Jump to content

Fallout 3


MiGsa

Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Danas dve devojcice u Platou biraju igru za poklon i drze Far Cry u ruci. Lepo sam im tutnuo u ruke Fallout 1,2.

One pitaju, a sta je to? A ja im kazem: jedno lepo iskustvo. Necete pogresiti. Nasmejale su se, zahvalile, Far Cry vratile na raf i otisle sa Falloutom. [ak472]

Imho, bacio si bisere pred svinje, ali vateva, nikad se ne zna...

btw koliko koshtaju original Fallout-i, BG kolekcija, PS:T itd? Krajnje je vreme da isposhtujem legende...

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

a sansa da ce se FO svideti ijednoj zenskoj osobi je par promila, at best

Da... fegeti isto ne vole FO (see: Vudi).

Sad ste se setili da ispoštujete kad je firma propala, gg.

Zapravo, Interplay je i dalje ziv. Nazalost. [:D] A ko je uostalom imao pare za originale krajem devedesetih... [V]

[offtopic]

Vudi brate, onaj Sam & Max ne moz' da se igra. :( Ima neki epic memory leak ili tako neshto. Posle 5-10 minuta igranja krece toliko teeeezak stutter da samo reset pomaze, eventualno petominutna navigacija na exit game ako imam srece da sam van dijaloga. Da ne pricham da sam tek iz sedmog pokushaja uspeo da izadjem iz Bosco-ove radnje bez desktop crash-a. :(

[/offtopic]

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

Da... fegeti isto ne vole FO (see: Vudi).

Zapravo, Interplay je i dalje ziv. Nazalost. [:D] A ko je uostalom imao pare za originale krajem devedesetih... [V]

[offtopic]

Vudi brate, onaj Sam & Max ne moz' da se igra. :( Ima neki epic memory leak ili tako neshto. Posle 5-10 minuta igranja krece toliko teeeezak stutter da samo reset pomaze, eventualno petominutna navigacija na exit game ako imam srece da sam van dijaloga. Da ne pricham da sam tek iz sedmog pokushaja uspeo da izadjem iz Bosco-ove radnje bez desktop crash-a. :(

[/offtopic]

Realno i nije bio problem toliko platiti original koliko naci original, ja se ne secam da je bilo prodavnica u to vreme koje su imale najnovije originale u prodaji, najbolje sto si mogao da nabavis je ona Bugarska kopija koja je cak imala i sliku preko diska kao i lep kvalitet covera :)

SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

Realno i nije bio problem toliko platiti original koliko naci original, ja se ne secam da je bilo prodavnica u to vreme koje su imale najnovije originale u prodaji, najbolje sto si mogao da nabavis je ona Bugarska kopija koja je cak imala i sliku preko diska kao i lep kvalitet covera :)

Vazno da si ti meni realan... [:D] '97-me, kad je FO izashao, mi kuci smo jedva imali za 'leba, a nekad ni toliko.

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

96te i krajem 97me jedan disk je bio 25 pa kasnije 20 maraka. Za igre na vise diskova sam stedeo po pola godine. Za celu 96 i 97 sam kupio sta, 5 diskova. 2 miksa, Civ2 i Red Alert. Igra od preko dva diska je kosltala kao orignial, samo sto se original nije mogao nabaviti.

Link to comment
Share on other sites

Vazno da si ti meni realan... [:D] '97-me, kad je FO izashao, mi kuci smo jedva imali za 'leba, a nekad ni toliko.

Ne znam za tebe ja sam tada isao 2 puta na zimovanje i letovanje, preko NISa :) Kako je kod vas bilo ne znam ali ono sto znam je da sam ja blizu tog vremena dao 2000 maraka za komp a imao sam i bez problema 50 maraka za igru, fora je sto ja nisam imao uopste svest o tome da mogu da se kupe originali niti sam znao kako original izgleda, ja sam fallout kupio u EXITu ako se dobro secam, to je bilo vreme starcraft, diablo i fallout....

Doduse u nekom mega marketu u Madjarskoj sam video starcraft da se kupi ali nisam hteo da bacam pare na to a i bio sam klinac :P

Edited by kolac u tiganju?NEMOGUCE!
SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...