Jump to content

megadeth


Recommended Posts

  • Replies 64
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

megadeth bez a ne znaci u principu nista, ali je to malo promenjena rec megadeath koja znaci milion smrti/umrlih, naravno izmislila ju je US vojska :)

za vise informacija http://en.wikipedia.org/wiki/Megadeth

...In fact, the band's name is a play on the word megadeath, a term coined by the US military to mean one million deaths...
Edited by manson
Link to comment
Share on other sites

umro sam od smeha na poslednji deo teksta [:D] .. ochigledno se radi o nekom frustriranom liku koji nije bio prihvacen od drushtva u osnovnoj/srednjoj jer je bio nerd/megadebeo/glup/shta vec ..

jedino mi je chudno u celoj prichi kako je takav txt izashao u blicu

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

umro sam od smeha na poslednji deo teksta [:D] .. ochigledno se radi o nekom frustriranom liku koji nije bio prihvacen od drushtva u osnovnoj/srednjoj jer je bio nerd/megadebeo/glup/shta vec ..

Jel' ovo pod uticajem megadeth-a ili i inache koristish izraz megadebeo? [:p]

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

Znaci jednostavno mi ne ide u glavu kako neko ko je zavrsio faks moze da pise ovakve tekstove.Kritikuje nesto sto pozanje povrsno ili ne poznaje uopste a posto

mu nije ni malo simpaticno moze samo da je ishejtuje ali do daske.Pise kao neki

tinejdzer koga je neko/nesto izrevoltiraro a jedino moze da uzvrati preko tastature.

Ovo ne samo da je ne profesionalno ovo je bruka na kvadrat cak i za najveceg amatera.Zalosno je sto "Blic" ne cuva svoju reputaciju nego dozvoljava ovakve

tekstove.

Neukrotljivi!

Link to comment
Share on other sites

Ne znam sto se primate ... ono, autor tog teksta je isti napisao, i prosledio dalje. Onda je on prosao ruke i poglede nekog generalnog urednika te rubrike, a onda i glavnog urednika lista, i ako uzmemo da su ga oni svi odobrili vasi komentari prosto nisu nikome upuceni, jer nema nekoga iznad ko bi ih "korio". A ajde da govorimo o nekoj politickoj temi, pa i da covek kazhe, ali im seva za grupu metalaca i metal koncert.

nije to samo komentarisanje grupe metalaca, zbog takvih ljudi nam je zemlja tako zaostala i narrow-minded i zatupljena kakva jeste.. kako sad neki matori lik koji to procita da pusti svoju cerku na rock - metal koncert kad mu je taj pravac serviran kao narkomanska satancisticka padavicarska muzika a ne kao alternativna vrsta muzike, koja se umnogome razlikuje od danasnjih muzickih trendova u srbiji a pre svega po kvalitetu lirika. znaci moj i tvoj cale kad to procita reci ce jebo im ja mater...

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

koja se umnogome razlikuje od danasnjih muzickih trendova u srbiji a pre svega po kvalitetu lirika.

po tome najviše odskače, pitanje je samo na koju stranu..

nhf metalci, al ono.. znate na šta mislim..

Link to comment
Share on other sites

Al mi nece u glavu misao da su metalci i metal muzika kao "dobri" po mlade jer to nisu narodnjaci.

Recimo ja imam jako saroliko drustvo i imam dosta drugova metalaca i dosta drugova sto slusaju narodnjake , i dobar deo i jednih i drugih nece nikada biti intelektualci i dobar deo i jednih i drugih su isto pametni (citaj glupi) i dobar deo jednih i drugih ce ici na popravne , bla bla bla , a metal je kao OK jer se to slusa u svetu i kao ako slusas metal nisi seljak a ako ov onda jesi...

Isto tako imam i drugove (u ovom slucaju drugarica) koja ide u moj razred slusa najcrnje narodnjake i izlazi na takva mesta , a skroz odlican je djak , cita bar knjigu nedejno , pametna je , ima ciljeve u zivotu , ma sve.

Isto znam i takvih metalaca.

Uglavnom mozda i nema veze sa topicom ali sam inache hteo to da raspravimo :) , pa rekoh ovde da napisem da ne otvaram novi topic , a i cini mi se da sam video da je ovaj koncert kao otvorio vrata "kulture" Srbiji pa da saznam sto je to toliko kulturno.

Link to comment
Share on other sites

tacno. uzmimo za primer ljude sto slusaju rammstein (nemam nista protiv grupe volim i ja da ih poslusam zbog gitare) ali kakav tu visi smisao traziti kad nemas pojma o cemu pricaju... sad sto se tice onog sto je lik rekao na prosloj strani, fensera imas i medju metalcima... jbg mrzi me da objasnjavam, ali po procentazi debila medju grupama metalci i narodnjaci se ne razlikuju mnogo, ali po meni se razlikuju po procentazi ljudi sa recimo iq 130+... bar ja tako mislim

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

pa valjda smo se slozili da je bilo odlicno, bar mi koji smo bili, da je bio manji spektakl od 'talike, ali bolja svirka i onda smo posle 3 posta krenuli da se prozivamo :) zar to nije default rur forum konverzacija? :)

Edited by manson
Link to comment
Share on other sites

pa mozda neki i razumeju to sto svabe pevaju? to sto ti ne znas nemacki nema veze za sa tim :)

ono, nisi znao ni engleski, ni sta eng bendovi pevaju pa si naucio, ili ni tu pola ne razumes, ali 'razumes'

zbog drugara? :) slusas, a ne cujes :)

60%+ ljudi koji slusaju rammstein nemaju blage veze o cemu ovi pevaju... a sta engleski bendovi pevaju veruj mi razumeo sam jos u trecem osnovne :)

sto se tice megadetha meni je megakrivo sto nisam bio (nisam imao kintu) jer im je ovo kao oprostajna turneja (whatever that means) pa necu moci da ih cujem live...

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

offtopik. Kad sam prochitao oproshtajna turneja, setio sam se Bore Djordjevica koji je pre jedno 5-6 godina napravio svoj prvi, jelte, oproshtajni koncert na kome je rekao da vishe nece uzeti mikrofon u ruke.. Napravio je josh 30 koncerata(lupam) posle, na koje su svi trchali da "poslednji" put vide Boru uzivo :)))

Napravice oni josh nekoliko koncerata(turneja) ako pozive! :)

bgwlogo3a9xs.jpg
Link to comment
Share on other sites

pa taj rad... samo da dejvu ponestane kinte.. eto nama novog albuma [:D]

set lista :

1.  Megadeth ~ Blackmail The Universe (4:33)

2.  Megadeth ~ Set The World Afire (5:48)

3.  Megadeth ~ Hangar 18 (5:13)

4.  Megadeth ~ Wake Up Dead (3:40)

5.  Megadeth ~ In My Darkest Hour (6:16)

6.  Megadeth ~ The Scorpion (5:59)

7.  Megadeth ~ She-Wolf (3:36)

8.  Megadeth ~ Die Dead Enough (4:18)

9.  Megadeth ~ A Tout le Monde (4:27)

10. Megadeth ~ Trust (5:11)

11. Megadeth ~ Angry Again (3:47)

12. Megadeth ~ Something That I'm Not (5:07)

13. Megadeth ~ Return To Hangar (3:59)

14. Megadeth ~ Tornado Of Souls (5:22)

15. Megadeth ~ Back In The Day (3:27)

16. Megadeth ~ Sweating Bullets (5:03)

17. Megadeth ~ Kick The Chair (3:57)

18. Megadeth ~ Skin O' My Teeth (3:14)

19. Megadeth ~ Rattlehead (3:42)

20. Megadeth ~ Symphony Of Destruction (4:02)

21. Megadeth ~ Peace Sells (4:04)

22. Megadeth ~ Holy Wars... The Punishment Due (6:36)

slike koje sam uspeo da sakupim : http://www.metalserbia.org/ch1zra/mgd/mgd.htm

[:D]

btw, cuo sam neke prituzbe na racun obezbedjenja... kao mlatili su neke likove.. ja nisam nista primetio...

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...