Jump to content

Aj pricajte...


Recommended Posts

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

sutra moram u 8 da ustanem... a po svoj prilici zaglavicu do 4 na netu... :/

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

tezak zivot...

dovezao sam se kuci na bajsu janpi. uzbrdo. pakao... al'bolje nego kolima zbog ovih novih zakona. [:p] bleja je vredela svakog obrtaja.

jos da mi nije radio lift k'o ovih dana, bilo bi za pamcenje. sreca pa sam povratio bar deo kondicije.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

poceo da spremam ispite, poslepodne nesto slikao ( smrdim na ulje), potrosio brdo na sms,saznao da mi dolaze dve sestre iz opatije sto znachi da moram da se potsisam uskoro i obrijem posle deset dana...

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

vratio sam se sa sela, vozio 2h po onoj vrućini bez klime i umorio se gore nego da sam dovezao kola sa klimom iz rusije.. sad čekam da ova kućna klima opet rashladi zidove, nije radila nedelju dana pa je vruće..

doso s mora.

extra.

imaš neke gotivne priče?

njanja ja nemam pojma i pljujem tarantina

na spisku si.

blah, evo samo da se javim sa mora iz bara, pozydrav svima

pazdrav i tebi!

Link to comment
Share on other sites

btw to sa 2 brata dogodilo se 50ak metara od moje qtje, a momci su mi ortaci, iz naselja su mi, pokojnik je chesto igrao basket sa nama, a stariji brat je izlazio sa mojim burazerom... Strashno, shta da vam kazhem, dechka sretnem pre 3 dana sa devojkom, a sutra vetj treba na sahranu da mu idem... Bruka sam skenjan i nervozan danas, nije mi do nichega, posebno kad razmishljam o najboljem drugu ( ne prichamo doosta )... btw rekli su da je brat hteo odma posle toga da se ubije, pa zamisli traumu, pregazish rodjenog burazera... ccc... Odoh da gledam TV pa tju da se qpam... Reshio sam, ne spavam vishe notju, u poslednje 2 nedelje spavao sam samo 2 notji, ovo sve oko 8-9 ujutru legnem, chak sam i povezao jednom 50 sati...

Link to comment
Share on other sites

pa evo lepo je ovo jutro mora se prinati... NEMA SUNCA :)))))))))))) malo sam pospan ali dobro je... malo kasnije cu upaliti eve-online... uspeo sam da skupim 35k da kupim ELVEN MAIL... :P tako da ce me sada nadam se slabije napadati... ovih dana mi nije bilo ni-do-cega ali eto zivot ide dalje... e da ste procitali u 'Blic-u' kao pregovaraju sa Anjelinom za poslednji krug u monci 2 :)))

edit: ma brate evo ni ja vise nikada necu piti Heineken...od sada samo "Нектар" :)

Edited by RembranT
Link to comment
Share on other sites

pokusavam da smislim razlog zasto bi neko ustajao u 8.30 am ako ne mora... i da, onaj free dialup vise ne radi.. bar danas

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Ah. Kupio sam wireless bazu, sad imam adsl po celoj gajbi. Upravo sedim za stolom, krkam dorucak, pijem caj, i prdim po forumu =)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...