Jump to content

Aj pricajte...


Recommended Posts

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

pa znam da nema..

ok, skontao sam da sam smorio...

hvala u svakom slucaju sto ste trpeli moje baljezgarije...

evo, da krenemo malo srecnije, upravo resih dva poluteska mIRC scripting problema kao iz *chke...

mnogo sam opasan baja... plus sto sam lep i uzivo [:D]

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

jedva sam preziveo nekako ovaj wcg, za 3 dana spavao sam 15h ako i toliko, i uvek sebi kazem posle necheg ovakvog da to nikad vishe necu da radim, ali opet jedem govna

sad idem opet na kunt, i razmishljam shta cu da radim sledecih jebenih mesec dana do faxa.. opshti smor..

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Hah, na poslu, opet, M/R/B...

Kupila mi zena nove naochare [:D]

Muchim u 3dsmax-u motorolu Razr V3 i slusham ziku.

@ch1zra - u tvojim godinama sam bio u slichnom bedaku zbog jedne ribe, potpuno te razumem. Ali imaj u vidu da ako ti srce govori da ona nije TA, zaboravi je i trazi svoju sudjenu - ona sigurno postoji! I da, kada si u takvom bedaku, uzmi crtaj ili se bavi nekom umetnoshcu - pomaze.

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Danas sam gledao Fantastic Four sa nekim kartama koje su delili po WCGu. Sat ipo vremena opustenog filma, ima par fazona, par dobrih scena i to. Mozhe da se pogleda. Sinoc sam bio na bilijaru a onda do Zhute grede. Ortak se zajeb'o i uzeo _veliku_ punjenu iako sam ga pitao dva puta da li zaista hoce veliku punjenu. Nije mogao da je pojede ;) Sad jedem lubenicu i kuckam po forumu, smara me sezam adsl pa surfujem dialupom.

Link to comment
Share on other sites

idem kod ortaka da heroje...

juce sam saznao da sutra u 1 imam ispit.. i boli me patka... ustvari, ceo smer boli patka.. niko nista nije ucio, samo cemo eto tako.. da se skupimo i ispricamo [:D]

jebes zrenjaninski fakultet...

inace, o5 prelazim wolfenstein.. dosadno mi je.. sve bi radio samo da ne ucim [:D]

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Danas sam gledao Fantastic Four sa nekim kartama koje su delili po WCGu. Sat ipo vremena opustenog filma, ima par fazona, par dobrih scena i to. Mozhe da se pogleda. Sinoc sam bio na bilijaru a onda do Zhute grede. Ortak se zajeb'o i uzeo _veliku_ punjenu iako sam ga pitao dva puta da li zaista hoce veliku punjenu. Nije mogao da je pojede ;) Sad jedem lubenicu i kuckam po forumu, smara me sezam adsl pa surfujem dialupom.

jel tolko dobra ta zhuta greda?

jednom su me heaven, high i filip zvali da idemo tamo,ali nisam mogao.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

To je jedino mesto na koje mozhes da ides da jedes kada god hoces u pola dana i pola notji, sto je prvi plus. Drugi je da je uvek puno i da ima ljudi (stalno tamo vise taksisti i naravno lokalci) pa je hrana uvek svezha, nista "ne preostaje od juche". Kao sto mozes da predpostavis, to sve izgleda kao tipichna kafana, nista tamo fantasticno neces naci, ali je klopa dakako dobra, a nije skupa. Porcije su zaista velike, ja koji mogu solidno da pojedem krenuo sam da se muchim sa robinjom juche i to josh malom, a 10 cevapa kad uzmes dobijes stvarno cevape a ne zajebanciju neku. Kazhem ti, ortak je uzeo veliku punjenu, jeo je sat vremena i posle vishe nije mogao :)

Link to comment
Share on other sites

To je jedino mesto na koje mozhes da ides da jedes kada god hoces u pola dana i pola notji, sto je prvi plus. Drugi je da je uvek puno i da ima ljudi (stalno tamo vise taksisti i naravno lokalci) pa je hrana uvek svezha, nista "ne preostaje od juche". Kao sto mozes da predpostavis, to sve izgleda kao tipichna kafana, nista tamo fantasticno neces naci, ali je klopa dakako dobra, a nije skupa. Porcije su zaista velike, ja koji mogu solidno da pojedem krenuo sam da se muchim sa robinjom juche i to josh malom, a 10 cevapa kad uzmes dobijes stvarno cevape a ne zajebanciju neku. Kazhem ti, ortak je uzeo veliku punjenu, jeo je sat vremena i posle vishe nije mogao :)

ma te ol skul kafane najvishe i rulaju, jebo fensi mesta, doshao si da krkash,a ne da se pozerishesh.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ma te ol skul kafane najvishe i rulaju, jebo fensi mesta, doshao si da krkash,a ne da se pozerishesh.

to ti pricham :)

gde se to nalazi?

Najlakshe cu da ti objasnim ovako - Krenes autoputem i izadjes na juzni bulevar sa autokomande. I krenes Juznim Bulevarom u pravcu Crvenog Krsta. Prodjes raskrsnicu sa Maksima Gorkog, prodjes teniske terene sa leve i "Klas" sa desne strane (ogromna zgrada pekarske industrije) i docices polako do suzavanja samog Juznog Bulevara a sa desne strane ce ti biti veliki trzni centar (neka mesara tipa Big Bull je dominantna sto se reklama na trznom centru tiche). E tu odma' pored tog trznog centra se nalazi jedna mala ulichica (skretanje desno iz juznog bulevara) koja je onako neugledna i ide uzbrdo na Gospodara Vuchica. Dosta je kratka i na njenoj sredini ces videti kafanu sa leve strane, a sigurno ces je lako prepoznati po taksi vozilima okolo.

Drugacije mogu da ti objasnim ako dolazis iz Vojislava Ilitja ili iz Gospodara Vucica, ali ovo deluje najlakshe.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...