Jump to content

SW EP III box office....


Recommended Posts

Tuzno, ali istinito:

Prvi SW filmovi su bili revolucija u vreme kada su se pojavili - doneli su ne samo tehnichki progres, vec i nove koncepte u holivudski SF. Ono shto po meni nedostaje novoj trilogiji je to shto su svi ochekivali - novu revoluciju... I ne samo to - akcenat u navim filmovima je prebachen iskljuchivo na tehnichku stranu, shto je dovelo do toga da filmovi u neku ruku nemaju "dushu" prve trilogije. Razmislite josh malo i o vremenu u kom zivimo - pochetak 80-ih je bilo neko "romantichno doba", dok je pochetak 21 veka sam po sebi dosta "mrachniji". Opshta kvalitativna degradacija Holivuda se nazalost odrazila i na SW. Shto bi rekli fanovi: "SW has fallen to The Dark Side"...

Edited by ZerBah

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

...a onda je Luk zabio kosku zlom chudovishtu u usta. Viva la revolution! [:D]

Ja zaista nisam ochekivao nikakvu revoluciju. Zeleo sam josh istog onoga shto sam dobio u 4, 5 i 6 i smatram da sam to u velikoj meri i dobio. Josh samo da je neko drugi glumio Anakina i da su borbe sabljama bile bolje rezirane - bio bi odlichan SW film.

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

Ono shto po meni nedostaje novoj trilogiji je to shto su svi ochekivali - novu revoluciju... I ne samo to - akcenat u navim filmovima je prebachen iskljuchivo na tehnichku stranu, shto je dovelo do toga da filmovi u neku ruku nemaju "dushu" prve trilogije.

Ja nisam ochekivao nikakvu revoluciju.

Ochekivao sam da neko za 20 i kusur godina bude dovoljno sposoban da napishe scenario koji povezuje dve trilogije, a da mu ne bude potrebno x specijalnih izdanja originalnih filmova u kojima tje praviti izmene, kako bi pokrpio rupe.

Ochekivao sam sharm starih filmova, i kakvu takvu hemiju medju glumcima, narochito ako vetj treba da odglume najvetju ljubavnu tragediju u istoriji SW univerzuma.

Ochekivao sam da neko ima dovoljno mozga, pa da sve mitove koje je postavio, ne demistifikuje na najbanalnije nachine (chitaj - midihlorijani)...

I nisam dobio nishta od toga, osim na trenutke u episode 3.

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

svakako da je Lukas morao mnooooogo bolje, ali pitanje da li je mogao (tj. da li je ikada imao skila). on je imao samo FANTASTICNU ideju o SW univerzumu, ali je nikakav u razradi bilo cega (pre svega scenarija i rezije), sto se i pokazalo nekoliko puta tokom obe trilogije, tj. najbolji su filmovi u koje se on nije mesao.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Ochekivao sam da neko za 20 i kusur godina bude dovoljno sposoban da napishe scenario koji povezuje dve trilogije, a da mu ne bude potrebno x specijalnih izdanja originalnih filmova u kojima tje praviti izmene, kako bi pokrpio rupe.

Ochekivao sam sharm starih filmova, i kakvu takvu hemiju medju glumcima, narochito ako vetj treba da odglume najvetju ljubavnu tragediju u istoriji SW univerzuma.

Ochekivao sam da neko ima dovoljno mozga, pa da sve mitove koje je postavio, ne demistifikuje na najbanalnije nachine (chitaj - midihlorijani)...

I nisam dobio nishta od toga, osim na trenutke u episode 3.

Apsolutno se sla

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...