Jump to content

Fallout 3


MiGsa

Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Fallout

Pazi ovo. Niko ne zna sta ce biti, ali je povezano sa 10-togodisnjicom izdavanja Fallout-a. Mozda bude intervju sa Tim Cainom [8D]

Videvsi ovu razglednicu nekako sam opet osetio "nesto" u stomaku ... jebo mater, nekako mi se vratila neka nada u kurac , da ce mozda ipak biti nesto ... al naravno to nesto se nece zvati f3... definitivno.

[}:)]

sigpic7722.gif

Link to comment
Share on other sites

OMG, overite ovo, prosto ne verujem!

The latest news about Fallout 3

Although it is not yet officially confirmed, there are some strong indications that the gameplay of Fallout 3 will be enhanced with character’s ability to use some special powers, which should be nothing else but spells. These powers ( further in the text: spells) will be somehow connected to character’s intelligence, and limited by the amount of his ‘something’ which will be nothing else but what we know as ‘mana’ , or ‘manna’. It is still unsure if it will be named that, or some other way (hopefully not ‘magicka’:-) .

Character’s level of absorbed radiation will also have minor beneficial input to the usage of spells, which will be sorted into special groups, depending on their usage (destructive, defensive, illusive and so on). The point is that the radiation should have it’s pros and cons, so that some players might decide that it’s actually good for them to remain radiated. Furthermore, these players will have a chance to become and remain radiated for the entire course of game, whether through an optional trait at the character creation screen, or through a choice during the main quest. For this second group, there will be a chance to reverse this decision through a ‘gather ingredients’ quest.

It is hard to avoid the fact that all this reminds just a bit to much on ‘The Elder Scrolls’, and it’s vampirism, lycanthropy and corprus features.

a vi kukali zbog macha i heavy steel war hammera:-)

EDIT:

Za one koje mrzi da citaju, summary:

imacete destrakshn, restorejshn, iluzion, itd magije, koje cete bacati za manu, a radijacija ce imati i pozitivne efekte, pa, ako vam se svidjaju, mozete da izaberete da zelite da ste zauvek radioaktivni, a ako se predomislite, sakupite sest cena uzasno retkog radioaktivnog belog lukca or so, i vise niste zauvek radioaktivni…

Edited by Milanche

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

...

gde si ovo iskopao? link?

ako je ista od ovo tachno, znachi josh jedan mediokritetski naslov karakteristichan samo za retardirane konzolashe :|

ovo je pravi Fall out, ne Fallout... Idioti sa velikim i...

ono sto su naborjali je toliko retardirano da ga ne zasluzuje ni oblivion... ma ne zasluzuje ga ni sledeca reinkarnacija next gex mariobrosolikih igara za ushljive konjozle

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

ehej, cemu diskriminacija, ja ne podnosim PA tematiku pa vam se pridruzujem u komentarima, jer po ovim informacijama igra je sve kretenskija i kretenskija. moja licna odbojnost prema PA okruzenju nema veze sa mojim komentarisanjem, molim lepo.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

:)

nije fazon u cutanju, nego ako prave PA igru (koju ja necu igrati posto ne volim PA), neka prave PA igru, a ne flaming swords(!), magije od radijacije(!!), a onaj screenshot necu ni da komentarisem:)

ali priznajem da su ove najave i infoi poceli da me zabavljaju, vec je sve usrano, sad samo gledamo koliko ce daleko da se gura:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Pa dobro, screenshot samo potvrđuje ono o čemu pričamo već dve godine... Oblivion u postapokaliptičnom okruženju. Čak su ubacili i onaj debilni kompas. Ljudi koji vole TES će voleti i FO3 ali je očigledno da je njihov pokušaj da privuku Fallout fanove totalni promašaj.

Screw You Guys, I'm Going Home!

Link to comment
Share on other sites

haha odlicne slike iako sam neke vec video. ma taj bethsedin stav me jako nervira, otprilike ko kad retard mamin sin radi nesto pogresno te ga svi u drustvu napushe i onda mu mama kaze ma pusti ih sine oni su samo ljubomorni, stim sto ovi gadovi drze sve konce u rukama pa ne mozemo da ih nashamaramo ko shto bi nekog momas boy.

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

ko sto sam vec reko, jedino sto me smara vise od bethesdinog upropascavanja fransize jesu ovakvi tripovi:)))

lici mi na onaj jetset sto je napravio onaj lik sa grandovcima:)

jesmo rekli da cutimo :P:P ;)

jbga, ne vidim razlog zasto ljudi ne bi negodovali na iole kreativan nacin :) bar se lepo zezaju i smeju

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

jesmo rekli da cutimo :P:P ;)

jbga, ne vidim razlog zasto ljudi ne bi negodovali na iole kreativan nacin :) bar se lepo zezaju i smeju

a jebiga, mozda si u pravu, zavisi koji utisak steknes, recimo meni sve to lici na neku overzealous mrznju, tipa super su slicice, ali mi nekako iz svake isijava 'mrzim mrzim' sto je malo sociopatski kad se uzme u obzir o cemu se radi:)

sa druge strane, ostaje mogucnost da je sve to duhovita zajebancija, ali dobro, nikada to necemo saznati, osim ako ne upoznamo lika koji je fotosopovo:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...