Jump to content

Prebise i uhvatise lika


Recommended Posts

kako ih samo MRZIM mamu im plavu je*em >:P

znaci idemo ja i ortak u grad i nerade tramvaji tako krenemo mi sa liona i picimo, ja na rolerima, a on peshke. Ortaku nadimak jackson (kostur i ima dugu kosu) nosi kokardu oko vrata i pici sa lancem na struku i shajkachu drzi u dzepu od duksa, a poshto je tog dana bio neki vazni politichki dogadjaj jebem li ga, panduri svakih 100 metara. Od liona do vuka nas su 5 puta zaustavili paduri i smarali ga, i kad su 6 put krenuli jackson se napravi lud (nada ni ja nisam chuo pandura) i pandur ajmo molim lepo u pezo i u stanicu, samraju njega tamo 30 min, lupe 3-4 shamara, 1 pendrekom u butinu, i kao slobodni ste dovidjenja.

Posle je hteo da im ubaci koktel u stanicu .

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 77
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Posle je hteo da im ubaci koktel u stanicu

Sta se lozite, idite kuci na kivi banana koktel i budite hepi..kokarda, bshhh...

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

znaci idemo ja i ortak u grad i nerade tramvaji tako krenemo mi sa liona i picimo, ja na rolerima, a on peshke. Ortaku nadimak jackson (kostur i ima dugu kosu) nosi kokardu oko vrata i pici sa lancem na struku i shajkachu drzi u dzepu od duksa, a poshto je tog dana bio neki vazni politichki dogadjaj jebem li ga, panduri svakih 100 metara. Od liona do vuka nas su 5 puta zaustavili paduri i smarali ga, i kad su 6 put krenuli jackson se napravi lud ..

A shto tebe nisu tukli i shamarali..nije lako biti fin. Nek se oshisha i u pristoji!

bgwlogo3a9xs.jpg
Link to comment
Share on other sites

slicnu stvar su uradili jednom mom poznaniku kad je namerno opicio pandura

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

cek, i sad zato sto je bio kombi pun buvljacke robe, to nije strashno...

i uopste ne obracas paznju na to da su likovi imali utoke i da su pucali na pandure i pretili liku/likusi od koga su maznuli kombi...

ok, ajde panduri su stoka, krimosi su konza, zato kradi sine!!

omfg..

Zanam.Ali covek je lepo pitao na pocetku topika da li je neko video izbliza nesto

slicno.Ok nije bilo fajta i pajkani u ovom slucaju nisu uradili nista extremno ali je

ipak shok kad ti likovi sa utokama projure kroz dvoriste usred idile nedeljnog popodneva.

Neukrotljivi!

Link to comment
Share on other sites

brate vi non stop prichate oko toga da panduri treba da biju nekoga i sl .. a zashto onda postoje sudovi, kazne itd itd .. gde nam je svest otishla ako mislimo da pandur (profil: brdjanin koji celog zivota nishta nije video i jedva cheka da iskali bes zbog toga) treba da bude sudija, porota i izvrshitelj ...

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

brate vi non stop prichate oko toga da panduri treba da biju nekoga i sl .. a zashto onda postoje sudovi, kazne itd itd .. gde nam je svest otishla ako mislimo da pandur (profil: brdjanin koji celog zivota nishta nije video i jedva cheka da iskali bes zbog toga) treba da bude sudija, porota i izvrshitelj ...

Poenta topica u tri recenice :)

Link to comment
Share on other sites

Svi se zhivi zhale na pandure (s pravom) a niko nishta da preduzme. Ako vam se desi da vas neki pandur maltretira, sve shto treba da uradite je da mu zapamtite broj sa znachke, i sutradan prijavite stanici kojoj pripada (npr ako vas je navatao u centru, onda, znachi, odete u kewe Jevrosime i kazhete da vam je pandur sa brojem tim-i-tim radio shta je vec radio, ili popunite izjavu koja se kupuje u savremenoj i dr. knjizharama "pod krivichnom i pravnom odgovornoshcu tvrdim da je....bla bla)

Ako to sledeci put ne uradite, u sluchaju da vas maltretira, nemojte ni da se zhalite. Moguce da nece u stanici popiti kaznu, ali ste bar probali, ili ce dotichni bar biti opomenut. Kad bi svi tako postupili, situacija kod nas bi bila drugachija.

Naravno, ne kazhem da su svi panduri loshi.

Btw. nisam verovala da ce to da mi se desi, ali da pre mesec-dva nisu naishli panduri u pravom trenutku, ko zna shta bi sa mnom bilo...

oO

 

Link to comment
Share on other sites

Ne kapitram , ako su ga vec uhvatili sto moraju da ga polome od batina , [ totalno nepotrebno a i u najgorem slucaju kad ga vec tako mlate na zemlji ne razmisljaju dal lik ima neku bolest/povredu , mogu tako da osakate za ceo zivot/nabiju mu komplekse ili u najgorem slucaju ubiju ... ]

Pa hvataju ga da bi ga polomili ... [:D] U tome je i cela fora.Ne jure ga da bi mu dali chokoladu.

latencyqv9.png Just great...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...