Jump to content

SW EP III box office....


Recommended Posts

ima nesto u ljudima, kazhu bratja ameri, sto ih tera da zastanu i da gledaju u saobratjajku...katastrofe su im interesantne...no zasite se i produzhe ubrzo zatim...

ok, 3 nedelja prikazivanja i SW EP III pao je na 3. mesto iza madagaskara (CGI crtani by dreamworks) i The Longest Yarda (novi Adam Sandler movie)...do sada Ep3 ima ok 310mill $ us BO gross = 19to all time mesto (funny enough iza Ep 2 na 17om i ROTJ na 18om =o))

uglavnom ovim tempom (26 mill za ovaj vikend u 3650 bioskopa) nema velike shanse da stignu ni EP1 koji je peti all time sa 430 mill, kamoli da nesto kazhe titaniku sa 600)

no chak i da preshisha New hope koji je drugi all time sa 460 miliona, zamislite se, imperija ja najgore proshla na box officeu, 23ca je sa 290 mill...

...za kraj...SW je FOXov distributerski poduhvat...i zheljni silnih rekorda krenuli su prve nedleje sa valjda 4500 bioskopa...odgovor chekamo za mesec i sitno kada WB dolazi sa novim Harisom Ploterom and the WTF....

=o))

Link to comment
Share on other sites

...kada WB dolazi sa novim Harisom Ploterom and the WTF....

AHAHHHH, Hari Poter gleda u crnu tacku na nebu koja se lagano priblizava i odvaljuje "WTF?"

[quote name='Ivan

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Episode III je prvi na listi koji je obrnuo cifru od 300 mil$

A sto se tice pada na trece mesto to je i mene iznenadilo, ali prva tri mesta su oko 25 miliona, razlike su mizerne, a da ne govorimo da je vikend bio uzasno slab.

Mada ruku na srce, ne verujem da ce oboriti Titanik, mozda drugo mesto, na svetskom nivou.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

ne bih ja uopšte rekao da je sw naučna fantastika.. priča mi je bliža gospodaru, sa čarobnjacima i mačevanjem, nego nekom tamo asimovu i klarku..

nije sve što se dešava u budućnosti automatski sf..

Link to comment
Share on other sites

xomi, civilizovana debata poznaje jedan princip: napadaš stav koliko hoćeš, ali onoga ko ga je izneo tretiraš džentlmenski.. prema tome, nečije napušavanje sw-a ne treba da shvataš kao napad na tvoju ličnost.

Link to comment
Share on other sites

ne shvatam...ali toliko puta smo prosli raspravu o sw-u[na razlicite teme...naravno o sw-u...] pa se sve na kraju zavrsi na istom...ja stvarno cak i ne shvatam koja je poenta svega ovoga...mislim vec 2000 puta ste izjavili kako je lucas matori idiot koji samo hoce da nagrne novac na racun popularnosti sw-a...da su epizode 1 , 2 , 3 ocajne...i da se svode samo na duele light-saberima...itd da ne duzim...

...hopes need smashing!_

Link to comment
Share on other sites

ne shvatam...ali toliko puta smo prosli raspravu o sw-u[na razlicite teme...naravno o sw-u...] pa se sve na kraju zavrsi na istom...ja stvarno cak i ne shvatam koja je poenta svega ovoga...mislim vec 2000 puta ste izjavili kako je lucas matori idiot koji samo hoce da nagrne novac na racun popularnosti sw-a...da su epizode 1 , 2 , 3 ocajne...i da se svode samo na duele light-saberima...itd da ne duzim...

Pogledaj samo koliko je rasprave oko SW na forumu i shvaticesh da SW ima mnogo veci uticaj na ljude nego shto se to chini na prvi pogled. Niko ne moze da kaze SW je sranje poshto su ga svi gledali kada su bili mali/mladji i svi su ga voleli. E sad, shto smo porasli pa nam vishe nije dovoljno da se u kadru pojavi Darth Vader i kaze "You don't know the power of the Dark Side!" je sasvim druga stvar. Znam jedno - ako budem birao koji film cu da pokazem svojoj deci SW ce biti na prvom mestu.

Edited by ZerBah

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Zerbashe, sada racionalizujesh propast jedne filmske legende optuzhujutji ljude da su se promenili, a da to ne smeju sebi da priznaju.

Ima istine u tome shto govorish, ali ima istine i u ovome:

Iako, naravno, ne mogu da govorim u ime svih, znam vrlo dobro koliko sam se kao klinac radovao SW filmovima, koliko se sada radujem, i koliko su mi ep1-3 gadne kao komplet. A 3 je josh i najbolja od novih, iako nije ni priblizhno dobra kao 4-5-6.

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

ne slazem se uopste...to je kao npr. prica da je metallica kao bend izdala svoje obozavaoce izdajuci albume load i reload...to mozete shvatiti kako 'ocete...mogli bi da polemishemo o tome koliko god'...ali ja sam na zalost istrosio cablovski net...tako da...i'll be back...:)

...hopes need smashing!_

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...