne bi ishli na operacije...ono sto se radi vezhbama nije ruchno vetj postoje vezhbe za pubokokcigealni mishitj koje povetjavaju trajanje/izdrzhljivost, ali i to nije nesto =o) no generalno ovo je super fora za uzimanje para jer nema nichega oko chega su mushkarci nesigurniji nego "the nether regions"-a =o) smehovi kao "70% mushkaraca misli da je gore biti impotentan nego biti ulichar bez posla" su zaista tachni tako da ne sumanjm da ce neko da uzme dobru lovu na ovome =o)

Link to comment
Share on other sites

kad sam video da je laki odgovorio na nesto sa ovakvim naslovim morao sam da pogledam...

hehe, kako li ovo da shvatim? :)

al recite sto je sajt profi :)) skinut neki template i deri...

Meni je najgore kod tako tih slika ono za opadanje kose, bore i slicno sto uzmu jednu sliku, i onda urade copy/paste i na jednoj slici je tip celav, na drugoj sa kosom i kao "pogledajte kako ovo nase do jaja radi i poraste vam opet kosa". I ono, ajde da su se potrudili da coveka slikaju dva puta pa da fotke imaju "prirodna odstupanja" vec je to ista fotka samo sa photoshop kosom ili tupeom. Prosto mi nije jasno kako ljudi ne mogu da skapiraju da je to ta fotografija, kao i to da coveka nikad ne mogu bas da slikaju u potpunoj istoj pozi i proporcijama samo sest meseci kasnije kada mu je kosa porasla. Mis'im, nisam otkrio toplu vodu, ali prosto govori dosta o tome kako razmisljaju nasi kupci. A i svetski, sto da ne.

Link to comment
Share on other sites

O boze pa 99% riba ce vam reci da nije vazno koliki je nego kako se upotrebljava....

to ti kazu da ti ne nabiju komplekse. [:D]

Edited by ZOLA

There are 2 rules in a successful life: 1. Don't tell people everything you know

zolaeveo3reqjl4_zps6bce0689.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Ja ga vezbam svaki dan, pa nista nije porastao..

pa onda ga ne vezbash dobro ;)

toliko puta prezvakana tema .. preko 15cm vishe nije bitno koliko je .. to je kao neki minimum .. pozeljno je duzi za neke poze al nije neophodno .. mnogo je bitnija chvrstina u erekciji i odrzavanje iste ..

liku od 30cm kad se digne on se onesvesti =)

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

E,ovako,da kazem i ja nesto:

Prvo - Sajt->sigurno nece napisati "velicina nije bitna" jer ako bi oni kojim slucajem to naveli, ko bi kupio njihov 'izum'?

Drugo - ZIVP sine,da li je velicina bitna,sam ces reci sebi kroz pitanje "Da li bi pre uzeo devojku sa vecim ili devojku sa manjim grudima?" Mislim,bilo bi nefer da mi muskarci gledamo obline zena a one nase ne. (samo sto se nase ne vide tako dobro kao njihove ;)Mada,ima svakakvih slucajeva(mislim na devojke - sta ih zanima).Sto se mene licno tice,ima slucajeva da je devojka zgodna-zgodna,ali je gaborka.Tako da ako mogu da biram,sigurno da cu izabrati lepsu,a onu zgodniju (ali ruzniju) ostaviti po strani.Jer nije sve u oblinama...ali ne zadugo.Jer,jednom ces ipak osetiti potrebu da u rukama drzis...

Trece - ako si bas odlucio da kupis ono sto nude, mislim da bi najbolje bilo da proveris da li su ona istrazivanja tacna (90% devojaka nije zadovoljno kuracima),jer ja nisam cuo za takve stvari.Idi na google...

Cetvrto - Devojka ti nece reci da je nezadovoljna tvojom muskoscu.Svi znaju da je to za muskarce uvreda.I bas zbog toga - tu recenicu ce ti izgovoriti u lice samo da bi te uvredila.A ako to ikada cujes od neke devojke,znaj da ona nije 'ta',okreni se i idi...

Svaka je devojka lepa na svoj nacin, tako da nikada neces skroz biti zadovoljan jednom,makar ona bila Angelina J. ili ne znam ni ja koja,uvek ces imati potrebu da 'probas' nesto drugo.

Poslednje - ne vredi se opterecivati takvim stvarima,jer ako to stalno drzis sebi u glavi,nemas od toga nista dobro,ne mozes tu nista da uradis, vec mozes samo da imas kontra-efekat.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...