Jump to content

Kako izgledaju postovi....


Recommended Posts

vaistinu dobar topik :)

nego secam se dok sam jos bi ou bgu jedno od prvih okupljanja povodom planetariona i onda ono prva upoznavanja :) koja su to sagledavanja bila (ne znas da li da se smejes ili places [:D])... mada mislim da je guru bio najupecatljiviji medju nama decom :))

tada otpilike shvatis da ponasanje na netu ima malo veze sa rl...

ali ako kazete da migsa ludju nego na forumu... pa.. verujem vam :)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 177
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Koliko sam ja video iz svog ne toliko dugog vrsljanja po forumima, ovakav vid komunikacije ume da probudi i neke strane coveka za koje do tada nije znao ni da postoje. Nisam neki psiholog, al kazem vam, sve je to u podsvesti, sve je to u podsvesti, sve je to...

Link to comment
Share on other sites

manda :

sale decko igra jako dobro i mislim da je on najbolji tJanters u gradu

sinister :

sale decko prelazi na najteZe !

branko :

sale lickam ti guz :/

sale :

pi.... pi.... pi .... pi.... pi.... mamu !

<kobrica> sale ti si moj hiton i mozes da me jebes u buljsona

<sale> mrs bre fegetu

<kobrica> ajdeee plzzz u bukija

<sale> zijuuuuuu

<sale> prsotina

Link to comment
Share on other sites

to kako se neko ponasha na forumu ne mora uopshte da znachi da je tako i u stvarnosti.. to jest in real life. sve dok se ne upoznate irl ne znash na chemu si! :)

slazem se u potpunosti!!

jednog kolegu kojeg sam upoznao preko foruma, po postovima i nick-u ochekivao sam lika 2x2, oshishanog na celavo, koji izaziva tuche, a pojavio se sasvim normalan lik... i tako par puta... deshavalo se da lik koji uvek ima poruke sa autoritativnim tonom, je u stvari za dve glave nizi od mene... da lik koji ne ume da sklopi jednu rechenicu sa smislom redja desetke (al je crnogorac pa je svejedno sjeban lik)...

ma... ono, pokazuje se i druga strana lichnosti...

Link to comment
Share on other sites

Moje iskustvo mi govori da ljudi i iz "hahalolo!!!!!11one1!111eleven" grupe umeju da budu potpuno normalni, osim sto im je eto to nacin da se iskazhu putem internet medija.

npr. ja samo me niko odavde ne poznaje IRL ... njesra.

http://img67.imageshack.us/img67/1829/lol4thlk6.jpg kako pricati sa GM-om

Paladins are gay

Blizzard loves paladins

Therefore, Blizzard is gay

Link to comment
Share on other sites

znaš kako, iako svi odmah potrčimo da formiramo mišljenje o nekome na osnovu prvih x* postova, uvek  se treba setiti primera kakav je npr. kruko (:*).. kada se pojavio na forumu, ponašao se kretenasto, napušavao sa lakijem, imao katalog eksera u signi.. a svi znamo kakav je sada..

haha kad se setim tih postova meni je isao na zivce samo tako;))

mene niko nije mogao ubediti da je on kul

a sad svi volimo kruka;)

edesi.org :)

Link to comment
Share on other sites

ne citam poruke pisane haxorskim jer uglavnom su pisane od strane ljudi koji mi vredjaju inteligenciju i kada kazu dobar dan, jer ni to ne znaju

El +EB3 5+v4RnO MNo9o n3RViR4 KAD@ +@KO N3K0 P15e, p4 NE zNAM @KO T3 8@s n3Rv1r4 0ND4 81 +rE8AL0 Ne$+O d4 PREdUZmE$ PoV0d0M +o94 n@pR1MeD d4 pRE5T4ne$ dA I9r45 WarCrAf+ 54 J3DNOm RUK0M :)

Prvod u spojleru :)

» Click to show Spoiler - click again to hide... «
El tebe stvarno mnogo nervira kada tako neko pise, pa ne znam ako te bas nervira onda bi trebalo nesto da preduzmes povodom toga naprimed da prestanes da igras warcraft sa jednom rukom :)
Link to comment
Share on other sites

eh da sad sam malko u elementu lalala, 3 partije rizika i svaki put sam bio blizu pobedi,... al mi ljudi ispred nosa otmu tu svetlost koja me tera da igram tu igru... i nazalost nisam poneo svoj bozar:(

exi ma nema ljutnje, malo publiciteta nije na odmet... valjda ce da bude glasanje ponovo za novcanu valutu u RFW`u ... ono kad budu izashli iz dark ejdza... smeshno :) ceka ih migshonije u periodu preporoda... elem:))

ovaj cali je bash shahav ... ja lud boze svashta... pobrkao si me sa nekim (... loshe si napisao.... " dan istine cali, dan istine je " [:D] ) ja nisam lud ja sam samo neshvacen

( [;)] )...

van panch!!... ha

bajp, stvarno

ima ;>

interesantnog;>

smajlija;>

:))

Ivane previshe zahteva od populacije ovog foruma... i retko kad stavi nekog smajlija... al ipak on nije tu da se smeje vec da daje banane, :)

ima dosta interesantnih postera na ovoj nashoj rumfo sceni...

ali nasuprot Ivanu Cali ima dosta smajlija... veseo lik, covek koji mi je tolko drag da cu mu zalivati cvece za jedno 70-80 dina lalala [:D] ...nego, e ce da zovu tvoji ljudi? :D

Wugislav ima dosta orkovskih/barberijanskih/ i kad je taka tema shovinistickih postova:)) orc orc orc orc!!! i plus ima jebozovnu signu... :D i uvek lepo da ishjetuje... skill :)

Ivan_tm lele... imam osecaj da se sad vata za glavu i misli se... jaoj samo da nemam u odeljenju nekog migshu:D ko zna kolko sam pravpopisnih greshaka sad napravio i kolko cu tek napraviti lele :))

Dread... ma ovaj brod... njega nisam vidjeo da postuje neshto mnogo... vidi se da coveka nema nishta glupo da kaze... :)))

( [;)] )...

a mislili ste da sam zavrshio.... dabl kombo!!!

kurko... lele znaci kolko sam se cepao od smeha kad sam krenuo da citam njegove ol skul postove:))) al vidi se da se covek uozbiljio, prica se da zaebano vrti ploce :)

al sve u svemu uvek ima kez na faci i gotivac je:)

starbak... khm podmornica... eh isto njegove postove gotivim da citam, nekako su neobicni... interesantni... logicni... cubaaaaaaa :D

mudo&mohicana e to su dve interesantne "budale" :D

70% postova.... makar cete jednom vidjeti rijech budalo :))

la... laa....l@....l@g.... on,,..... nije.... hejter/..... on je nesht....o ..... vis....she od toga:)) ... on i josh par osoba balansiraju raspolozenje foruma... [:D]

i polako mi vreme istice... :/

teo sam josh nekoliko ljudi da nabrojim,ebiga(kunt)... al verovatno sam i ovako malo odmakao od teme:D

tripl dipl hepi smajli fejs .... KOmBooo!

zaebato:D

( [;)] )...

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

Pa plase ga se.

Killy koliko sam izvalio je otkrio internet nedavno pa ima ovakve postove,unormalice se on za koju godinu,kad se samo setim Lagovih postova na game.co.yu forumu,killy je za njega nobel,dok za gotenska mislim da nema pomoci,gotenks stvarno si super lik!

Iguana:ja sam pametan ti si glup.Oo iguana ne kapiram zasto skoro svaki tvoj post mora da bude propracen hejtovanjem?Ono,jel imas nesto od toga?Zar je moguce da si i u stvarnosti takav sarkastican covek pun negativne energije,ko da vuces komplekse iz detinjstva i zivota pa se praznis ovde.

Laki je jedan od najgotivnijih likova na ruru,zamisljam ga ko onaj smajli sa bananom koja skakuce levo desno i govori imam zanimljiv topic imam zanimljiv topic,ne znam zasto je tako,ali jebiga,ozbiljan je ozbiljan,i onda ga zavuce onako najgore. :))))

Migsa je jedan teeezak folirant,on je u stvari devojcica!!! :DDD

Nego devojcice sa foruma su mi mnogo povucene,aj organizujemo radnu akciju povodom skupljanja devojaka na rur,podelimo se po svim forumima, ircovima,klubotekama,clubovima,cybersitijima,...i massovno ih okupimo ovde,da bude sajt sa najvise cica :DD

bajp je pre imao super postove,ali je shvatio da nema vajde od toga,da tu energiju usmeri u,sto bi gotenks rekao, IRL ,kul

Edited by hahaha
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...