Jump to content

Sport


Recommended Posts

Da bi je jebo,jebo bi je,ali brate neverovatno je iskompleksirana glupa manekenka(kao i 98% ostalih)...ja sam vristao kad je ortak oterao u kurac...kao stojimo u klubu i riba mu svakih 2minuta govori da se pomeri vamo pa tamo i u jednom trenutku samo cujes onaj standardni fijakerski recnik...

A ahahah joj masteri samo tako sa njima :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 116
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

al imash kez ko --> [:D]

To je inace reklama za Colgate , kad bi chitao tekst u nazad shvatio bi da su to subliminalne satanistichke poruke da upotrebljavamo tu pastu za zube :)

Da bi je jebo,jebo bi je,ali brate neverovatno je iskompleksirana glupa manekenka(kao i 98% ostalih)...ja sam vristao kad je ortak oterao u kurac...kao stojimo u klubu i riba mu svakih 2minuta govori da se pomeri vamo pa tamo i u jednom trenutku samo cujes onaj standardni fijakerski recnik...

How very true....

Link to comment
Share on other sites

Da bi je jebo,jebo bi je,ali brate neverovatno je iskompleksirana glupa manekenka(kao i 98% ostalih)...ja sam vristao kad je ortak oterao u kurac...kao stojimo u klubu i riba mu svakih 2minuta govori da se pomeri vamo pa tamo i u jednom trenutku samo cujes onaj standardni fijakerski recnik...

uf, imam neki trip da jebanjem tako glupe ribe oglupiš.. izvuče ti inteligenciju iz mozga dok joj je dotični među nogama..

al ne znam pošto nikad nisam jebao dibidus glupu ribu..

Link to comment
Share on other sites

Trenirao rukomet 3 godine, pa aikido 3 i kusur, trenutno teretana i plivanje (3x/3x). A uvek sam zeleo da treniram skijanje, ali nikad nisam stvarno otishao do nekog kluba, jebiga, zivot je kurva [:D]

Ne bi se previse usrecio veruj mi :)

Just kidding, skijanje je lep sport ako se dovoljno posvetish njemu...

Link to comment
Share on other sites

Pa ono kapiram da je lep, skijam po 20-30 dana vec 11 godina (Bugarska(Pamporovo)+Kop svake godine) i stvarno mi je skijanje najjachi sport (najbolji osecaj, mnogo je predobro). Svake godine kad se vratim sa skijanja planiram "e do kraja ove nedelje idem u klub" i tako...Planirao sam da se ove godine prijavim za GSS (napunio 18 pa mogu), inache vec 2 godine skijam sa njima.

Link to comment
Share on other sites

Inache Ivan i ja mrzimo bordere samo da znate.

Chudno, svi koji malo vishe skijaju mrze bordere. Tj, nije da ih mrzim, ali mi TAKO IDU NA ZIVCE kad grebu vec ionako sjebanu stazu (ovo radi 95% bordera jer ne znaju da voze, a loze se da znaju).

Edited by Mr. Green
Link to comment
Share on other sites

Ja ih mrzim zato sto su vecina debili (cast izuzetcima i Migshi :) ), previshe je to foliranja , "jao mi smo ultra kul borderi taj osecaj za feeling je super yeeeeeeeea kako je doobro voziti boord skije smoooor haaaaa njaaaa blaaaa" i tako to...

Ima ih raznih :)

Link to comment
Share on other sites

taj rad, na planini uvek ima određena količina pozera, ali je zbog mode više njih među borderima..

pomalo me nervira i kad omanje krdo njih sedne na sred staze.. podseća me to na čopore debelih nemaca ili engleza koji uvek idu zajedno i zauzmu celu stazu jer im je frka da naprave okret pa idu od jednog do drugog kraja staze..

i uvek se smejem kad se ne zalete dovoljno pred neki ravan deo pa moraju da hodaju, ili kad padnu u dubokom snegu pa ne mogu da ustanu..

i ovo što je neko spomenuo, kad voze na kantnama pa rovare stazu, mada mi se čini da te rejsing daske više nisu tako popularne..

osim tih slučajeva, borderi su mi kul..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...