Jump to content

Aj pricajte...


Recommended Posts

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ustao u 8, vozio bajs, radio vezbe, dosao gajbi, ocistio celu gajbu, skuvao rucak, zab'o za komp i prc napad anksioznosti :P

uzas...:/

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Ustao u 9, ishao da vadim lichnu kartu, kupio majcu (da da [:D]), ishao u teretanu, pa kuci. Skuvao sam se jako, umorio takodje, a sad me sestric tera da igramo odbojku. Sad skupljam snagu da se odvuchem do frizidera da uzmem neshto da jedem, pozatvarao sam sve prozore i vrata da sestric ne moze da smara dodatno [:D], ali na kraju mu uvek popustim...

Link to comment
Share on other sites

malo pre sam uzeo da hasam.. prvi put danas..

ustao u pola 5 otisao na pandur koledz na preglede, pocepali mi jebenu venu kad su mi vadili krv..

jebena mindjusa iz obrve mi ostala kod jedne ribe pa sad moram da idem po nju..

imam 120 otkucaja srca u minuti i moram opet na ekg.. za 8 dana.. u kurac..

al' bar su me primili na pandur koledZZZZZZZZZZ

[:D] [:D] [:D]

/edit

jebote kolko jebenih fensera na jednm mestu..svi nesto pevuse narodnjake..

popizdecu..

Edited by xenomorph
Link to comment
Share on other sites

2001. fon i ekof, 2003. bk

Ma idi u kurac, mislio sam da ces opet nesto da upisujes..

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Sta ces u SBB mucenice? :))

Is'o od Crvenog Krsta do Bloka 45, pa odatle do Zemunske gimnazije. Trasa od bloka 45 do zemunske u autobusu 45 je bila jedna od najinteresantnijih proteklih nekoliko nedelja, jer je u busu bilo jedno 30 ciganchica ... Samo sam se plashio da ne krenu da pevaju pa posle trazhe pare, jedva izdrzhis jednog koji falshira, zamisli njih tries' ... Sad se ladim od vrucine i spremam se da idem dalje :)

Link to comment
Share on other sites

ja sam obrnuo krug po košutnjaku, topčideru i gradu, jeo biftek i sad mi je baš kefaja.. a uveče ima da se iscimam negde (makar do vozića koji mi je na pljuc) na voćnu salatu, jede mi se baš..

laki, gde ima dobra voćna salata, kapiram da znaš?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...