Jump to content

Aj pricajte...


Recommended Posts

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ne, zar jos jedan topic krece u tom pravcu? Imas covece tri topica vezana za tu temu aktivna na prvoj strani klejbezabli!

Sorry, nije mi namera bila da sjebem topic, samo sam u frci, pa sam postovao gde sam stigao, obrishi post ako hocesh, saznao sam shta sam hteo...

Ja ne nosim gace.

Falcon.jpg

Nikada i nisam.

Link to comment
Share on other sites

sad sam se setila necega sto apsolutno najmnogo mrzim na svetu celom belom

STARKE!

gr gr pogotovo kad su prljave..

kako ruzne patike. "patike"...

& mrzim njega. najvise na svetu.

jer opet pokusava da me zajebe.

<3

Edited by fnZbB

Out of reasons to charm you.

Link to comment
Share on other sites

^^Ali Lale. To znaci da su korisnici tvog foruma aktivni i u drugim stvarima sem u nerviranju Ivan_a. Budi ponosan! :)

A, umeju oni jos dosta toga da rade pored te dve nabrojane stvari :) Kako covek da ne bude ponosan :)

Sorry, nije mi namera bila da sjebem topic, samo sam u frci, pa sam postovao gde sam stigao, obrishi post ako hocesh, saznao sam shta sam hteo...

Pa ne znam kako si propustio ONOLIKE naslove topica i bas zashao u ovaj, ali dobro, vazno je da je sada sve u redu i da si dobio zeljeni odgovor.

Link to comment
Share on other sites

Olenjio sam se ki zmaj :) Juce sam ustao u 8.00 danas u 10.00 :)

Organizao juce sa nekim ortacima trcenje (kao akciju skidanja pivcepsa [:)] ). Mi se to tako uvek setimo na vreme tipa kada prodje leto & stuff :) Ono raspali smo se dobio sam upalu duse sve me boli :) Kapiram da ce sutra biti bolje :)

Link to comment
Share on other sites

A, umeju oni jos dosta toga da rade pored te dve nabrojane stvari :)

Nadam se da ne mislis na korpus ekipe, on vec i ne ume dosta toga da radi pored [:D]

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

par stvari koje sam naucio na pogreshan nachin, u poslednjih nedelju dana, posto mi je keva na sluzbenom putu vec 40 dana:

1. vesh se nece sam ispeglati

2. ciste carape se nekim cudom ne pojavljuju same od sebe u ormanu

3. crevo za vodu od vesh mashine mora da se stavi u wc sholju ili ce da nastane pakao.

4.

Edited by iguana

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...