Jump to content

Ratovi svezda


Koji vam se deo najvishe dopada???  

39 members have voted

  1. 1. Koji vam se deo najvishe dopada???

    • Star Wars I(Fantomska napast)
      3
    • Star Wars II(Rat Klonova)
      2
    • Star Wars III(Osveta Sitha)
      4
    • Star Wars IV(Nova nada)
      6
    • Star Wars V(Imperija uzvraca udarac)
      15
    • Star Wars VI(Povratak Dzedaja)
      9


Recommended Posts

Mozda si trebao da postavis pool u forum za filmove .... Ali ajde ..... Inace nisam veliki fan, ali ranije sam najvise voleo "Imperija uzvraca udarac" ....

-In the church they say to forgive...

-Forgivnes is between them and God, my job is to arange the meeting ...

juvefan9ds.gif

----------------------------------------------------------------------

jddrinker5js.png

Link to comment
Share on other sites

Ccc, a gde je opcija za nas koji ne podnosimo taj serijal? ;)

e jeste klonovi...na svakom topiku koji za temu ima sw mora da se pojavi po jedan lik sa totalno identicnim pitanjem...vi koji hejtujete sw imate svaki koletov[koji inace gotivi star track...pre bih gledao povratak teletabisa] topik pa tamo hejtujte koliko hocete...

inace nisam mogao da se odlucim izmedju 4tog i 6tog dela...pa sam ipak izabrao povratak dzedaja...mada...svi su dobri...

...hopes need smashing!_

Link to comment
Share on other sites

e jeste klonovi...na svakom topiku koji za temu ima sw mora da se pojavi po jedan lik sa totalno identicnim pitanjem...vi koji hejtujete sw imate svaki koletov[koji inace gotivi star track...pre bih gledao povratak teletabisa] topik pa tamo hejtujte koliko hocete...

inace nisam mogao da se odlucim izmedju 4tog i 6tog dela...pa sam ipak izabrao povratak dzedaja...mada...svi su dobri...

pa kao sto bi ti pre gledao teletabise, tako bih ja radije gledao moju babu kako okopava kukuruz nego star wars. I hejt je misljenje, tako da... Ako ti smeta iskuliraj.

btw, Star Trek.

Edited by DayWalker

Forum neprikladan za signaturu!

:)

Link to comment
Share on other sites

Nisam jos odgledao sve delove. Prvi, drugi i treci nastavak su podjednako dobri. Ali muzika je najbolja. (tam, tam, tam, tam, tamtam, tam, tamtam!)

Sto se tice redosleda gledanja, ja sam krenuo da gledam po delovima (1, 2, 3, 4, 5, 6), a ne kako su snimani. Samo kompletiram pricu. ;)

Link to comment
Share on other sites

e jeste klonovi...na svakom topiku koji za temu ima sw mora da se pojavi po jedan lik sa totalno identicnim pitanjem...vi koji hejtujete sw imate svaki koletov[koji inace gotivi star track...pre bih gledao povratak teletabisa] topik pa tamo hejtujte koliko hocete...

inace nisam mogao da se odlucim izmedju 4tog i 6tog dela...pa sam ipak izabrao povratak dzedaja...mada...svi su dobri...

Heh, "klonovi" [:D]

Pa stajaznam Xomi... Star Trek > Star Wars [^] Glasanje nije fer, a nije ni bitno...

Everything's just fine.

Link to comment
Share on other sites

A New Hope bi mogao da prodje kao film sam za sebe.Jer svako moze da skonta

o cemu se radi.Dok ako pogleda bilo koji od drugih delova nema celu sliku stvari.

Ali na mene je najaci utisak ostavio E3 verovatno zbog dramaticnosti i gomile vizualnih efekata.

Edited by Cell

Neukrotljivi!

Link to comment
Share on other sites

Nisam jos odgledao sve delove. Prvi, drugi i treci nastavak su podjednako dobri. Ali muzika je najbolja. (tam, tam, tam, tam, tamtam, tam, tamtam!)

Sto se tice redosleda gledanja, ja sam krenuo da gledam po delovima (1, 2, 3, 4, 5, 6), a ne kako su snimani. Samo kompletiram pricu. ;)

mozda je tako i bolje...odusevljenje ce da ti raste iz jednog dela u drugi...:)

...hopes need smashing!_

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...