Jump to content

Rasne prednosti i mane...


Recommended Posts

  • Replies 77
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

K, priznajem onda, pogresih za mnogobrojnost bele rase.

A nisam rekao da su Japanci tehnoloski zaostali vec da su svoju industriju i tehnologiju zasnovali najvise na americkim i britanskim patentima. Tehnoloski bilans ne znaci da je neko tehnoloski zaostao vec da uvozi stranu tehnologiju (licence, know how itd.).

Link to comment
Share on other sites

zabole njih od koga uvoze ali da nema japanaca mi ne bi sada imali walkman-e, vhs rekordere, cd uredjaje, u buducnosti blue ray diskove...

a taj uvoz je veoma problematichan znajuci da amerika uveze strucnjake iz cleog sveta pa posle prodaje ono sto oni naprave.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Japanci su ti jedna od zemalja sa velikim deficitom u teh. bilansu.

Ne postoi tako nesto kao sto je tex.bilans. Postoi platni bilans ili spoljno trgovinski blans itd. Deficit znaci da necega ima malo, a deficit, japan i tehnologija ne idu u istoj recenici :)

Link to comment
Share on other sites

Boze sacuvaj naravno da je namerno... :)

Pa vi bar znate koliko ja hejtuem vuka karadzica, i da ga smatram za najvecem prevaranta ikada i iz hejta prema njemu tako pisem jer ne zelim da postujem njegove ukradena pravila [:D]

[EDIT]Bravo za Gr@sSh0pp3R-a, sada mozes da se prijavis za bau bau :) [/EDIT]

Edited by Stator
Link to comment
Share on other sites

Ne postoi tako nesto kao sto je tex.bilans. Postoi platni bilans ili spoljno trgovinski blans itd. Deficit znaci da necega ima malo, a deficit, japan i tehnologija ne idu u istoj recenici :)

O boze gde si to to cuo/procitao? Ako treba prekucacu ti iz knjige.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Nisam ishchitao sve postove ( mrzi me ), tako da neznam dal' je neko ovo napisao pre mene. Samo da napomenem da nisam rasista i da ovo nema nikakve veze sa rasizmom... Neko je pitao zasto nema crnih vozacha formule 1. Zato sto, da se tako izrazim, F1 je sport za bogate, oni koji su kao klinci imali brdo para, pa im je kupljen karting, od malih nogu su imali sve sto pozele... takvih crnaca nema puno..

Veliku tu igru igra i rasizam... ali necemo sad o tome... sto se tiche plivanja isti k. kao sa formulom... opet klinci puni para... a svi znamo da trchanje svi mogu sebi da priuste... posebno crnci iz Afrike koji ceo zivot zive bez ikakvog vida prevoza...

Ih, koliko samo ima talentovanih i dobrih kosarkasa iz getoa po Nju Jorku... ali nikad nece biti otkriveni zato sto nemaju gde da se dokazu i nemaju uslova... i nece da se potrude da budu otkriveni... Siguran sam da ima hiljade crnaca koji zasluzuju da igraju u NBA-u, koji igraju basket negde po Harlemu i gde li vec...

To je moje misljenje...

Link to comment
Share on other sites

Nisam prochitao 2. i 3. strani topica, jer sam vec na 1. naleteo na toliko gluposti, da nisam imao nameru da zamaram mozak...

sve razlike se mogu svesti na sitna i morfoloska prilogadjavanja klimi koja bi se desila svakome od nas da je evoluirao u tom specifichnom, na prvom mestu, klimatskom okruzenju...

a psiha? crnci i belci se po psihi razlikuju koliko i srbi iz beograda i srbi iz leskovca. da li postoji nesto sto crnac ne moze da uradi ili belac a sto neki pripadnik neke druge moze?

Totalno tachno.

Nisam ishchitao sve postove ( mrzi me ), tako da neznam dal' je neko ovo napisao pre mene. Samo da napomenem da nisam rasista i da ovo nema nikakve veze sa rasizmom... Neko je pitao zasto nema crnih vozacha formule 1. Zato sto, da se tako izrazim, F1 je sport za bogate, oni koji su kao klinci imali brdo para, pa im je kupljen karting, od malih nogu su imali sve sto pozele... takvih crnaca nema puno..

Veliku tu igru igra i rasizam... ali necemo sad o tome... sto se tiche plivanja isti k. kao sa formulom... opet klinci puni para... a svi znamo da trchanje svi mogu sebi da priuste... posebno crnci iz Afrike koji ceo zivot zive bez ikakvog vida prevoza...

Shto se formule tiche, ne znam, nisam upucen da li ima veze koje je neko rase i kakve su njegove mogucnosti u zavisnosti od toga,, ali ovo za rasizam je tachno u svakom sluchaju.

A shto se plivanja tiche, crnci nikad nece biti dobri plivachi, jer su im drugachije gradjeni mishici(ledjni uglavnom) i zbog toga bar u plivanju nikad ne mogu da postignu ni priblizhno dobre rezultate belcima.

Link to comment
Share on other sites

Crnci lose plivaju zbog drugacije okrenute karlice. Ne mogu da ti objasnjavam kako. A ja?e ska?u jer su lak?i i radjaju se jaci(sto se tice skocnih misica).

A shto se plivanja tiche, crnci nikad nece biti dobri plivachi, jer su im drugachije gradjeni mishici(ledjni uglavnom) i zbog toga bar u plivanju nikad ne mogu da postignu ni priblizhno dobre rezultate belcima.

Ja bih samo zeleo da znam o'kle vadite ovakve stvari...

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

Gledaj malo vi?e nau?ne televizije i emisije a manje SPICE [:)]

A, pa dobro, hocu ubuduce, ali budite drugari pa mi ovaj put preprichajte tu nauku shto ste gledali i slushali. Chitao sam ranije malchice o razlikama u morfologiji i fiziologiji izmedju crnaca i belaca i nisam naletao na gorepomenute podatke.

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

Rece mi ortak da su crnci inferiorni u odnosu na belu rasu jel nemaju razvijenu kolektivnu svest na nacin na koji to imaju belci. Ne znam shta je tacno hteo da kaze time ali mislim da je poenta bila to da je bela rasa "izmislila paranoju" za sve ostale pa zbog te vece doze paranoje u odnosu na ostale ima neke navodne prednosti. Jel ima neko ko zna vishe o ovome da nas prosvetli?

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...