Jump to content

Aj pricajte...


Recommended Posts

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Samo da ne krenu chokoladni prelivi..

..elem, spravih shpagete za vecheru, najeli se ko pravi, humpa-humpa, odgledali neki film za razistravanje uma( ne znam ni shta sam gledao),otpratio devojchicu kuci, mora i ona da spava nekada u svom krevetu :P Vidim, radi mi internet( ajm so hepi nau). Ali mi se spava tako da cu svoj hepi momenat zavrshiti snom..laku nochas. ;)

Edited by Gioblin[Fuse]
bgwlogo3a9xs.jpg
Link to comment
Share on other sites

jel ima neko da zaista chita ove postove,ili je samo bitno prosrati neshto?

pomesati 200 grama brasna, dva jaja i tri deci prokuvanog mleka. dodati kvasac i cekati dok ne poraste...

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

pa ja sam pre.. sad samo ostavim post... doduse, sad posto je ivanov post prvi na strani, morao sam da pogledam o cemu se radi na prethodnoj :P

stigao home, nakacio se.. i smor pocinje... IRC mrtav, skidam pesme.. jurcam po 4umima i tako.

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Danas ustao ki vampir stavio sam 4 filma da se skidaju sa dc-a (Sada nesto razmisljam pa ja uopste nemam mesta na hardu za toliko filmova??? Ali ono kapiram pametan je komp snacice se :[D] ). Idem sada sa otacimo do ZTP-a da pogledamo koliko kostaju karte za voz, pa po mogucnosti i da ih kupimo jerbo idemo na more weeeeeeeeeeeeeee :) Posle toga treba da prijavim ispite za fax.. a popodne imam jedan od onih "ozbiljnih" razgovora, uf sto njih ne volim..

Edited by Stator
Link to comment
Share on other sites

Ja se danas zajebah pa rek'o daj da probam da odem malo do poste nesto da platim, kad ono red ne moz' da verujes koliki i naravno vec se u njemu nesto svadjaju i dzapaju. Opet ima da radi elektronsko placanje. Sto se drugih zanimljivih stvari tice, danas pisem neke tekstove, nije da cu se nesto usreciti ali sta sad. Kad zavrsim bice mi lakshe ;)

Link to comment
Share on other sites

Stigao na posao, ne narocito srecan zbog toga. Takvo je vreme za spavanje, da sam jutros morao da budim kera za shetnju. Shto se ne deshava, on taj koji budi mene. Zavidim mu sada, on je sigurno vec utonuo u san... bwaaa :( Idem da nadjem srecu na dnu neke sholje kafe. A i zivot je dno sholje kafe..mrachan, muljevit, a i ponekad ubodesh zelju!

bgwlogo3a9xs.jpg
Link to comment
Share on other sites

Evo i mene na poslu, ofarbali su mi plafon u kancelariji tako da sam morao da ukljuchim ventilator da ne bih umro od smrada farbe... Kompovi opet na renderu, znachi danas cu mnogo da visim na netu.

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Evo i mene na poslu, ofarbali su mi plafon u kancelariji tako da sam morao da ukljuchim ventilator da ne bih umro od smrada farbe...

* Bord direktora, podne *

- Hm, ZerBah je poslao svoj novi rad za projekat ABC.

- Da, i ?

- Nekako mi se cini ... ne znam ... cudan, nije to njegov stil ..

- Sta hoces da kazes?

- Evo, pogledjate sami

* pokazuje na projektoru *

- ISUSE! Taj momak mora da je poceo da se drogira ...

- ... ili ga je ostavila zhena, nema drugog.

- Kakve su ovo dovraga dugine boje i razmrljani likovi!

- Jel to u cosku gore desno par zenskih grudi?!

- Sergej, jel si primetio ovu poruku u donjem uglu "Sergej je kurac na biciklu i zena mu je kurva"?

Malo sam se razvedrio, popio sam ono 3in1 chudo..bash je ocharavajuce..

A jel taj trip sa kafom stvarno ima neku poentu pa zaista kao "razbudi" coveka, ili je to vise podsvesna akcija? Ja ne pijem kafu ali kada sam u par navrata kao probao da se "razbudim" imao sam utisak samo da mi pomoglo da lakshe zaspim :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...