Jump to content

Tina Ivanovic -Bunda od nerca


Recommended Posts

Nishta gluplje u zivotu nisam chuo.Ako imash petlju ako imash herca pokloni mi bundu od nerca [:0] . Boze u sta se ova "muzika" pretvara.Tina klao bi te tupim nozem i uzivo bi u tome.Himna sponzorusha definitivno.Vashe mishljenje molim vas . . .

[puke][puke][puke]

evo i pesme

http://www.lopare.net/mp3/Tina%20Ivanovic%...0od%20nerca.mp3 [xx(]

Edited by teca_boom
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mislim da ce ova pesma jako lose uticati na zensku omladinu da se prokurva JOS VISE, ako vise od ovoga i moze :/

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Mislim da ce ova pesma jako lose uticati na zensku omladinu da se prokurva JOS VISE, ako vise od ovoga i moze :/

taj rad, kad sam video pesmu krenuo sam da se smejem ko budala, a onda sam se naglo uozbiljio kad sam skontao da negde u krnjači dve petnaestogodišnjakinje gledaju tv i klimaju glavom..

Link to comment
Share on other sites

ma istripovali ste se .. ko da nikad nismo imali i GORE primere

tipa: ono sa dzipom

ili ona chuvena: ne trezim viteza, ne trazim neshtneshto, ja trazim novog sponzora

ti su bili BSHHHH

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Za vas ne znam ali ja sam odavno prestao da se bijem sa "vetrenjacama". Dakle to jeste strasno ali gledajte to sa druge strane te dve 15-godisnjakinje nisu moja "ciljna grupa", tako da bole tuki kakve su. Samo prestanete da brinete tudje brige i ondah je sve mnogo bolje..

Link to comment
Share on other sites

Kakvo je bre ovo nepoznavanje materije:

ili ona chuvena: ne trezim viteza, ne trazim neshtneshto, ja trazim novog sponzora

"Nisam snezhana, ni pepeljuga, ni princ mi ne treba ja trazim novog sponzora"

A sad na Tinu i njenu bundu... To ne da je pesma za sponzorushe nego nema sta, ali ne treba se time previse uzbudjivati. To nije prva pesma tog tipa, jer imamo ovu gore citiranu, pa onda Jecu Karleushu kojoj je svaka pesma takva, pa onda ana nikolic (vodi me u atinu, daj mi skupu bundu, tralala) i situacija ce takva biti jos x godina, tu nema sta.

Link to comment
Share on other sites

DA meni je devojka jednom prilikom krenulda da peva ako imas petlju ako imas herca pokloni mi...

Na shta sam ja odgovorio:"Kroz moje prazne dzepove vjetrovi mi prolaze a kroz cipele Kishe jesenje"(prljavo kazaliste)

Chisto da zna na chemu je :)

[cool2]

Hahaha... e nek si joj rek'o! Ristekpa! [^]

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

Pa dajte ljudi,to je trenutno himna privatnih zurki...posle te pesme mozes da pravis razlaz...A sta kazete na BMW sa dva,sedista bela...:)))))

Veceras pustam na nekoj privatnoj zurkici,pa ce mi biti jako veselo...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...