Jump to content

Nashi na ESWC


brank0

Koje mesto?  

61 members have voted

  1. 1. Koje mesto?

    • 1-4.
      6
    • 5-8.
      14
    • 9-12.
      17
    • 12-16.
      14
    • 16-32.
      10


Recommended Posts

Malo sam se zanimao i izdvojio 20 timova za koje mislim da imaju realne sanse za plasman u top 16... Koliko daleko mozhe nash predstavnik KGB ? Pod pretpostavkom da imaju ili da ce dobiti vize.

Clan-IT (Galahat, mJe, hpx, Bloddy, FaG)

DkH.mix (seste, ulti, roman, night, kju)

wNv (aqi, aps, ray, rap and bigun)

mouz.Levicom.BenQ (blizzard, roman.r, papst, gore, neo)

a-Losers.MSI (kapio, bodo, donkamilo, rabble, fragmaster)

x6tence.AMD (DrastyK, FlipiN, GuMmY, milicua, MusambaN1)

Astralis (natu, NicoustiE, Guardian, bloodR & tihOp)

Hostile Records (Tsu, XpReS, bisou, curiel, falco)

xtremely Demented kids (sh0kk, Szabolcs, DoZeR, kic$i, zsoltee)

Champions eSports Association (MasterMe, m!nto, r0y, xire, xylo)

Team9 (raven, real, OmeN, jungelbobo, xione)

Playground.forZe (brhr, ex, Flatra, mAddog, Xenitron, xomA)

Virtus.pro (Konstantin P., Aleksey K., Johan K., Boris P., Viktor F.)

Ninjas in Pyjamas (ins, walle, zet, heaton, potti)

ICSU (kixer, speedi, zaki, zaffe, draken)

Four Kings (mangiacapra, element, red, goodfella, akujii)

GoodGame

Club35 (Marek, EaSy_MoNey, G.Stoyanov, jrnd, PunK)

compLexity (frod, sunman, tr1p, warden, storm)

Team 3D (ksharp, cbz, volcano, rambo, moto)

Edited by brank0
Link to comment
Share on other sites

pitanje je uopste dokle ce i doci :P negde recimo 16-32 da ce tu doci :P ali bilo bi lepo videti ih i u top 16

GL svakako

bice zanimljivo ovo ali ce im svakako biti jos jedno iskustvo vise ja tipujem da mouz ili 3d osvajaju :P

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

samo nek vezbaju i mogu daleko da doguraju verujte mi , a ja tipujem na amere i ruse (3d or col , VP )

маракана дал је пуна ил смо само ми,

наша ће те песма увек звездо носити,

не жалимо наша грла нити дланове,

а ти само храбро бори се.

http://www.sk-gaming.com/member/stepa-/

Link to comment
Share on other sites

Ma sve su to buljashi! Ja garantujem da ce KGB biti u top 8 ako budu imali barem malo srece sa zrebom ! Jebiga doslo je vreme da i mi nesto uradimo u tom CSu ! Ja bash mislim da ce to biti ove godine ! A i moraju da budu u top 8 da bi mi hybaa dao neke pare od nagrade :)))

Link to comment
Share on other sites

Ma sve su to buljashi! Ja garantujem da ce KGB biti u top 8 ako budu imali barem malo srece sa zrebom ! Jebiga doslo je vreme da i mi nesto uradimo u tom CSu ! Ja bash mislim da ce to biti ove godine ! A i moraju da budu u top 8 da bi mi hybaa dao neke pare od nagrade :)))

Pod jedan kako mozes da garantujes to...na osnovu cega....ne kontam jel si ti neki analiticar,...jeste dobro ljudi igraju ali ipak...ovo je srbija a tamo ce da igraju mnogo jake ekipe ....

Link to comment
Share on other sites

Pod jedan kako mozes da garantujes to...na osnovu cega....ne kontam jel si ti neki analiticar,...jeste dobro ljudi igraju ali ipak...ovo je srbija a tamo ce da igraju mnogo jake ekipe ....

tebo stvarno nije dobro?

dechko se jednostavno shali kao i vecina nas, i jednostavno na ovo

gleda optimistichki...

neznam u chemu je problem.. =/

(ZNAM DA SE "NEZNAM" PISHE ODVOJENO!)

Link to comment
Share on other sites

neznam u chemu je problem.. =/

(ZNAM DA SE "NEZNAM" PISHE ODVOJENO!)

si ti ovo napisao ,jer si ocekivao da cu te ispraviti kao i uvek :PP

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

realno gledano od KGB-a se ocekuje ogroman uspeh a da li ce motji to i da uradi(nadam se) videtjemo.

Jason "navija" iz srca zato je rekao da "garantuje" a ti ZIVP bi mogao i da koristis mozak a ne da kometarises kojekakve izjave kad tvoje nisu bolje...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...