Jump to content

Broj telefona


Recommended Posts

ma putovnica za milano...

"You may go if you wish. But remember this: walk away now and you walk away from your crafts, your skills, your vocations; leaving the next generation with nothing but recycled, digitally-sampled techno-grooves, quasi-synth rhythms, pseudo-songs of violence-laden gangsta-rap, acid pop, and simpering, saccharine, soulless slush."

Link to comment
Share on other sites

Prica ti je suplja jer od one onosbe od koje si uzeo mob ta osoba sigurno zna i njeno ime prezime & stuff..

nije bas... setio sam se toga zato sam i ubacio ono "drugarica njegove bivshe or somethin'" ... ja recimo nikad ne bih gnjavio bivshu za ime i prezime... :)

drugo neko rece da nije realna situacija... :) SVET JE MNOGO MANJI NEGO STO SE MISLI... a ovde je radnja lokalizovana na jedan grad pa ti izrachunaj kolike su shanse... (deshavale su mi se i mnogo neverovatnije stvari)...

toliko

hvala svima

pozdrav

Naposletku ti si dobro znala ko sam ja...

Forum Grada Nisa

Link to comment
Share on other sites

skoro sam dobio neku ideju...unapred napominjem da ovo nema nikakve veze sa realnim dogadjajima,desavanjima,likovima i td... svaka podudarnost je slucajna...

znachi ovako... na jednom od foruma pojavljuje se tema "ej ljudi pomoc" ... onako instiktivno otvarate topic i vidite post sledece sadrzine:

"prosle nedelje sam u nekom klubu primetio STRAAAVA zensku...odmah sam se nalozio na nju i prisao bih joj da nije bio neki idiot pored nje...mislim...verovatno joj je to neki brat jer ne vidim sta bi drugo takva budala trazila kraj nje...sad preko druga sam saznao njen broj telefona...valjda je njegova bivsha dobra sa njenim bratom ili tako nesto... da li mi neko moze pomoci da saznam nesto vise o njoj? ime prezime adresa i td."

i vi se nadjete tu dobrog srca...kazete liku da vam se javi na PM... kazete mu da vam posalje broj telefona te zenske...kada dobijete poruku,otvorite je i...broj vase devojke...setite se da ste proslog vikenda bili u XYZ klubu i da niste bili najbolje raspolozeni jer ste imali utisak da svi gledaju u vasu devojku...

kakav bi bio nastavak price u vasem slucaju? :)

pa, koji je tu problem? lose raspolozen... taman posla!

ja bih bio ponosan [:)]

kraj price bi bio da bih, kada bih to shvatio, odmah otisao kod nje na gajbu i pojebao je kao nikada do tada.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...