Jump to content

Fallout 3


MiGsa

Recommended Posts

Iz Q&A dela:

NMA: Will you be able to finish the game without killing anyone?

Pete Hines: We don't know yet. We're trying to make it so that you have options to use stealth or dialogue. The lead designer of Fallout 3 is Emil Pagiarulo, who worked on the Dark Brotherhood questline in Oblivion and on the Thief games. He has a lot of experience with using stealth to solve problems. But obviously, when you're talking about supermutants, dialogue really isn't a viable option. So I can't really say whether or not you can finish the game without killing anyone, but implementing alternative paths is very important for us.

I move away from the mic to breathe in...

Vazno da su oni fanovi prva dva Fallout-a...

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sto se nervirati ?! Ja sam se pomirio s'tim i ende ... sta da radimo , cekali smo kolko ?! 7-8god na f3 i sta na kraju ispade ?! Sta tu mozemo da radimo ako se nerviramo, nista , koga boli k. od ovih developera sto se mi nerviramo, i sto smo mi fanovi prva dva dela?!Generacije 91-95 ni ne znaju sta je f1&f2 , ali znaju sta je obljivion i znaju ko ga je pravio, pa tako s'nestrpljenjem cekaju f3 . jbg.

Njima ce biti igrica vrh !

Nama ,pretpostavljam ,jos jedna igrica gde ce biti add/remove posle pola sata igranja (daj boze i toliko ) .

eh....

sigpic7722.gif

Link to comment
Share on other sites

Na osnovu reprezentativnog uzorka iz komšiluka, mogu da ti potvrdim da klinci od 12 godina ne znaju šta je Oblivion, a one koji znaju to ne interesuje ;)

Doduše jedan mali što sam mu narezao Morrowind se oduševio što u igri ima sto kila teksta bez voiceovera. lol.

Link to comment
Share on other sites

da vam ja kazem sta ce biti kad igra izadje?

svako od nas ce je instalirati, svaki fan fallout sage ce je igrati i preci. a kad je predjemo? pa onda cemo add/remove, pa cemo lepo sa osmehom na licu instalirati fallout 1 i fallout 2 i prisetiti se sage naseg "original valt dwellera" u potrazi za water chip-om, i borbi protiv organizacije super mutanata i avantura njegovog potomka i potrazi za geckom koji ce spasti njegovo selo.

a sto se tice fallouta 3? pa jeste li primetili kako cd ima fiziku slicnu onoj koju vidimo kod frizbija kad ga bacimo? zamislite te sate zabave igranja frizbija sa falloutom 3 :)

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

da vam ja kazem sta ce biti kad igra izadje?

svako od nas ce je instalirati, svaki fan fallout sage ce je igrati i preci. a kad je predjemo? pa onda cemo add/remove, pa cemo lepo sa osmehom na licu instalirati fallout 1 i fallout 2 i prisetiti se sage naseg "original valt dwellera" u potrazi za water chip-om, i borbi protiv organizacije super mutanata i avantura njegovog potomka i potrazi za geckom koji ce spasti njegovo selo.

a sto se tice fallouta 3? pa jeste li primetili kako cd ima fiziku slicnu onoj koju vidimo kod frizbija kad ga bacimo? zamislite te sate zabave igranja frizbija sa falloutom 3 :)

Kakvi sati zabave, kad ga budem bacio neće biti nikoga da ga uhvati, samo će da odleti u žbunje (Oblivion na latinskom :))

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Da, a kvestovi će se sami rešavati. Zapravo igrač tu neće ni biti potreban, jedino da prođe koji put ispred monitora da vidi da li sve ide kako treba, kao da je u pitanju 3dmark.

Mislim, razumem nezadovoljstvo, ali nemoj da serete.

Kad smo kod kultnih igara, nabrojte mi nekoliko njih da su izašle posle, recimo, 2002. a da su vremenom stekle takav status.

Link to comment
Share on other sites

Da, a kvestovi će se sami rešavati. Zapravo igrač tu neće ni biti potreban, jedino da prođe koji put ispred monitora da vidi da li sve ide kako treba, kao da je u pitanju 3dmark.

pa u oblivionu su tim putem i krenuli, sa quest compassom, tretiranjem igraca kao retarda, i lvl scaleingom svega zivog :)

ne bi me cudilo da posao zavrse u falloutu ^^

Link to comment
Share on other sites

pa da ova bethesdina igra nece moci da se zavrsi za 5 minuta vec za 8 !!! :) jer dijalozi i onako nisu bitni ;)

zaista fer pregreld demoa, najobiminiji na netu, sa poprilichno neutralnim stavom, sve je sagledano maximalno, jasno je svima da ce biti malo govance od rpg-a ala nwn :)

a ono sto je bitno, za sada obistinila su se najgora predvidjanja fallout fanova chim su saznali ko radi sledecu igru... kapiram da ce te promene mnogima da se svide, ali cisto da ne kakite vise vi koji ste sumnjali u moc predvidjanja fo fanova, kada neko uzme da usere fallout franshizu aka "ne vidite shumu od drveca" :P :)))

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ma jasno je i meni kakva će igra biti, i ne mogu da kažem da li je to loše ili ne pošto mogu da iznađem ozbiljne mane i hard-core izvedbi i hack&slash izvedbi, a FO3 upada u onu kategoriju između koja redovno najgore prođe kod igrača, jer je ne vole ni HC ni Diablo fanovi. Ali manimo se tih etiketiranja "to će igrati oni s kašom u glavi", jer to tek nigde ne vodi.

Link to comment
Share on other sites

The Bethesda Blog( link ), a premiere source of Bethesda-related info straight from the horse's mouth, has posted an interview with Josh Jones, who's the lead character artist. His portfolio includes and pretty much limited to Redguard, Morrowind, Bloodmoon, and Oblivion, and he's the guy responsible for the Fallout's "new look".

Ever play the Fallout games?

No.

...

Spotted at: NMA

[roflmao]

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

an interview with Josh Jones, who's the lead character artist. His portfolio includes and pretty much limited to Redguard, Morrowind, Bloodmoon, and Oblivion, and he's the guy responsible for the Fallout's "new look".

Ever play the Fallout games?

No.

hahaha procito sam ceo tekst, kakav shaban.

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

jbga, mozda je shaban ali on samo radi na tom mestu... nije on kriv sto nije igrao fo do sada, vec njegove glavonje koje su mu dale da bude jedan od glavnih dizajnera bez prethodnog znanja bilochega... mada ako je profesionalac valjda to podrazumeva neku dozu pripreme i istrazivanja na poslu koji sledi... meh...

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Nemojte se zanositi da ti momci nisu imali pripremu ili da nisu uradili najbolje shto su mogli. Nisu oni nesposobni ljudi, velika doza znanja je potrebna za posao koji oni rade. Poenta je da se vizije, nazovite to nash i njihove, razlikuju :). Siguran sam da bi oni mogli da urade ono shto mi mislimo da treba, ali od njih se to ne trazi niti oni to imaju u planu.

Pripreme je bilo, samo drugacije od onoga shto mi smatramo da je trebala da bude priprema :).

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

pa ima bash dosta fallout fanova

sumnjam da bi mogli od nas fallout fanova da ne zhive

samo shto oni znaju da ce fallout fanovi kupiti igru, a kupice i neki tamo novi ljudi kojima se fallout nije svideo.

samo, to je sad onaj rad koji sam mislio da ima josh u velikoj meri samo na balkanu ali izgleda da greshim, a to je da ce radije zaklati kravu ne bi li zaradili danas vishe, nego da im krava 15 godina daje mleka.

fallout 4, by bethseida, ako ikada bude bio pravljen - verovatno nece kupiti nijedan fallout fan.

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

a-ha, ideš po konzolnim sajtovima!1

Ne, nego se neko na RPG Codexu uhvatio za glavu pred doticnom izjavom i digao topic,

Disclaimer. Nisam prijavljen na RPGCodex i mnoge njihove stavove smatram previse ekstremnim. Jedino u cemu se slazem je da Fable i Oblivion i nisu bas RPGovi, a kamoli najbolji RPGovi ikada. Kvalitet igre nije jednak kolicini prisutnog blooma.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...