Jump to content

Aj pricajte...


Recommended Posts

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

kaze se moj l33t 3D modeling skill [;)]

nije nego 1337 [;)]

@topic

stvarno mi je srecan dan.. pre dolaska jedne ortakinje pao bas jak pljusak...

ona bila u beloj majici and no brus!!! [:p][:p][:p]

i tako mi ona do sad tu visila, a ja buljio... [;)]

za to vreme mi 2 puta nestalo struje zbog groma i nije mi se pokvarilo nista na kompu....

:))))

Edited by xenomorph
Link to comment
Share on other sites

stvarno mi je srecan dan.. pre dolaska jedne ortakinje pao bas jak pljusak...

ona bila u beloj majici and no brus!!!  [:p]  [:p]  [:p]

i tako mi ona do sad tu visila, a ja buljio...  [;)]

za to vreme mi 2 puta nestalo struje zbog groma i nije mi se pokvarilo nista na kompu....

:))))

Lepog li dana, nestaje struje non-stop, ortakinja zaradila zapaljenje pluca, nishta lepshe :)

Link to comment
Share on other sites

,viko sam prolaznicima SLANINE,

CARE!!!!!!!~‚1

Zove me bivsa da mi javi kako ide u Temerin sa drugaricama... Nasla je mesto gde ima jeftin donji ves (tipa grudnjaci su 100 din), i lepo mi rekla sta ce sve da kupi...???

Koji je to fazon?

ahahah, koja glupača, neka joj je bog na pomoći.

Link to comment
Share on other sites

p.s. srbo, ur leet :)

p.p.s. nisam imao struju jutros, remontovali trafo u zgradi.. al ne mari, ionako sam ceo dan bio napolju.. sad ću malo da vežbam matematiku, imam sutra ispit.. ;)

Link to comment
Share on other sites

Sutra,ako se ide u skolu,posto cu sad u prvu godinu,ima bude havarija...planiram da izvadim zvucnike na sred casa i to prvog i odvrnem BS...ima odma da me izbace [;)]

Nemam drugih planova za zezanje...mada razmisljam...podnecu izvestaj o tome sutra! [:)]

koja shkola? ~_~

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Sutra,ako se ide u skolu,posto cu sad u prvu godinu,ima bude havarija...planiram da izvadim zvucnike na sred casa i to prvog i odvrnem BS...ima odma da me izbace

Ja te ne bih izbacio zbog zvucnika, nego zbog BSa.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Odveo par ortaka u diskont preko puta moje škole da ima pokažem šta je raj za cirku.Tu je neki nagruvani matori pokušao da mi podmetne da ukradem pivo ali sam ga iskulirao....inače gledam ja listu novi učenika i naletim na jednog što sam mučio u osnovnoj :DDDDD Koji je inače sin od direktorke iz osnovne,pederčina!! Sreća sreća radost..... [:D][:D]

btw nešto mi se pretura po stomaku pa sumnjam u Nikšićko pivo koje sam pio iz konzerve koje je imalo neki totalno drugačiji ukus....bljak

Edited by Corey

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Bio do BG-a da kupim nekog misa u obliku zabe za poklon, odradio neke majce u Vrapcu, svratio do poslasticarnice u Prizrenskoj. Limunada rula!

Grad je tako pun picaka da je to strasno. Ne znam ja dal su one nafurane/bezobrazne/pune sebe al su dobre ko leba. Njam, njam. :)

Posle mi bila devojcica. Utvrdili gradivo pred skolu i tako. :)

Link to comment
Share on other sites

neko mi greskom uplatio 1000 din kredita...........

jeeeeejjjj [:D]

/edit

sad me zove neka retardirana iz banke i pita me gde zivim, izvinjava se, kaze pogresila je i da li bi ja tom coveku mogao da dam 1000 din zato sto je ona pogresno upisala....

muhahahaha, NE! [:D]

I sad moraju i tom liku da daju 'iljadu,a meni ovo ostaje....

dobro je sto ima takvih glupaca po bankama.... [:p][:p]

btw: pravim neki UT filmic, imao sam neke neverovatne fragove sinoc sa ortacima...

Edited by xenomorph
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...