Jump to content

NOA PRSLA (citaj pauzira :P)


Recommended Posts

upravo citam da je noa odlucila da malo "pauzira" jer , navodno method prelazi u neki kineski klan jer je "... offer by an un-named Japanese clan which he can not refuse" kes je kes [8D]

shaguar ide u Team EG , naikon u Catch-Gamer a quick se vraca u swe , jedino se za XeqtR nezna stace , mada se vec cuju glasine da ide u NiP [:D]

sto neki kazu , sanse su nam sve vece , i zato ajmo kgb ,4gl ....sada imate vece sanse nego ikada da osvojite wcg... , cpl , eswc or what :P [:p][^][8D][:D]

btw. vise imate na svim jacim siteovima , a ja sam cito na njinjama :D

fml

Link to comment
Share on other sites

navodno method prelazi u neki kineski klan jer je "... offer by an un-named Japanese clan which he can not refuse"

Samo cu reci ROFL LOL !!!

Ovo me podseti na Hyberovu izjavu ne tako davno(godinu dana) svi su svedjani samo je kinez norvezanin!!!!

Priceless

V

Link to comment
Share on other sites

bice zanimljivo ubuduce gledati velike turnire, ne ko ono ranije sk,titan-i a ,eye ,spixel ,a osatali shipu [:)]

nego jel iko kontao , npr. :

element otisao u 4k i 4k slupa noa-u jel tako??? (nema veze samo primer) a ele je bio team leader noa-e i pravio im taktike , i tako vecina tih igraca sto se

izmesalo , znaci vecina klanova se dojaja medjusobno citaju jer imaju brdo

igraca koji su pikali i u suparnickim klanovima , mada znam da nemaju oni samo 10 taktika , al opet , nemogu izmisljati u nedogled.....

naravouchenije iz ovogaa je : nema autorskih prava za taktike [:p][:D][:p]

Edited by E jebes baku

fml

Link to comment
Share on other sites

znam znam zezam se :). pa kad nam je kao zamena igrao onaj lik sto u zivotu nije odigrao mech(bukvalno)i nasao da prvi put odigra za nas, ali u stvari mi smo kreteni sto smo uopste njega zvali. mogo si bar umesto njega da sednesh a ne umesto drivera koga je kenjalo za sve pare!

nego sta je bilo sa onim englezima kingsima igraju li josh cuo sam da su u top 5 ekipa u evropi?

I see by your outfit, that you are a cowboy.

Link to comment
Share on other sites

nego jel iko kontao , npr. :

      element otisao u 4k i 4k slupa noa-u jel tako??? (nema veze samo primer) a            ele je bio team leader noa-e i pravio im taktike , i tako vecina tih igraca sto se

      izmesalo , znaci vecina klanova se dojaja medjusobno citaju jer imaju brdo 

      igraca koji su pikali i u suparnickim klanovima , mada znam da nemaju oni              samo 10 taktika , al opet , nemogu izmisljati u nedogled....

odkako je usao xeqtr on im je tl kolko ja znam a tad je ele jos igrao ali btw ele gde god da ode likovi predju igru :D

маракана дал је пуна ил смо само ми,

наша ће те песма увек звездо носити,

не жалимо наша грла нити дланове,

а ти само храбро бори се.

http://www.sk-gaming.com/member/stepa-/

Link to comment
Share on other sites

Eto vam sada svima koji ste stalno kenjali kako se klanovi menjaju ko gadje kod nasih igraca. A STA STRANCI RADE ZA TO VREME ! ! ! ! Menjaju i oni sastave ko ludi, svi ste se ranije hvatali za SK, ali SK je SK(niko ne moze sa njima da se poredi)....

Zakljucak: Cela scena je takva da kad nekome nesto ne odgovara, nastavlja dalje a ne da se zamlacuje sa ekipom u kojoj nije atmosfera na nivou.... Tako da za menjanje timo ubuduce STFU ! ! !

!FC INTERNAZIONALE SONG

AAAAA upo sam u RUBU!!!

Kenjala mi keva 3 sata od 6 do 8

Zabo me u lobanju sa ledja u celo.....aaaaaA

alooo matoraaa...... Ko srafi adrenalin aaa :DD

Oces da te ugradim umesto coolera ?? !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...