Jump to content

Shkola gitare...


Recommended Posts

e ljudi posto znam da ovde ima dosta ljudi koji su svirali/sviraju gitary...hteo bih da vas pitam...jel znate za neky skoly gitare[ili nekoga ko samostalno daje casove gitare...za pocetak mi treba za akusticnu...]...bilo bi mi od velike pomoci kad bi mi ostavili neki telefon ili adresu...e da...bilo bi takodje pozeljno ako se nalazi na dedinju , slaviji , ili negde u oko centra[moze uopste u samom gradu]...[:D]

ps:ako jos znate cenu bilo bi extra...:)

Edited by xomi

...hopes need smashing!_

Link to comment
Share on other sites

ma ok...ali fazon...ovde na 4umu sam barem 6-7 puta video oglas da neko prodaje gitaru...ne mogy da verujem da bas niko ne zna nekog ko drzi casove...?...

i meni treba samo osnova...tj. meni i mom ortaku...posle cu sam lako...

...hopes need smashing!_

Link to comment
Share on other sites

ja sam isao u skolu gitare u bozidar adziji :) i ono

to je bezveze ne mogu oni nesto puno da ti objasne ako si ti antitalenat

(sto nije slucaj kod mene verovali ili ne)

to sto ce predavac da ti pokaze neke note i ta sranja od toga

nema nista najbolje je da ti neki ortak pokaze neke osnove

i ti sam da slusas pesme i da pokusavas da svatis

ja gitaru sviram vec 4 godine i prve 2 god sam bio totalni retard ono

znao sam samo napamet pesme i tako vezbao i vezbao i

danas mogu da ti skinem koju god oces pesmu

imam naravno i elektricnu ali ti ona ne treba neke vreme dok ne vidis

da si stekao osecaj

Link to comment
Share on other sites

napreduje se nema sta...

nego da ne znas slucajno jel to radi jos uvek...ako imas neki telefon bilo bi super...posto sam zvao 988 i dali su mi neki levi fon a posto sam u zescoj guzvi i frci s' vremenom nemam vremena da odem i proverim licno...i jos nesto...koliko vas je bilo u toj grupi...?...

sto se ortaka tice...to nista ne bi bilo ozbiljno bar sto se mene tice posto bi prerastalo u zajebavanje i tako da bih ja nesto ozbiljno da uradim povodom ovoga...hvala u svakom slucaju...

...hopes need smashing!_

Link to comment
Share on other sites

ipak, temeljnije i jace je znanje koje postepeno, ustanovljeno i institucionalizovano dobijas od strane nekog profi lika koji te uci note i tripove. rad je u tome sto ces brze dostici neki srednji nivo ako imas nekog ortaka koji ce da ti pokazuje neke tamo hvatove i lestvice i to ljude povuce, ali posle treba da ispravljas krive drine i da rodis mecku da bi povecao level iznad nekog bijednog proseka. kad ucis kod profana ili tako nesto hevije i institucionalizovanije ides per aspera ad astra, umires od smora i zajebanosti u pocetku, al onda posle jebavanja nebo je granica:) ja sam isto isao na divljaka, pa sad skontam da sam dovoljno brz da odradim neki istripovani solo, ali mi prsti pogresno stoje ili tako nesto blesavo...a i recimo, poznavanje notnog pisanija je keva nad kevama, ali je fazon sto ces tesko matorog konja da ucis novim trikovima...tako da vidi u principu sta hoces od svega toga pa odluci...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

metaforički trljam oči u neverici.. kili je napisao koristan post!

veruj mi i ja sam iznenadjen [:)]

iskreno receno sad mi vise nisu bitni postovi (sto do pre 10 dana nije bio slucaj [8)] )

a sve je zasluzan moj komp koji je crko na 10 dana.

i sad pisem samo gde mogu da pomognem ili kazem nesto pametno [8D]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...