Jump to content

roma Vs. inter


dim

ko pobedjuje  

13 members have voted

  1. 1. ko pobedjuje

    • 1
      5
    • X
      2
    • 2
      6


Recommended Posts

Kad je tekma?

"You may go if you wish. But remember this: walk away now and you walk away from your crafts, your skills, your vocations; leaving the next generation with nothing but recycled, digitally-sampled techno-grooves, quasi-synth rhythms, pseudo-songs of violence-laden gangsta-rap, acid pop, and simpering, saccharine, soulless slush."

Link to comment
Share on other sites

Mislim pre svega da je ovo za sportski forum,ali nema veze....ja vam preporucujem da sve pare stavite da Inter osvaja(posto se igraju dve tekme),a inace ne znam koliko vas je culo za ovo i to je moj najveci argument...crna magija

1978

Liverpul je izgubio u finalu liga kupa od tima koji je kasnije postao sampion Engleske(tad je to bio Notingem Forest)

Princ Carls se ozenio Lejdi Di

Izabran je novi papa

Liverpul je postao sampion evrope

Ragbisti Welsa su osvojili kup 5nacija

Pobednik kupa SFRJ : Rijeka

Spanija:Barselona

Holandija: PSV(Ajaks je bio drugi a Alkmar treci)

Belgija:Briz

Jugoslavija: Partizan

Poljska:Visla Krakov

Turska:Fenerbahce

Skotska:Rendzers(U finalu kupa su igrali Celtic i Dundee.utd)

Italija:Juventus (Kup je tada uzeo Inter)

Askoli je usao u Calcio u poslednjem kolu pobedom nad Modenom

2005

Liverpul je izgubio u finalu liga kupa od tima koji je kasnije postao sampion Engleske(celzi)

Liverpul je sampion evrope

Princ Carls se ozenio Kamilom

Izabran je novi papa

Ragbisti Welsa su osvojili kup 6nacija(dodata je samo jedna reprezentacija)

Pobednik kupa Hrvatske:Rijeka

Pogledajte gore ko su bili sampioni te 1978,a sad stavite prst na celo i pogledajte da li su isti ove godine...da li je isto finale liga kupa Skotske ove godine bilo...e sad pogledajte ko je uzeo kup italije te godine...odgovor je ocigledan INTER!Takodje,prosto neverovatno,Askoli u nedelju igra poslednje kolo sa Modenom i ako pobedi ide u doigravanje za Calcio...LJUDI,CRNA MAGIJA,KAZEM VAM!!!AAA,RUN TO THE HILLS!

p.s naravoucenije:retko igrajte protiv tradicije,ja sam ove podatke znao pre finala Lige Sampiona i svejedno sam igrao protiv Liverpula i pukao sam...

Edited by gruja

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Inter je obezbedio kup,vec u prvoj utakmici...wuhu,zivela tradicija...Askoli je pobedio Modenu...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

IMA LI IKO LINK KA TOM GOLU O KOME SVI PRICAJU???

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

gledam na telefaktu nisu prikazali... a ni reprize nema... jedino jos dnevnik u 8....

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...