Jump to content

Aj pricajte...


Recommended Posts

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

byp, koj ces moj bikeom, dzaba jedes. Kako hoces.

Evo me u ofisu (kamon), loodilo, mora da se uci, svima su prosli rokovi sem meni <--- to nije pozitivno

nama jeste [:D]

Link to comment
Share on other sites

držim ti palčeve, kolega :)

jel mlado ili baš mlado? ;)

ja sam se do malopre razvlačio po gajbi, sad ću nešto da pojedem pa palim da vozim bajs.

Link to comment
Share on other sites

A kuda idete obichno na more, poshto kapiram da CG odavno nije u modi? U poslednjih nekoliko godina sam bio 2 puta u Egiptu (Sharm El Sheikh) uglavnom zbog toga shto je dosta pristupachno ici tuda iz Moskve, a i koralni grebeni su zakon.

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Idem bas-om u CG jedina gora kombinacija je auto stopom u albaniju kao sto sam vec jedanput reko :)) Ali nije strano. Ono popijem jedno konjsku pilulu za spavanje koja aktivira "shutdown -h now" komandu i ono samo me probude kada me budu izbacivali iz bus-a :))))

Link to comment
Share on other sites

Vozio sam se i ja jedno 2 puta busom do CG... I jednom vozom. Vozom je mnogo bolje bilo. Avionom je odlichno, za 45 minuta si u Tivtu :)

Meni je najveci smor bio kada sam '93 ishao vozom za Moskvu - 2 dana putovanja, od toga 1 dan kroz shumu. Ne mogu da zamislim kako je putovati vozom od Moskve do Vladivostoka - kazu da se putuje 7-9 dana [:0]

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Put do Crne Gore je zesce smaranje. Ono, ja sam bio do Bugarske kolima prosle godine, i mnogo je zabavnije :) A obaska sto sam na granici cekao 9 sati ... Jedino sto nekako kolima Crna Gora, ne ide ... ajd' vozom kad kuntas ili slicno pa ti je sve jedno, posebno sto ja obozavam da spavam u vozu zbog zvukova koje pravi :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...