Jump to content

Hitovi za leto 2005


Recommended Posts

  • Replies 98
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sve je stvar ukusa, ali meni je super.... a i spot mi se svidja, mada mi one scene kada je prelivena cokoladom (valjda, jer neodoljivo podseca na motorno ulje) nisu tako erotichne kao one u kuhinji.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Ne znam da li je neko nabrojao, mrzi me da trazim...dakle:

Morandi - Love me (ovo je moj favorit, extra je house), Gwen Stefani - Hollaback Girl, onda neka novi house na shpanskom, ne znam kako se zovu ni izvodjach ni pesma. Onda Lumidee feat. Speedy - Sentelo...to je to, ako se setim josh necheg dodacu.

Seintelo btw :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Joooj judi danas sam izvalio da se pesma od Viki ne zove Mahinalno nego Mahi,Mahi

Mozda je zapravo Maho, Maho, posvecena izvesnoj personi sa foruma =)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Hmmm od nashih

mahinalno, vruca cokolada, ove stvari, tako mlada, zashto me u obraz ljubish, ma bre ima ih gooomila, mrzi me da mislim...

A od stranih

galvanize, the sound of san francisco, out of touch, boro boro, enamorame, so many times, ma i toga je goomila :D

Link to comment
Share on other sites

stvarno ti je bitno da li će sledeći Futin i Marinin hit otići Stoji ili Seki?

U, video sam Sekin novi imidz, novi spot, sve ... super ... "Svidja mi se tvoja devojka" pesma, chist hit, chist ... Ja glasam za nju, nije mi sve jedno kome ce Marina dati hit!!! Stoja je vec propala :)

Link to comment
Share on other sites

Svi vi kenjate gistro:narodnjaci sranje! a kad je neka zurka svi se gube! baj d vej svidja mi se Skazi-Hit and run (nije bas toliko sveza,ali ok)

Teretana, Marakana, Barutana.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...